Kurz prodlužování vlasů

Kategorie: Kadeřnické školy

Kurz prodlužování vlasů v kadeřnické škole je určen pro kadeřníky a stylisty, kteří chtějí získat nové znalosti a dovednosti v oblasti prodlužování vlasů. Před zahájením kurzu je doporučeno mít zkušenosti s účesy a střihy, aby účastník měl předpoklady pro prodlužování vlasů.

Obsah kurzu se obvykle skládá z teoretické a praktické části. V teoretické části účastníci získávají informace o různých technikách prodlužování vlasů, o vhodných materiálech a produktech a také o tom, jak zvolit správnou délku a typ vlasů pro konkrétního klienta. V praktické části se účastníci učí aplikovat různé techniky prodlužování vlasů, včetně lepení, pletení a mikro-kroužkování.

Po absolvování kurzu získají účastníci certifikát, který potvrzuje, že mají dostatečné znalosti a dovednosti pro provádění prodlužování vlasů. Cena kurzu se může lišit v závislosti na délce a obsahu kurzu a také na lokalitě a úrovni kadeřnické školy. Obvykle se pohybuje v řádu několika tisíc korun.

Výsledkem kurzu je zlepšení dovedností a znalostí kadeřníka v oblasti prodlužování vlasů. Tento kurz může pomoci kadeřníkům zvýšit nabídku služeb a rozšířit své zákaznické spektrum o klienty, kteří chtějí prodloužit své vlasy.

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 10 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 21 dní