Kurz prodlužování vlasů

Kategorie: Kadeřnické školy

Kurz prodlužování vlasů v kadeřnické škole je určen pro kadeřníky a stylisty, kteří chtějí získat nové znalosti a dovednosti v oblasti prodlužování vlasů. Před zahájením kurzu je doporučeno mít zkušenosti s účesy a střihy, aby účastník měl předpoklady pro prodlužování vlasů.

Obsah kurzu se obvykle skládá z teoretické a praktické části. V teoretické části účastníci získávají informace o různých technikách prodlužování vlasů, o vhodných materiálech a produktech a také o tom, jak zvolit správnou délku a typ vlasů pro konkrétního klienta. V praktické části se účastníci učí aplikovat různé techniky prodlužování vlasů, včetně lepení, pletení a mikro-kroužkování.

Po absolvování kurzu získají účastníci certifikát, který potvrzuje, že mají dostatečné znalosti a dovednosti pro provádění prodlužování vlasů. Cena kurzu se může lišit v závislosti na délce a obsahu kurzu a také na lokalitě a úrovni kadeřnické školy. Obvykle se pohybuje v řádu několika tisíc korun.

Výsledkem kurzu je zlepšení dovedností a znalostí kadeřníka v oblasti prodlužování vlasů. Tento kurz může pomoci kadeřníkům zvýšit nabídku služeb a rozšířit své zákaznické spektrum o klienty, kteří chtějí prodloužit své vlasy.

Slevy v salónech krásy

–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

800 Kč končí za měsíc
–13 %

Prodlužování řas 3D

Objemová technika prodlužování řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1300 Kč končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za měsíc
–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

Ivana Oborník Roháčková, Rumajncevova 335/8, Liberec

1200 Kč končí za 6 dní
–23 %

Prodlužování řas “řasa na řasu 1:1”

Prodloužení řas 1:1

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1000 Kč končí za měsíc