Epilace laserem

Kategorie: Estetická dermatologie

Epilace laserem je služba, kterou nabízejí kliniky estetické dermatologie a kosmetické salony pro trvalé odstranění nežádoucích chloupků z různých částí těla. Při této proceduře se využívá laserová energie k zničení chloupků v jejich kořeni. Epilace elektrickou jehlou může navozovat hrůzostrašné představy, tak bouřlivé to ale nebude. Moderní jehly umožňují nastavit sílu proudu podle citlivosti zákaznice i podle síly jejích chloupků. Jehla se zavádí podél chloupku. Elektrický proud zasáhne cibulku chloupku a tím ji rozruší.

Trendy v oblasti epilace laserem se neustále vyvíjejí a technologie se stále zdokonaluje. Dnes je možné používat různé druhy laserů, jako například Alexandritový, Diode nebo Nd:YAG laser, které umožňují bezbolestné a rychlé ošetření většiny typů pleti.

Epilace laserem je obvykle bezbolestná, a pokud se objeví nějaké nepříjemné pocity, jako například mírné pálení nebo citlivost, lze je minimalizovat pomocí chlazení pokožky nebo aplikací anestetických kré­mů.

Cena epilace laserem se může lišit v závislosti na velikosti a množství ošetřených oblastí těla. V České republice se ceny pohybují od několika tisíc korun do desítek tisíc korun.

Mezi hlavní výhody epilace laserem patří trvalé odstranění nežádoucích chloupků, což umožňuje snížit čas a finanční náklady spojené s běžnými metodami depilace. Navíc je tato metoda bezbolestná a může být velmi účinná při odstraňování chloupků v citlivých oblastech, jako jsou například podpaží nebo bikinová část.

Kontraindikace pro epilaci laserem zahrnují těhotenství, kojení, některé typy kožních onemocnění, jako například akné, a užívání některých léků, které mohou citlivost na světlo zvyšovat. Je důležité diskutovat s lékařem nebo kosmetičkou, zda je epilace laserem pro vás vhodná.

Jak často je potřeba na epilaci laserem chodit, závisí na mnoha faktorech, jako je typ kůže, hustota chloupků, růstový cyklus chloupků a další faktory. Obvykle se doporučuje provést sérii ošetření v pravidelných intervalech, aby se zajistilo trvalé odstranění všech chloupků. Po ošetření se doporučuje

Slevy v salónech krásy

–14 %

Maderoterapie

Maderoterapie

Masáže Lenka Suchánková, Vodní 849, Valašské Meziříčí

600 Kč končí za 19 dní
–44 %

Pudrové obočí - permanentní make up

Pudrové, ombré, stínované obočí - permanentní make up

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1950 Kč končí za 16 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

Masáže Lenka Suchánková, Vodní 849, Valašské Meziříčí

800 Kč končí za 19 dní
–15 %
15-na-prvni-navstevu

-15% na první návštěvu!

-15% na první návštěvu!

NG Pedikúra, Vítězná 443/12, Praha

499 Kč končí za měsíc
800 Kč

Kraniosakralni terapie cestou hluboké relaxace

Kraniosakralni terapie

Masáže Lenka Suchánková, Vodní 849, Valašské Meziříčí

800 Kč končí za 19 dní