Vlasová mezoterapie

Kategorie: Estetická dermatologie

Jaké přínosy má vlasová mezoterapie a jak probíhá? Vlasová mezoterapie je neinvazivní estetická procedura, která slouží k ošetření vlasové pokožky a vlasů. Mezoterapie se provádí pomocí injekční stříkačky, do které jsou naneseny vybrané účinné látky, jako jsou vitamíny, minerály, aminokyseliny a další živiny. Tyto látky se aplikují přímo do vlasové pokožky a stimulují růst a zlepšují kvalitu vlasů.

Procedura vlasové mezoterapie začíná konzultací s lékařem, který provede diagnózu a vybere vhodné účinné látky pro vaše vlasy. Po aplikaci lokálního anestetika se následně aplikuje injekce s vybranými látkami přímo do vlasové pokožky. Procedura trvá přibližně 30–60 minut, v závislosti na velikosti ošetřované oblasti a množství aplikovaných injekcí.

Mezoterapie pro vlasy je oblíbená v kosmetických salonech a estetických klinikách. Mezi nejčastěji používané přístroje patří stříkačky s jehlou nebo bez ní, které jsou určené pro aplikaci vybraných látek přímo do pokožky hlavy.

Výhody vlasové mezoterapie zahrnují zlepšení stavu vlasů, zvýšení objemu a hustoty vlasů, redukci vypadávání vlasů, regeneraci vlasové pokožky a celkové zlepšení kvality vlasů. Cena vlasové mezoterapie závisí na mnoha faktorech, jako jsou region, ošetřující klinika, rozsah procedury a použité účinné látky.

Mezi kontraindikace patří těhotenství a kojení, alergie na některé z použitých látek, infekce v oblasti ošetření nebo kožní onemocnění. Proceduru by měl provádět pouze odborník a v případě potřeby by měla být konzultována s lékařem. Doporučuje se absolvovat několik procedur v průběhu několika týdnů a následně pokračovat v údržbě a opakovat proceduru podle potřeby.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 29 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 18 dní