Vlasová mezoterapie

Kategorie: Estetická dermatologie

Jaké přínosy má vlasová mezoterapie a jak probíhá? Vlasová mezoterapie je neinvazivní estetická procedura, která slouží k ošetření vlasové pokožky a vlasů. Mezoterapie se provádí pomocí injekční stříkačky, do které jsou naneseny vybrané účinné látky, jako jsou vitamíny, minerály, aminokyseliny a další živiny. Tyto látky se aplikují přímo do vlasové pokožky a stimulují růst a zlepšují kvalitu vlasů.

Procedura vlasové mezoterapie začíná konzultací s lékařem, který provede diagnózu a vybere vhodné účinné látky pro vaše vlasy. Po aplikaci lokálního anestetika se následně aplikuje injekce s vybranými látkami přímo do vlasové pokožky. Procedura trvá přibližně 30–60 minut, v závislosti na velikosti ošetřované oblasti a množství aplikovaných injekcí.

Mezoterapie pro vlasy je oblíbená v kosmetických salonech a estetických klinikách. Mezi nejčastěji používané přístroje patří stříkačky s jehlou nebo bez ní, které jsou určené pro aplikaci vybraných látek přímo do pokožky hlavy.

Výhody vlasové mezoterapie zahrnují zlepšení stavu vlasů, zvýšení objemu a hustoty vlasů, redukci vypadávání vlasů, regeneraci vlasové pokožky a celkové zlepšení kvality vlasů. Cena vlasové mezoterapie závisí na mnoha faktorech, jako jsou region, ošetřující klinika, rozsah procedury a použité účinné látky.

Mezi kontraindikace patří těhotenství a kojení, alergie na některé z použitých látek, infekce v oblasti ošetření nebo kožní onemocnění. Proceduru by měl provádět pouze odborník a v případě potřeby by měla být konzultována s lékařem. Doporučuje se absolvovat několik procedur v průběhu několika týdnů a následně pokračovat v údržbě a opakovat proceduru podle potřeby.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

Masáže Lenka Suchánková, Vodní 849, Valašské Meziříčí

800 Kč končí za 21 dní
–15 %
15-na-prvni-navstevu

-15% na první návštěvu!

-15% na první návštěvu!

NG Pedikúra, Vítězná 443/12, Praha

499 Kč končí za měsíc
800 Kč

Kraniosakralni terapie cestou hluboké relaxace

Kraniosakralni terapie

Masáže Lenka Suchánková, Vodní 849, Valašské Meziříčí

800 Kč končí za 21 dní
–14 %

Maderoterapie

Maderoterapie

Masáže Lenka Suchánková, Vodní 849, Valašské Meziříčí

600 Kč končí za 21 dní
1000 Kč
chcete-zarit-na-plese-nebo-firemnim-vecirku

Chcete zářit na plese nebo firemním večírku?

Nabízím balíček pro plesy nebo firemní večírky.

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1000 Kč končí za měsíc