Odstranění podbradku - belkyra

Kategorie: Estetická dermatologie

Odstranění podbradku - belkyra/US lift, výhody a nevýhody Belkyry, rizika Belkyry.

Odstranění podbradku rychle a bezbolestně pomocí revoluční metody Us lift/Belkyra

Trápí vás nevzhledný podbradek a toužíte po šetrném odstranění? Dnes už se nemusíte bát operativního zákroku, neboť existuje neinvazivní ošetření takzvané dvojité brady. US lift neboli Belkyra je injekční lipolýza, která dokáže odstranit středně těžké i těžké formy podbradku s velmi dobrými výsledky. Není třeba se dál trápit, stačí zjistit více informací o této možnosti a můžete udělat další krok k vysněné vizáži.

Proč se podbradek objevuje?

Těch aspektů je mnoho. Často se vyskytuje u lidí s nadváhou, významnou roli hrají také genetické dispozice pro ukládání tuku v těchto místech. Dříve lidé neměli mnoho možností. Chirurgický zákrok je náročný a rekonvalescence mnohem delší. Nicméně v dnešní době existuje zcela revoluční metoda – Belkyra.

O co přesně se během Belkyry jedná?

Jak už bylo výše zmíněno, jde o neinvazivní metodu, tedy nikoliv operační zákrok. Hlavní účinnou látku v preparátu Belkyra tvoří kyselina deoxycholová, která se za pomoci injekce aplikuje přímo do podbradku. Nutno podotknout, že tato látka je v těle každého z nás běžně přítomná. Její účinky jsou však jedinečné. Napomáhá štěpení a vstřebávání tuků, které přijímáme z potravy. Mnoho lidí se obává bolesti, což je také zbytečné. Je možné použít anestetickou mast, která danou lokalitu znecitliví.

Přímo do podbradku se injekcí aplikuje speciální přípravek, kterých dokáže rozpustit podkožní tuk a zajistit destrukci tukových buněk. Skvělou zprávou je, že nové buňky se již nevytvoří, takže výsledný efekt je trvalý. Už žádný povislý podbradek nebo dvojitou bradu. Z výsledku budete nadšeni.

Kolik aplikací je třeba podstoupit?

U většiny pacientů dochází k požadovanému výsledku již po dvou až čtyřech sezeních. Je to samozřejmě individuální a záleží i na velikosti podbradku a celé řadě dalších okolností.

Lze podbradek „odstranit“ samovolně?

Tohle bohužel možné není. Můžete vyzkoušet masážní krémy, dokonce i lasery nebo zkusit zapracovat na zdravém životním stylu. Bohužel podbradek je místo, kde se tuk usazuje velmi snadno a velmi špatně jej zbavujeme. Je to podobné jako v případě strií. Můžeme jej trochu zmírnit, ale nikdy se ho samovolně nezbavíme.

Výhody a nevýhody Belkyry

Jako všechny metody, tak i Belkyra neboli neinvazivní metoda zbavení se podbradku má svá pro a proti. Velkou výhodou je především komfort a rychlost zákroku. Můžete si klidně odskočit z práce při polední pouze. Samotný zákrok trvá několik minut. Může se však objevit viditelný otok, který pak přetrvává ještě pár dní. Je také nutno počítat s opakováním, minimálně dvě, ale častěji až čtyři sezení. Někoho může odradit také vyšší cena zákroku, která se pohybuje kolem 12 tisíc a výš. Výhodou však je, že výsledek je trvalý.

Jaká jsou rizika Belkyry?

Jako každý podobný zákrok, tak i tento má určitá rizika. I když jich není mnoho, protože se jedná o velmi bezpečný zákrok. Rizikovou skupinu tvoří pouze lidí s výraznějším platysmálními pruhy. Někoho může zákrok více bolet, což je velice individuální, ale to lze obejít použitím lokálního anestetika.

Fotografie

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 29 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 18 dní