Laserové odstranění pigmentací, pih

Kategorie: Estetická dermatologie

Odstranění pigmentací vrozených i získaných, stařeckých, slunečních pih. Laserové odstranění pigmentací a pih je moderní a velmi účinná metoda, která se provádí na klinikách estetické dermatologie či kosmetických salonech. Tato služba se zaměřuje na odstranění nadměrné pigmentace, jako jsou pihy, sluneční skvrny a pigmentové skvrny, které mohou být esteticky nevzhledné a snižovat sebevědomí.

Procedura spočívá v použití laseru, který je přesně namířen na pigmentové buňky v pokožce a selektivně je ničí, aniž by poškozoval okolní tkáně. Pro pacienta je toto ošetření bezbolestné, avšak může se cítit mírné píchání nebo teplo během zákroku. Po ošetření může být kůže mírně zarudlá, což však rychle odezní.

Cena laserového odstranění pigmentací se může lišit podle velikosti ošetřované oblasti a počtu ošetření. V České republice se cena pohybuje v rozmezí od 1500 Kč do 5000 Kč za ošetření.

Výhodou této metody je, že pacienti mohou vidět výsledky již po prvním ošetření. Navíc laserové odstranění pigmentací je neinvazivní a nezanechává žádné jizvy nebo pooperační stopy. Pro větší efektivitu a trvalost výsledků bývají většinou doporučena opakovaná ošetření.

Mezi kontraindikace patří těhotenství, kojení, léčba některými antibiotiky nebo kožní onemocnění, jako například akné nebo ekzém. Ošetření je vhodné pro lidi s pigmentací na obličeji, krku, dekoltu nebo na rukou. Před zákrokem by měl být pacient posouzen odborníkem, který zhodnotí jeho stav a poskytne mu informace o možnostech a očekávaných výsledcích.

Laserové odstranění pigmentací, pih Praha Laserové odstranění pigmentací, pih Břeclav Laserové odstranění pigmentací, pih Ostrava Laserové odstranění pigmentací, pih Brno Laserové odstranění pigmentací, pih Liberec Laserové odstranění pigmentací, pih České Budějovice Laserové odstranění pigmentací, pih Jihlava Laserové odstranění pigmentací, pih Zlín Laserové odstranění pigmentací, pih Hradec Králové Laserové odstranění pigmentací, pih Teplice Laserové odstranění pigmentací, pih Frýdek-Místek Laserové odstranění pigmentací, pih Olomouc Laserové odstranění pigmentací, pih Plzeň Laserové odstranění pigmentací, pih Opava Laserové odstranění pigmentací, pih Chomutov Laserové odstranění pigmentací, pih Pardubice Laserové odstranění pigmentací, pih Most Laserové odstranění pigmentací, pih Karviná Laserové odstranění pigmentací, pih Karlovy Vary

Slevy v salónech krásy

–15 %
15-na-prvni-navstevu

-15% na první návštěvu!

-15% na první návštěvu!

NG Pedikúra, Vítězná 443/12, Praha

499 Kč končí za měsíc
1000 Kč
chcete-zarit-na-plese-nebo-firemnim-vecirku

Chcete zářit na plese nebo firemním večírku?

Nabízím balíček pro plesy nebo firemní večírky.

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1000 Kč končí za měsíc
–14 %

Maderoterapie

Maderoterapie

Masáže Lenka Suchánková, Vodní 849, Valašské Meziříčí

600 Kč končí za 21 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

Masáže Lenka Suchánková, Vodní 849, Valašské Meziříčí

800 Kč končí za 21 dní
800 Kč

Kraniosakralni terapie cestou hluboké relaxace

Kraniosakralni terapie

Masáže Lenka Suchánková, Vodní 849, Valašské Meziříčí

800 Kč končí za 21 dní