Laserové odstranění pigmentací, pih

Kategorie: Estetická dermatologie

Odstranění pigmentací vrozených i získaných, stařeckých, slunečních pih. Laserové odstranění pigmentací a pih je moderní a velmi účinná metoda, která se provádí na klinikách estetické dermatologie či kosmetických salonech. Tato služba se zaměřuje na odstranění nadměrné pigmentace, jako jsou pihy, sluneční skvrny a pigmentové skvrny, které mohou být esteticky nevzhledné a snižovat sebevědomí.

Procedura spočívá v použití laseru, který je přesně namířen na pigmentové buňky v pokožce a selektivně je ničí, aniž by poškozoval okolní tkáně. Pro pacienta je toto ošetření bezbolestné, avšak může se cítit mírné píchání nebo teplo během zákroku. Po ošetření může být kůže mírně zarudlá, což však rychle odezní.

Cena laserového odstranění pigmentací se může lišit podle velikosti ošetřované oblasti a počtu ošetření. V České republice se cena pohybuje v rozmezí od 1500 Kč do 5000 Kč za ošetření.

Výhodou této metody je, že pacienti mohou vidět výsledky již po prvním ošetření. Navíc laserové odstranění pigmentací je neinvazivní a nezanechává žádné jizvy nebo pooperační stopy. Pro větší efektivitu a trvalost výsledků bývají většinou doporučena opakovaná ošetření.

Mezi kontraindikace patří těhotenství, kojení, léčba některými antibiotiky nebo kožní onemocnění, jako například akné nebo ekzém. Ošetření je vhodné pro lidi s pigmentací na obličeji, krku, dekoltu nebo na rukou. Před zákrokem by měl být pacient posouzen odborníkem, který zhodnotí jeho stav a poskytne mu informace o možnostech a očekávaných výsledcích.

Laserové odstranění pigmentací, pih Praha Laserové odstranění pigmentací, pih Břeclav Laserové odstranění pigmentací, pih Ostrava Laserové odstranění pigmentací, pih Brno Laserové odstranění pigmentací, pih Liberec Laserové odstranění pigmentací, pih České Budějovice Laserové odstranění pigmentací, pih Jihlava Laserové odstranění pigmentací, pih Zlín Laserové odstranění pigmentací, pih Hradec Králové Laserové odstranění pigmentací, pih Teplice Laserové odstranění pigmentací, pih Frýdek-Místek Laserové odstranění pigmentací, pih Olomouc Laserové odstranění pigmentací, pih Plzeň Laserové odstranění pigmentací, pih Opava Laserové odstranění pigmentací, pih Chomutov Laserové odstranění pigmentací, pih Pardubice Laserové odstranění pigmentací, pih Most Laserové odstranění pigmentací, pih Karviná Laserové odstranění pigmentací, pih Karlovy Vary

Slevy v salónech krásy

–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 10 dní
–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

Tantiki-masáže, Hybešova 40, Brno

699 Kč končí za 9 dní
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

Studio Fit medica Třebíč, Poliklinika Hájek Jelínkova 991, Třebíč

714 Kč končí za 10 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za měsíc