Ultrazvuková liposukce

Kategorie: Estetická dermatologie

Během neinvazivní ultrazvukové liposukce nedochází k porušení kůže. Metoda, která je založena na ultrazvuku, který rozbíjí tukové buňky a následná lymfatická masáž odvádí tuky z těla ven.

Ultrazvuková liposukce je neinvazivní metoda redukce tukových buněk na klinikách estetické dermatologie a kosmetických salonech. Tato služba se zaměřuje na problematické partie těla, jako jsou břicho, boky, stehna, horní paže a podbradek.

Služba obsahuje použití ultrazvukových vln k rozpouštění tukových buněk, které jsou pak vylučovány z těla přirozeným způsobem. Během ošetření se na postiženou oblast aplikuje gel a následně se používají speciální ultrazvukové hlavy, které vysílají vysokofrekvenční zvukové vlny do podkožního tuku.

Tento proces není bolestivý, ale může způsobit mírné nepohodlí. Cena a délka ošetření se mohou lišit v závislosti na velikosti oblasti, která se má ošetřit. Výhodou této metody je, že je neinvazivní, což znamená, že není nutná žádná operace a pacienti se mohou vrátit k normálním aktivitám ihned po ošetření.

Kontraindikace zahrnují těhotenství, srdeční problémy a některá chronická onemocnění. Doporučuje se, aby se pacienti poradili s lékařem, zda je tato metoda vhodná pro jejich zdravotní stav. Po ošetření se doporučuje dodržovat zdravý životní styl a pravidelné cvičení, aby se udržel optimální výsledek.

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 28 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 17 dní