Plasma covering

Kategorie: Estetická dermatologie

Pryč s vráskami a jizvičkami pomocí plasma covering. Trápí vás přibývající vrásky? Máte dojem, že váš obličej, krk nebo dekolt vypadá podstatně starší, než na kolik se cítíte? Nebo vám na tváři zůstaly drobné ranky a jizvičky? Ať jste žena nebo muž, snadno tyto nedostatky napravíte a své pleti navrátíte mladistvý vzhled. Seznamte se s novou, neinvazivní omlazující metodou, zvanou plasma covering.

Co je to plasma covering?

Je to proces podporující regeneraci kolagenových buněk s následným omlazujícím účinkem. Probíhá několik týdnů po samotné aplikaci a je srovnatelný s lékařskou plazmaterapií. Na rozdíl o té, je ale plasma covering neinvazivní, proto zde odpadá odebírání vlastní krve.

Ošetřené místo je před zákrokem znecitlivěné pomocí anestetického krému. Poté plazma, společně s krevními destičkami cíleně působí na postižené místo, a tím nastartuje kmenové buňky, které se svou schopností sami regenerují a obnoví. S ohledem na velikost ošetřovaného místa, samotný zákrok obvykle trvá 30 – 60 minut.

Plasma covering vyhladí vrásky i jizvičky

Pomocí plazmy dochází k vyhlazení jemných vrásek, zmírnění těch hlubších a hojení jizev či drobných ranek se urychlí. Aplikuje se na oblast obličeje, krku, dekoltu, ale i hřbetů rukou. Ošetření mohou podstoupit ženy i muži, vhodné je pro všechny věkové kategorie a typy pleti. K dosažení nejlepších výsledků je za potřebí docházet na aplikace pravidelně. Druhé ošetření je nutné opakovat po šesti týdnech a další po půl roce. Hojení trvá přibližně 3–5 dní.

Cena zákroku plasma covering se liší podle daného salonu a také toho, zda je aplikovaná pouze plazma, nebo plazma s kyselinou hyaluronovou. Většinou se částka pohybuje v rozmezí od 2 000 do 4 000 Kč.

Následná omezení po zákroku plasma covering

Po dobu několika dní, bezprostředně po zákroku, se vyvarujte používání vlastní kosmetiky. Některé její složky mohou totiž vyvolat alergickou reakci. Dbejte proto na rady salonu a používejte vždy jen doporučené přípravky, které dokáží urychlit regeneraci postiženého místa a dosáhnout požadovaného výsledného efektu.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 22 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 11 dní