Plasma covering

Kategorie: Estetická dermatologie

Pryč s vráskami a jizvičkami pomocí plasma covering. Trápí vás přibývající vrásky? Máte dojem, že váš obličej, krk nebo dekolt vypadá podstatně starší, než na kolik se cítíte? Nebo vám na tváři zůstaly drobné ranky a jizvičky? Ať jste žena nebo muž, snadno tyto nedostatky napravíte a své pleti navrátíte mladistvý vzhled. Seznamte se s novou, neinvazivní omlazující metodou, zvanou plasma covering.

Co je to plasma covering?

Je to proces podporující regeneraci kolagenových buněk s následným omlazujícím účinkem. Probíhá několik týdnů po samotné aplikaci a je srovnatelný s lékařskou plazmaterapií. Na rozdíl o té, je ale plasma covering neinvazivní, proto zde odpadá odebírání vlastní krve.

Ošetřené místo je před zákrokem znecitlivěné pomocí anestetického krému. Poté plazma, společně s krevními destičkami cíleně působí na postižené místo, a tím nastartuje kmenové buňky, které se svou schopností sami regenerují a obnoví. S ohledem na velikost ošetřovaného místa, samotný zákrok obvykle trvá 30 – 60 minut.

Plasma covering vyhladí vrásky i jizvičky

Pomocí plazmy dochází k vyhlazení jemných vrásek, zmírnění těch hlubších a hojení jizev či drobných ranek se urychlí. Aplikuje se na oblast obličeje, krku, dekoltu, ale i hřbetů rukou. Ošetření mohou podstoupit ženy i muži, vhodné je pro všechny věkové kategorie a typy pleti. K dosažení nejlepších výsledků je za potřebí docházet na aplikace pravidelně. Druhé ošetření je nutné opakovat po šesti týdnech a další po půl roce. Hojení trvá přibližně 3–5 dní.

Cena zákroku plasma covering se liší podle daného salonu a také toho, zda je aplikovaná pouze plazma, nebo plazma s kyselinou hyaluronovou. Většinou se částka pohybuje v rozmezí od 2 000 do 4 000 Kč.

Následná omezení po zákroku plasma covering

Po dobu několika dní, bezprostředně po zákroku, se vyvarujte používání vlastní kosmetiky. Některé její složky mohou totiž vyvolat alergickou reakci. Dbejte proto na rady salonu a používejte vždy jen doporučené přípravky, které dokáží urychlit regeneraci postiženého místa a dosáhnout požadovaného výsledného efektu.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

–17 %

Lash Lifting

Lash Lifting

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

750 Kč končí za měsíc
–20 %

“BUTOLINUM” kosmetické ošetření

Celková kosmetická péče

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za měsíc
–33 %

Brazilská pedikúra

Nová metoda ošetření chodidel

Kosmetika a pedikúra Jekatěrina Ptáčková, Havlíčkova 836/9, Hradec Králové

670 Kč končí za měsíc
–31 %

Prodlužování řas technika řasa na řasu

Prodloužení řas 1:1

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

900 Kč končí za měsíc
–20 %

Prodloužení řas metoda 3D

Objemová technika prodlužování řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za měsíc