Odstranění znamének, kožních výrůstků

Kategorie: Estetická dermatologie

Služba odstranění znamének a kožních výrůstků je často hledanou procedurou na klinikách estetické dermatologie. Procedura je rychlá, bezbolestná a pomáhá klientům zbavit se nepříjemných nebo esteticky rušivých kožních útvarů. Odstranění mateřských znamének, fibromů, bradavic a dalších kožních výrůstků se provádí chirurgickým vyříznutím, výbrusem nebo pomocí laseru. Tyto výkony se většinou provádějí v místním znecitlivění ambulantně.

Procedura probíhá neinvazivně pomocí laseru nebo kryoterapie (mrazového odstraňování), a to v závislosti na typu kožního útvaru a jeho umístění. Klienti jsou během procedury plně vědomi a mohou se vrátit ke svému každodennímu životu okamžitě po dokončení ošetření.

Používané přístroje jsou moderní a šetrné k pokožce. Mezi trendy patří využití laseru s frakční funkcí, který zaručuje rychlé hojení a minimalizuje komplikace. Cena závisí na mnoha faktorech, včetně velikosti kožního útvaru, jeho umístění a typu použité procedury.

Výhodou odstranění znamének a kožních výrůstků je, že se jedná o rychlou a bezpečnou proceduru, která nezanechává viditelné jizvy. Kromě toho mohou být kožní útvary potenciálně nebezpečné, takže jejich odstranění může předcházet zdravotním problémům v budoucnu.

Kontraindikace zahrnují těhotenství, kožní infekce, přítomnost kožních nádorů a krvácivých poruch. Procedura je vhodná pro klienty, kteří mají kožní útvary, které jim přinášejí nepohodlí, nebo kteří se snaží dosáhnout dokonalého vzhledu.

Po ošetření mohou být potřeba další návštěvy, v závislosti na množství a typu kožních útvarů. Celkově je však odstranění znamének a kožních výrůstků rychlým, bezbolestným a účinným způsobem, jak se zbavit nepříjemných nebo esteticky rušivých kožních útvarů.

Odstranění znamének, kožních výrůstků Brno Odstranění znamének, kožních výrůstků Plzeň Odstranění znamének, kožních výrůstků Praha Odstranění znamének, kožních výrůstků Ostrava Odstranění znamének, kožních výrůstků Zlín Odstranění znamének, kožních výrůstků Liberec Odstranění znamének, kožních výrůstků Frýdek-Místek Odstranění znamének, kožních výrůstků Břeclav Odstranění znamének, kožních výrůstků Děčín Odstranění znamének, kožních výrůstků Hradec Králové Odstranění znamének, kožních výrůstků Jihlava Odstranění znamének, kožních výrůstků Pardubice Odstranění znamének, kožních výrůstků Opava Odstranění znamének, kožních výrůstků České Budějovice Odstranění znamének, kožních výrůstků Karlovy Vary

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 25 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 14 dní