Chemický peeling

Kategorie: Kosmetické salony

Chemický peeling (z angl. peel = olupovat) představuje odloučení svrchních vrstev kůže za účelem její regenerace. Účinná látka nejprve rozvolní povrchové vrstvy kůže, následně dojde k jejich odloučení a obměně kožních buněk. Nová kůže pak vypadá mladistvě a zářivě.

Chemický peeling je kosmetická procedura, která slouží ke zlepšení vzhledu pokožky. Je vhodný pro ty, kteří se chtějí zbavit akné, jizev, pigmentových skvrn, vrásek nebo jiných nedokonalostí pokožky.

Tento druh peelingu spočívá v aplikaci kyselin na pokožku, což pomáhá odstranit horní vrstvy pokožky a stimuluje regeneraci nových buněk. Procedura je vhodná pro různé typy pokožky a problémy.

Chemický peeling je rozdělen do několika typů v závislosti na použitých kyselinách a jejich koncentraci. K nejčastěji používaným kyselinám patří glykolová, salicylová a mandlová kyselina. Každá z těchto kyselin má jiný účinek na pokožku a je vhodná pro různé problémy.

Během procedury je pokožka nejprve důkladně vyčištěna a poté na ni je aplikována kyselina. V závislosti na druhu použité kyseliny a potřebách pokožky může být procedura prováděna jednou nebo opakovaně v průběhu několika týdnů. Cena se pohybuje od 1000 Kč až po 3000 Kč v závislosti na salonu a regionu.

Výsledky chemického peelingu jsou viditelné již po první aplikaci, ale doporučuje se opakování procedury pro dosažení maximálního efektu. Po proceduře by měl pacient používat opalovací krém a chránit pokožku před slunečním zářením.

Kontraindikace pro tento druh peelingu jsou těhotenství a kojení, kožní onemocnění, používání určitých léků a alergická reakce na použitou kyselinu. Před zahájením procedury je nutné konzultovat s odborníkem na kosmetiku.

Chemický peeling je moderní a účinná metoda pro zlepšení vzhledu pokožky. S pomocí této procedury můžete zbavit pokožku různých nedokonalostí a získat krásný a zdravý vzhled.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 13 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 24 dní