Dámské střihy

Kategorie: Kadeřnictví

Volba správného střihu je závislá na mnoha faktorech: na tvaru obličeje, na kvalitě vlasů, také na profesi zákazníka, jeho společenském postavení, jeho zájmech a životních preferencích. Pixie cut střih, mikádo, bob, long bob či jiné kousky, které se vám líbí?

Služba dámské střihy v kadeřnictví zahrnuje úpravu ženského účesu podle přání a stylu zákaznice. Kadeřník nejprve konzultuje přání zákaznice a posoudí, jaké střihy jsou pro ni nejvhodnější podle tvaru obličeje a typu vlasů. Poté zákaznice sedne do kadeřnického křesla a kadeřník začne stříhat vlasy podle zvoleného střihu. Kromě střihu může kadeřník také navrhnout a aplikovat různé techniky a úpravy, jako jsou vrstvy, zahnutí nebo zvlnění vlasů.

Cena za dámský střih se může lišit v závislosti na prestiži kadeřnického salonu, zkušenostech kadeřníka a délce vlasů. V průměru se pohybuje od 400 do 1200 Kč.

Kadeřnictví nabízí také možnosti barvení vlasů, které mohou být kombinovány s dámským střihem. K dispozici jsou různé techniky, jako jsou melíry, ombre, balayage nebo folie. Ceny za barvení vlasů se liší v závislosti na technice použité a délce vlasů.

V České republice je mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí služby dámských střihů a barvení vlasů.

Čtěte také

Slevy v salónech krásy

OPÁLENÍ V NOVÉ PERSPEKTIVĚ!

Užijte si opálení v nové perspektivě.

Solárium a Kosmetické služby (Salón - Cítím se skvěle), Zenklova 1232/181, Praha

končí za měsíc
–20 %
3000 Kč končí za 6 hodin
–17 %

Pedikúra

Pedikúra

Salon Kalina Krasna, Školní 28/68, Havířov

500 Kč končí za 29 dní