Zpět na Kadeřnictví

Marcel Krejčí

Chtěl bych Vám všem vzkázat aby jste si dali pozor na kadeřníka Marcela Krejčího, neustále si dává nějaké slevové wouchery na portály. A po té Vám buď účes zkazí nebo vás ani nepříjme a vy přijdete o peníze. Mám s ním velice špatné zkušennosti.

Angelo Dante | 7.5.2012 12:25 | ip: 90.177.123.125

Souhlas, stejny pocit z tohoto packala dnes. marketa

Marketa | 21.6.2012 22:57 | ip: 85.161.117.103

Otřesná zkušenost z minulého týdne z pana Krejčího, z opravdu hustých polodlouhých vlasů mám cosi vyřídlého, krátkého a naprosto neforemného na hlavě, co se nedá vůbec učesat. Děs a hrůza, mám obavy, že jsem naletěla samoukovi, který se dle různých diskuzí není schopen ani po letech nic naučit. Vědět o kvalitách pana Krejčího dopředu, i zaplacený voucher bych raději nechala propadnout. Navíc je neochotný a dělá ze sebe super odborníka. Ale, bohužel, jen řečmi. Objednaný čas nedodržuje, klidně si vezme lidi z ulice před vámi a pokud se ozvete, že vy jste dlouhodobě dopředu objednaní, tak odpoví, že u doktora taky čekáte. Jeho "odborný " střih s barvením mi navíc přišel na 4 hodiny !!! mého času. HROZNÉ – HROZNÉ – HROZNÉ !!!! :@

leontina | 22.6.2012 18:15 | ip: 90.178.190.205

Zdravim! S Marcelem mám negativní zkušenost, musela jsem jit znova ke kadernici, ktera byla docela zdesena. Jedna strana byla delsi.. Marcel byl nejaky nachlazeny, coz porad opakoval, slovo ibalgin si vybavim hned, kdyz si vzpomenu na neho :-D Jinak pristup nejhorsi, co jsem kdy u kadernika/ka­dernice zazila. Z me vlastni zkusenosti nedoporucuji.

Hana | 27.7.2012 10:07 | ip: 194.138.12.169

Jeste pro info – vlasy mi dal susit pod klobouk, malem mi uhorelo celo, strih mi neprisel nijak odborny – strih ofiny katastrofa.

Hana | 27.7.2012 10:57 | ip: 192.35.17.26

Koupil jsem své ženě poukaz na úpravu účesu, pán měl čas až téměř za dva měsíce! A hádejte jak to dopadlo? Vůbec se do salonu kam si moji ženu pozval nedostavil.

Libor | 30.7.2012 13:40 | ip: 84.42.228.114

Co to plácáte? Jaký podvodník?! Že se nestydíte takhle špinit slušného člověka! Sice nevím, jaký máte záměr a co tím sledujete, ale jsou to sprosté lži. Chodím k Marcelovi docela dlouho a nikdy jsem nic podobného nezažila, setkávám se tam s mnoha ženami a věřte mi, že jsem žádnou nikdy neviděla rozčilenou či nespokojenou. I­vana.

Ivana | 20.9.2012 18:46 | ip: 212.80.64.66

U mne maximální spokojenost. U p. K. jsem byla na střihu letos na jaře. Nejprve po telefonu se p. K. omlouval, že se mu toho sešlo ze slevov. portálu hodně a navíc přejíždí mezi Prahou a Brnem, takže má volno až za měsíc. Byla jsem zklamaná, takže nakonec jsme se domluvili na další den s tím, že mne vezme místo oběda či co. Mám dlouhé těžké vlnité vlasy, se kterými si zatím nikde neporadili k mojí spokojenosti (KLIER, CUT and COLOR,..) p. K. mi vlasy prostříhal a odlehčil tak, že to vypadalo skvěle. Nechtěla jsem po ostříhání žádná tužidla ani žehlení, abych viděla jak to vypadá po vysušení a úpravě rukou (domluvili jsme se, že jelikož jsem na mateřské, tak víc tomu doma nehodlám věnovat), a neměl s tím problém. I po x měsících od stříhání střih stále vypadá dobře, chtělo by to jen zastřihnout konečky. Mimochodem, p. Krejčí se mne vždy (při mytí, sušení, po stříhání) ujišťoval zda je vše OK, takže zajímalo by mne, proč nespokojená zákaznice nereklamuje službu již v salonu?

Elis | 27.9.2012 16:44 | ip: 90.176.224.121

S p. K. mam velmi dobru skusenost. Tiez som si kupila voucher a ostrihal ma velmi pekne, poradil, nemala som s nim ziaden problem. Takisto sa ma pytal, ci je vsetko v poriadku a z jeho kadernictva som odchadzala spokojna.

Alena | 12.10.2012 17:01 | ip: 37.188.231.240

Dobrý den všem,Včera jsem pana Marcela navštívila v rámci voucherové akce.Jsem velmi spokojená.Nestává se mi často,že bych do finálního účesu nemusela sama ještě dodatečně sáhnout,ale od něho jsem k tomu neměla vůbec důvod.Maximální spokojenost se střihem, barvou i účesem. :-)

Stáňa | 25.1.2013 9:52 | ip: 88.103.16.73

dámy Marcel není kadeřník a v podstatě jeho poslední práce bylo roznášení letáků tak super když byl někdo spokojen 8-O

Kamila | 20.2.2013 20:52 | ip: 90.176.11.39

Jen bych chtěl varovat všechny dámy i pány před panem Krejčím,naprostým amatérským packalem!!! Stačí si najít na internetu pár informací o něm a prohlédnout si jeho místa působení, pročíst pár diskuzí. Je s podivem, že nikoho nezarazí fakt, že údajný „mistr“ – kadeřník věhlasných celebrit – se musí prezentovat na slevových portálech. Sám mám osobní zkušenost, bohužel, také velmi negativní – pán neumí stříhat, je to totální neumětel.Proto všem, kteří se k němu chystáte a máte tu odvahu, držím palce :-|

Jarda | 10.3.2013 12:59 | ip: 88.101.183.244

Prodam voucher na strih,barva nebo melir v hodnote 499,– jen za 359,– platny do konce kvetna 2013. 775109667

Lucie (zatloukale@seznam.cz) | 18.3.2013 7:55 | ip: 46.13.171.19

No tak koukam, ja byla asi proste uz 2× u jinyho kadernika nez tady vsichni prezentujete nebo tomu nerozumim. Nechala jsem jsem 2× ostrihat na voucher co jsem si poridila na netu a nemuz usi vubec stezovat. Ano ze zacaktu pusobi velmi chladne a vypada to ze si vubec nepokecate ale po chvilce se rozmluvi a je snim i sranda, co se tyce strihani vsechno ok, poradil mi s kosmetikou jak se mam starat o vlasy atd atd a byla jsem spokojena.

Rajce | 2.4.2013 23:57 | ip: 83.208.2.215

Ahoj všem, u pana Marcela jsem již byla několikrát a nemohu si stěžovat. Nejen, že je to bezvadná osobnost a člověk si s ním fajn popovídá, ale především mi vždy perfektně upravil vlasy tak, že i okolí si všimlo a kladně hodnotilo.

Lída | 7.4.2013 9:59 | ip: 217.168.218.30

S p.Krejčím budou určitě spokojeny sebevědomé ženy s bujnou kšticí, kvalitními a dlouhými vlasy, kterým zkrácení někde o 10, jinde o 15 cm i více cm nebude dělat problém a v případných nerovnostech sestřihu budou vidět kreativní, neotřelý přístup p.Krejčího. Spokojeny budou ženy,které mají rády extravagantní vzhled včetně účesu. :-) :-) :-)
Rozhodně u něho nehledejte konzervativní účes a střih vlasů .
Konzervativci a šedé myšky bodou zklamány. :-( :-( :-(

radka | 3.5.2013 20:55 | ip: 78.102.168.239

Ahoj vsem! Tak ja to vzdavam.. jsem k nemu taky objednana, ale 499,–kc mi nestoji za to, abych si nechala znicit vlasy i nervy 8-O Jsem na slevovych portalech novicka, takze me nenapadlo precist si recenze na tuto osobu predem :-? Uz jen telefonicke objednavani u pana Krejciho byl teda zazitek! Byl velmi neprijemny a arogantni, bavil se se mnou jako s blbcem. Takze to a pak i nasledne precteni diskuzi na internetu na tema Marcel Krejci me totalne odradilo. Bohuzel jsem prosvihla lhutu na odstoupeni od smlouvy, takze tentokrat se ta sleva uplne nepovedla.. i kdyz kdo vi?! ;-) Kazdopadne vy, co mate s panem Krejcim tuto hruznou osobni zkusenost, by jste ji meli oznamit i prislusnym slevovym portalum. Mozna by pak od nej prestaly nabidky prijimat a pan Krejci by se pak bud vic snazil a nebo sel delat neco jinyho a kdo vi, treba by mu to slo lip :-)

Markéta | 6.5.2013 11:14 | ip: 94.112.196.66

Zdravím všechny, jen bych chtěla uklidnit ty co mají voucher koupený a jsou zděšeni z těchto negativních příspěvků. Byla jsem u M. Krejčího dne 7.5.2013 a kromě dlouhého čekání se nic špatného nedělo. Melír sice dělá podle nové metody bez alobalu, výsledek ale není špatný. Se střihem jsem úplně nadšená nebyla, ale oškubaná také ne.

Bibiána | 9.5.2013 13:17 | ip: 90.181.184.14

Ahoj,dnes jsem byla u pana M.K.a musím pochválit jak barvu,tak střih.Je pravda,že mě vzal o 40minut později,telefony při práci nezvedá (tomu se ale nedivím).První pocit dobry nebyl,ale když jsem si sedla do křesla komunikace byla dobrá.U mě spokojenost. 8-)

Lenda | 11.5.2013 0:07 | ip: 217.77.165.39

Po přečtění všech příspěvků mám pocit, že snad musí pod stejným jménem vystupovat ještě nějaký podvodník. Pan Marcel mě hned napoprvé ostříhal tak, že za ním dojíždím už druhý rok, přestože jsem se přestěhovala, a v místě svého bydliště novou kadeřnici nehledám. O tom, že by mi někdy poškodil vlasy nešetrným zacházením, nemůže být ani řeč. Podotýkám, že nevlastním hustou kštici a nemám nijak kvalitní vlasy, jak tady někdo nadhazoval, a p. Marcel si s tím vždycky poradil na jedničku.
Dlouhé čekání mají často na svědomí neukázněné zákaznice před vámi, taky už jsem to zažila, a to i u předchozích kadeřnic.
Nakonec bych ráda dodala, že nejde trefit se do vkusu každému hned na první návštěvě.
Označit anonymně někoho za packala je podlé a srabácké…

Zuzana L. | 3.6.2013 15:16 | ip: 188.75.188.26

Dnes, 17.7 jsem u pana Krejčího byla na voucher, sice mě vzal asi o 20 minut později, ale ten účes co mi ostříhal, je naprosto skvělý.. Během stříhání byl fajn, povídali jsme si.. neměnila bych :-)

Lída | 17.7.2013 17:07 | ip: 88.100.212.136

Byla jsem u Marcela včera a mám ze svých vlasů opravdu radost a domlouvali jsme se, že příště bychom je ještě oživili proužky, teď mám „jen“ dokonalý střih, který by mohl být zařazen do fotogalerie na stránkách salonu, kde působí. Mám dlouhé a husté vlasy a mám u Marcela jistotu že opraoti domluvě neustříhne ani o 1 cm navíc, což se všude nestává. Velká spokojenost, ale tu jsem čekala od člověka jeho kvalit a zkušeností. Nechápu, kde se ve vás bere ta zloba, proč to děláte, jen opravdový odborník se dostane ke stříhání celebrit a my můžeme být rádi, že díky slevovým akcím máme možnost vyzkoušet. Podívejte se na jeho životopis, takto opravdu nepracuje roznašeč letáků. Jojo, posadí vás na chvíli pod fokuací čepici, ale nezapomene kontrolovat teplotu. Nemusels jsem čekat vůbec, vzal mně hned. byla jsem přítomna i telefonickému objednávání dalších zákaznic, kterým se snažil vyjít vstříct a byl milý. Zdravím všechny, co zde plivají své jedy a ostatním doporučuji, a to jsem velmi náááročná :-)

Gábi | 24.8.2013 16:51 | ip: 78.102.194.210

Ahojte!
Gábi je někdo, kdo si na svých krásných vlasech opravdu zakládá. Vím to. Seděla jsem s ní v lavici a dělala jí na nich uzle :-D
Já sama mám vlasy velmi jemné. Mnoho let jsem dělala vlasovou modelku pro T&G, Wella apod. Jsem tedy velmi rozmazlená.
Už delší dobu střídám kadeřníky jako ponožky v naději, že najdu „toho svého“. A konečně jsem zašla do Yvett k Marcelovi!
Už jsem pár jeho „hlav“ sama obdivovala a všechny se spokojeně usmívaly. Nechápala jsem, proč někdo tak vytížený inzeruje na slevových portálech, myslím, že se tím snaží přivést nové lidi do salónu jako takového. Vždy se tam střídali majitelé a klientela byla víceméně náhodná. Teď to tam konečně vypadá dobře a atmosféra je fantastická. Chodím tam též na kosmetiku k paní Martě Wiesnerové, která mi připadá těžce nadstandartní. Marta vám namasíruje dokonce i trapézy takovým způsobem, že vás přestane bolet úplně všechno na několik dní! A její rady jsou nad zlato. Přijďte, v Yvett se vám nic špatného nestane ;-)

Sabina Časarová | 31.8.2013 23:46 | ip: 213.220.203.103

Dobry den,jmenuji se Oksana zakoupyla sem sy voučer k kaderniku Marcelu Krejčimu.Chtela sem melir na odrosše cast vlasu/ korinky/.a na celu delku vlasu proplist tu a tum tmavši proušky takovov barvov jak mam přirodny.Pan my začal delat melir tmavyj a v pulce hlavy sem sy ho zaptala gdy bude delat ty korinky,koukal na mne jak na blazna a zekl ze sem mu to ne řekla ze chcy dopylnit korinky-Melir delal bez alobalu.proste sy vzal sčetec a zacal my na hlave malovat bili a černi čaryBili provšky se dotykali. černych a černi bilich- visledek------ sem tygrovanaí- PROSIM udelajte s tim neco. Musim zase do kadernictvi,Chcy spadky svi penize.

Okxana (oksana.t@centrum.cz) | 16.9.2013 21:04 | ip: 89.176.57.65

Souhlasím s paní Okxanou,ten den jsem tam totiž byla taky.Naštěstí,když jsem viděla,jak pan Krejčí pracuje,tak jsem voucher roztrhala,ale máma si to rozmluvit nenechala šla na melír+barvu a střih a výsledek??Halvu měla samý flek.Pan kadeřník neumí ani melír a o střihu se mluvit nedá vůbec.Udělat to na hlavě mě,tak mu asi plivnu do tváře.Nechápu,jak ho můžou v salonu dál nechat.Dávejte si na něj pozor,jestli chcete na hlavě mít vlasy,tak se mu vyhýbejte!!!!! :-? :-?

Lenka | 23.9.2013 15:34 | ip: 194.228.32.81

Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.