Zpět na Narovnávaní vlasů – co funguje?

Brazilský keratin

Ahoj, slyšela jsem o narovnávání vlasů pomocí brazilského keratinu. Máte někdo zkušenosti?

Liana | 17.6.2010 15:27 | ip:

Čau holky, rozhodla jsem se objednat si z USA brazilský keratin. Chtěla bych nějaké větší balení, aby se mi to společně s poštovným a poplatkama za transakci vyplatilo.Něco bych si chtěla nechat na další aplikace a něco prodat, protože to určitě bude mít datum spotřeby a když si to hodím na hlavu jednou za 4 měsíce, tak by mi celá ta velká pixla vyčpěla .Chtěla jsem Vám nabídnout 100 ml keratinu za cenu 800 Kč – to je myslím slušná cena.Přikládám instruktážní video, podle kterého by tohle množství mělo vydržet na 2–3 aplikace.Pokud máte předběžný zájem , tak se mi ozvěte na mail, ať v tom tady nemám guláš a ať vím, kolik toho objednat. Napište, jaká značka keratinu by se Vám líbila.Já jsem přemýšlela nad značkou Qod max. Co?????Mějte se Nikola
klidna@centrum.cz. youtube.com/wat­ch?v=KgEY3_KBWuw&fe­ature=related

Nikola | 21.7.2010 12:33 | ip: 62.209.230.66

Ahoj,

chtěla bych upozornit na nákup Brazilského keratinu na internetu. Ten totiž obsahuje formaldehyd, který je Evropskou unií zakázán, protože při neodborné aplikaci se může vdechnout a ve větší míře způsobuje rakovinu a poškozuje sliznice.
Keratin, se kterým se pracuje v česku má speciální náhražku tohoto konzervantu a tak neškodí jak kadeřníkovi, tak zákaznici.

Jana (an.ee@seznam.cz) | 25.10.2010 15:35 | ip: 94.112.85.183

Zdravím všechny, taktéž varuji před nekvalitním keratinem, který se u nás prodává a dochází i k tomu, že si ho kupují i některé salóny – většinou ani netuší co kupují. Doporučuji navštívit stránky brazilsky-keratin.cz kde se dozvíte o keratinu vše a dostanete i kontakt na kvalitní brazilský keratin, jenž jsem vyzkoušela a skutečně ho mohu doporučit.

alice | 7.11.2010 21:52 | ip: 94.113.141.234

Ahoj, a kdo na to přišel,že BK s formaldehydem je škodlivý tak, že způsobuje rakovinu? myslim,že tam není taková míra formaldehydu tak jako s nim pracuji lékaři na pitevnách a žádné rakoviny z toho nemaji. Tam jsou toho kádě a formadehyd obsahuje dneska skoro všechno.Takže myslim,že je to zase antireklama,aby lidi vyhazovali penize za znacky jako je global,cocoś a podobne,který vlasy tak akorat zmasti,ale nikdy nenarovná. Sama jsem vyzkoušela s formadelhydem i bez. A nopak,ten co „voněl“ čokoládou,tak jsem se ho nadýchala a pak mi bylo zle.

vendula | 6.12.2010 16:46 | ip: 92.62.224.15

Ahoj, tak bych chtela rict moje dojmy s aplikaci brazilskym keratinem. Byla jsem na nem 2× ja blba a vlasy mam z toho akorat zniceni. Mam melirovane vlasy a po teto aplikaci, kdyz jsem doufala, ze kdyz to na poprve nebylo ono, sla jsem po 2 mesicich na aplikaci znova a vysledek jsou jen znicene vlasy, ktere jsem musela ostrihat a prazdna penezenka!Pouzit byl keratin Coco chocolate a nejen, ze vlasy mi po tydnu opet zvlnely, ale melirovane vlasy se zkrepateli a byli jako gumicky po umyti! Takze pokud brazilsky keratin, tak jen s folmaaldehydem!!! To mu bych verila vice!!!! 8-)

Maja | 14.12.2010 18:07 | ip: 109.235.1.195

Holky, nevíte náhodou jak je to s těma domácíma sadama? Narovnají mi taky vlasy, nebo jen zlepší kvalitu??

Lucka | 15.1.2011 21:45 | ip: 62.168.32.250

Dobrý den všem zákaznicím, zkušenosti s brazilským keratinem máme výborné, zákaznice jsou velmi spokojené a nadšené z toho, že již nemusí vlasy rovnat chemickými preparáty. Rozhodně doporučuji a kdo má zájem o zaškolení na brazilský keratin, může se nám ozvat na objednání termínu školení – vlamon@centrum.cz Monika Vicenecová

vlamon (vlamon@centrum.cz) | 17.1.2011 15:28 | ip: 90.181.68.156

Přeji všem pěkný den,prošlajsem odborným školením na brazilský keratin a pochybuji že si to může být schopný někdo udělat sám,Vy,které jste měly vlasy zničené ži po týdnu byl keratin dole jste nejspíš narazily na špatný salon aholt to špatně zapracovaly do vlasů,nesmí se vynechat jediný vlásek,ne jen natřít,ale pořádne vpracovat do vlasů,pak několikrát přežehlovat,vše musí být hladké,jak po aplikaci, tak po zažehlení,jak se něco „odflákne“ máte po veškeré parádě bohužel,vím,co je to za fušku,včera jsme jednu paní dělala 5 hodin,ale výsledek měla zaručený,tady se holt nic odbýt nedá…

Martina Drexlerová (Martina.V3@seznam.cz) | 2.2.2011 11:34 | ip: 90.180.188.226

Ahoj, tak k aplikaci brazilskému keratinu bych řekla své.Před půl rokem jsem byla na aplikaci BK a výsledek po umytí opět zvlněné vlasy, přepálené vlasy-to už bylo vidět ihned po aplikaci v některých místech.Nakonec jsem musela zkracovat minimálně o 10–15 cm a ostatní vlasy i u hlavy také přepálené....­.......Hrůza, nic horšího jsem nezažila a to si říkají certifikované kadeřnice!!!Před týdnem jsem si koupila brazilský Keratin Tahe a aplikovala jsem si ho dle návodu sama a výsledek???Su­per!!!Žádné přepálené melírované vlasy(ty jsem dle návodu přejela žehličkou jen x jsou náhlé a slabé) a po umytí a lehkém vyfoukání zůstávají rovné. Takže můžu říct, když už si mám nadávat, tak raději sama sobě a za utracení půlky peněz než v nějakém specializovaném kadeřnictví, jelikož zničené vlasy Vám už nikdo nevráti! ;-)

Pavla | 7.3.2011 16:12 | ip: 109.235.1.195

Ahoj Pavli, měla bych na sebe prosbičku, mohla bys mi klidně do emailu ( zsim@seznam.cz) napsat int. stranky kde sis koupila ten keratin? A jak to vypada teď po par dnech? Je to stale tak skvěly? Přemýšlím, že si jej taky koupim, byla jsem totiž v salonu a teď po prvním umytí vlasů je mám samozřejmě zase vlnitý… A tvůj příspěvek se mi libi, protože zatím jsem se nikde jinde nedozvěděla tak přímý názor… Děkuji ti moc:)

Simča | 9.3.2011 10:01 | ip: 46.149.119.190

Ahoj Pavli,
připojuji se k Simče a chci poprosit o nějaké info na mailík..Přemýšlím taky o brazil.keratinu a budu vděčná za každou radu..Předem moc moc děkuji D.
mail: daja.s@email.cz

Dajinka | 12.3.2011 16:52 | ip: 95.173.194.53

narovnání vlasů brazilským keratinem mně osobně hodně zajímalo,
tak jsem sháněla info jak na netu tak od kadeřnic.
výsledek-kadeřnice postupovaly přesně podle toho co se naučily v kurzu a vlasy byly zničené,krepa­té,vlnité…tak­že je holky reklamovaly.
výdělek-0,vyhozené peníze za kurz,a ještě špatný pocit že někomu zkazily vlasy…vím jenom o jedné,které se to zatím povedlo.

šárka | 18.3.2011 10:26 | ip: 80.78.156.11

Dobrý den, tak jak tady čtu, tak se mi zdá, že je někde chyba. Pracuji v oboru 6-tým rokem a hodně se zajímám o kadeřnický obor. Nechápu, jak je možné, že je tu tolik reakcí a tolik nespokojených zákaznic… Jak je to možné? Z toho, co jsem měl možnost vidět a poslouchat některé kadeřnice, jak pracují, tak se ani nedivím. Nemá cenu tady asi dopodrobna popisovat, kde mohla být chyba, ale myslím si, že neznalost přesných pracovních postupů může vést k fatálním následkům. Pokud někdo má zájem o brazilský keratin, tak ho rádi proškolím(e), nebo ze strany zákazníků provedeme. Když jsem dělal brazilský keratin, tak od první aplikace vychází skvěle. Proto mi nejde do hlavy, že se to ostatním kolegům nedaří??? Pokud budete cokoli potřebovat klidně pište na náš email.
Naše webové stránky se zatím připravují, tak vam můžeme pomoci buďto přes mail, nebo osobně v našem salonu ve Velkém Meziříčí.

Pěkný den a mnoho krásných vlasů!

Tomáš Prášek (detail.hairstyle@email.cz) | 22.3.2011 10:37 | ip: 77.48.97.202

Email : detail.hairstyle@email.cz

Tomáš Prášek (detail.hairstyle@email.cz) | 22.3.2011 10:38 | ip: 77.48.97.202

Dobry den,
mela jsem velkou slevu na jakekoliv kadernicke sluzby – kupon z internetu. Tesila jsem se na brazilsky keratin, ale slecna mi rekla, ze na me vlasy se to vubec nehodi, protoze je pak budu mit splihle a mastne. Lekla jsem se, tak jsem si to nenechala udelat, ale mrzelo me to. Nemam jemne vlasy, u hlavy je mam docela rovne ale konce mam kudrnate a velmi suche. Zajimalo by me, jestli to byla pouze vymluva (jelikoz by na tomto prodelali nejvice) nebo zda to je pravda. Dekuji za odpoved

MR | 22.3.2011 16:59 | ip: 89.102.11.201

Takto podle popisu těžko soudit… Bylo by potřeba vidět Vaše vlasy osobně. Kadeřník – jakožto profesionál by Vám měl umět poradit. Jedině pro ujištění se zeptat osobně ještě dalšího nezávislého kadeřníka.

Tomáš Prášek (detail.hairstyle@email.cz) | 22.3.2011 19:00 | ip: 77.48.97.202

Ahoj, opravdu už dlouho bojuji se zničenými vlasy…vždy jsem měla vlasy hodně tvrdé, celkem i pevné, hrubé, vlasy si melíruji a jsou hodně vysušené, zničené a i krepaté. Hodně se zajímám o ten zázračný brazilský keratin, ale po tom všem co jsem si zde přečetla se docela bojím, někdo píše, že horší to být nemůže a že nemá co ztratit, to mi přijde jako nesmysl, jelikož pokud nemají nějaké afro, tak vždy to může být ještě horší a s krátkými vlasy já teda fungovat nemůžu.No nic, chci se Vás zeptat, kdo skutečně máte zkušenosti s brazilským keratinem (myslím jako celé ozdravení, šampon či maska nemá pro mě význam, vyzkoušela jsem snad úplně všechno..chci se zeptat,jaká značka přesně to musí být a popř. i salon kde dělají keratin, který má opravdu takové účinky, jaké by měly být? prosím napište mi, díky moc

bobisek07 | 26.3.2011 9:22 | ip: 212.65.254.161

:-|K příspěvku kadeřnice Hanky sděluji následující – školení proběhlo správně, vlasy byly po aplikaci velmi kvalitní, ke spálení v žádném případě nedošlo a žádám abyste si slečno Hanko nevymýšlela. To že máte zájem o vrácení peněz jen z důvodu, že je prostě chcete mít zpět, to Vás ještě neopravňuje činit veřejnou pomluvu v něčem co není v žádném případě pravda. Žádám Vás slušně o stažení nepravdivého příspěvku a za Vaši omluvu. Vicenecová :-|

M.V. | 26.3.2011 16:56 | ip: 90.181.68.156

:-|omluva p. vicenecové. reklamace proběhla :-|

hanka | 27.3.2011 21:02 | ip: 89.235.12.11

Chci se zeptat, nema nekdo dobre zkusenosti v Ostrave s brazilskym keratinem? Nebo aspon nekde pobliz. Diky, katkasuchanek@seznam.cz

Katka | 28.3.2011 3:03 | ip: 84.154.8.134

Dala som si aplikovat keratín v kaderníctve bolo to fakt drahé a čo z toho? vyrovnanie ani náznak a jediné čo mi to prinieslo su lupiny ktore som nikdy nemala a stale mastne vlasy čo som tiež nikdy nemala :/ vyhodené peniaze :-?

Barbora | 28.3.2011 12:40 | ip: 195.91.111.13

Ahoj, po přečtení Vašich příspěvků jsem dospěla k názoru, že převážná většina z Vás o brazilském keratinu má velice zkreslené informace. Keratinováním vlasů se zabýváme v našem studiu již dva roky a vyzkoušeli jsme všechny keratiny dostupné na našem trhu. V rukou profesionála keratin vždy splní svůj úkol ozdravení vlasů, vlasy se lépe upravují. Pokud jsou dodržovány standarty EU povolená norma formaldehydu v kosmetických přípravcích, keratin Vám 100% nenarovná vlasy. Vlasy po umytí v mokrém stavu se mohou mírně vlnit. Vlasy doporučujeme vždy po umytí vyfoukat do požadovaného tvaru. Vlasy pak drží tvar, nekrepatí ve vlhkém prostředí. BK je kúra, která se chová na každých vlasech trošku jinak. Před aplikací keratinu doporučuji konzultaci u Vašeho kadeřníka, který Vám poradí, zda je kúra a jaká ( je více druhů keratinů) pro Vaše vlasy vhodná.

schiro | 30.3.2011 9:49 | ip: 88.102.73.241

Ja bych to neriskovala, prestoze jsme se take zajimala..;o))..mam se rada! bioionic.cz/bra­zilsky-keratin.php braziliankera­tintreatment.ca/ ..v anglictine

Miki | 12.4.2011 21:34 | ip: 70.74.179.81

Dobrý den brazilský keratin dělám už od prvopočátku běžně v slónu a musím říci že už si život bez něj neumím předctavit, vyzkoušela sem hodně keratinů, ale zjistila sem že tenhle je nejlepší brazilkeratin­.cz/obchod/zbo­zi.php?detail=383. nejdýl drží a má neuvěřitelný lesk…Je pravda že když se podívám z pohledu lajka asi bych na něj taky nadávala má neuvěřitelnou reklamu a v salonu klijentka vyhodí za něj moc peněz :-? ale na duhou stranu, když od toho nečeká vlasy jako z reklamy a je dobře udělaný musí vydět výsletky a uznat že vlasy sou mnohem lepší,musí se k němu přistupovat že se vymývá podle toho jak si člověk umývá vlasy je jasné když si myje 3krát do týdne tak dýl jak dva měsíce nevydrží ale když si myje 1krát vydrží i 4měsíce,keratin nemá schopnost narovnatna 100procent max na 3Oprocent dle vlnitosti bez upravy vlasy pouze je vyhladí a vlas se nekrepatí a usnadňuje upravu a dodává krásný lesk a regeneraci…já sama i prodlužuji vlasy a když klijentka má už vlasy na vyhození a nedostanu se pomalu do nich ani kartáčem že nejdou rozčesat a nepomůže už ani maska dám na to brazil.keratin a vlasy sou jak nové,tak nechápu jak může být tady tolik nespokojených zákaznic,druhá věc je žehlení samotnej keratin regeneruje,ale vlasy mohou být spálené jen tehdy když se to špatně přežehlí,je potřeba určit strukturu a stav vlasu a podle toho přizpůsobit kolikrát pramen přežehlím já sama mám jemné a melírované vlasy a víc jak 5krát si to nežehlím ale pak sou klijentky z tvtrdýma vlasama a pevnýma a tem se nebojím to přežehlit až 8krát je to individuální…Bra­zilský keratin je supe ale kadeřnice musí mít cítění k tomu a logické myšlení a né se jen řídit návodem je jasné když dělám trvalou je psané 20až30minuta a já sama musím určit jak vhodné je postupovat to samé je i s keratinem…a to že my někdo říká že se hned vymyje po pár přežehlení není pravda u jemných a melírovaných vlasů to stačí!!!Samozdřejmě záleží i na dobé žehličce na správném vymývacím šamponu a na jeho pořádném zapracování a i starání se po a i používat poze jejich šampon a balzám…a je pravda že cena kvalitě zas až tak neodpovídá,podle mého názou by kadeřnice nemely ho dělat více jak za 2000tisíce a i prodejci ho mají předražený na to jak chvilku vydrží,ale zas bez něho mám vlasy krepaté a né tak zdravé ,takže nic jiného mi nezbýva než za něj utrácet…krásný den…

lucka | 20.4.2011 1:37 | ip: 88.101.96.90

Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

–13 %

Prodlužování řas 3D

Objemová technika prodlužování řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1300 Kč končí za 13 dní
–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

800 Kč končí za 13 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za 13 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

Kosmetický institut s.r.o., Mrštíkova 1122, Hradec Králové

končí za 7 dní
–23 %

Prodlužování řas “řasa na řasu 1:1”

Prodloužení řas 1:1

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1000 Kč končí za 13 dní