Zpět na Narovnávaní vlasů – co funguje?

Brazilský keratin (strana 5)

čau já jsem byla na keratinu před Vánoci, vyržel mi asi 3 měsíce a vlasy byly pěkně hladké a rovné. Byla jsem na němv Ostravě prodluzko.cz

evula | 26.5.2013 13:22 | ip: 212.80.76.63

Ahoj potřebují poradit koupila jsem si brazil keratin coco (šapom-balzam) plus olej nevim jak požit a co poto po použit četla jsem že vlasy se nesmí mít tři dny a pak se mají úmit kvalítnim šáponem a co potom to se na jako znova žehlit ty vlasy …

lenka (ronydavidova.@seznam.cz) | 14.9.2013 15:12 | ip: 90.180.166.214

Ahoj potřebují poradit koupila jsem si brazil keratin coco (šapom-balzam) plus olej nevim jak požit a co poto po použit četla jsem že vlasy se nesmí mít tři dny a pak se mají úmit kvalítnim šáponem a co potom to se na jako znova žehlit ty vlasy … :-(

lenka (ronydavidova.@seznam.cz) | 14.9.2013 15:12 | ip: 90.180.166.214

Ahoj potřebují poradit koupila jsem si brazil keratin coco (šapom-balzam) plus olej nevim jak požit a co poto po použit četla jsem že vlasy se nesmí mít tři dny a pak se mají úmit kvalítnim šáponem a co potom to se na jako znova žehlit ty vlasy … :-(

lili | 14.9.2013 15:13 | ip: 90.180.166.214

Ahoj,dneska jsem prošla školením a aplikací pravého profesionálního brazilského keratinu,kde v salonu jsme to prováděli dvě profesionálky na sobě;jsem nadšená;dodrželi jsme technologiji;to zná jen profík;a moje vlasy jsou úplně jiné,silné,svo­je…doporučuji!!!!!!

:-P

Ivana | 23.9.2013 21:38 | ip: 85.160.33.23

Ahoj všichni,
v první řadě nechápu u vás, co píšete, že se vám keratinem vlasy zničily, co za šmejd to bylo, nebo jakou chybu v postupu jste udělali. Dnes jsem keratinovala podruhé (poprvé to bylo v červnu) a vlasy jedna báseň. Rovné, hladké, lesklé, nádherné. Dříve byly suché, krepaté, fak ošklivé…
Používám značku Encanto a jsem opravdu moc spokojena. Samozřejmě při aplikaci je hodně důležité se striktně držet návodu!!

Renata | 2.11.2013 11:23 | ip: 194.228.11.200

ahojte,
s keratínom mám osobne veľmi dobré skúsenosti, konkrétne keratín používam pri predlžovaní vlasov, nie je to síce najlacnejšia záležitosť, ale zatiaľ absolútna spokojnosť… kupujem ich z intenetového obchodu invlasy.sk/keratin/ tam majú ceny v porovnaní s inými veľmi dobré :)

joa | 4.11.2013 21:23 | ip: 62.197.220.35

Ahojky,

já s maminkou používáme Keratin Exclusive. Vyzkoušeli jsme jich již více, ale tento naprostá spokojenost.
Prodávají ho na adrese keratin-exclusive.cz

Dokonce jsme dostaly slevový kupon, který můžeme použít libovolně, tak Vám ho sem dávám:
V objednávce do kolonky slevový kod napište: ZAKAZNIK a získáte slevu 350Kč.

RomanaSilerova | 8.11.2013 16:23 | ip: 83.208.100.130

Ahoj, objednala jsem si tady Keratin Exclusive a jsem z toho rozpočitá. Vlasy sice nenarovnal tak jako brazilský keratin od kadeřnice, ale zase se mi zdají zdravější a silnější.

Barborka | 8.9.2015 12:54 | ip: 217.112.164.24

Předchozí

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za 13 dní
–23 %

Prodlužování řas “řasa na řasu 1:1”

Prodloužení řas 1:1

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1000 Kč končí za 13 dní
–13 %

Prodlužování řas 3D

Objemová technika prodlužování řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1300 Kč končí za 13 dní
–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

800 Kč končí za 13 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

Kosmetický institut s.r.o., Mrštíkova 1122, Hradec Králové

končí za 7 dní