Zpět na Narovnávaní vlasů – co funguje?

Brazilský keratin (strana 4)

Zdravím, pořád se objevuje víc a víc keratinů, ale teď už jsou to jenom nápisy a nové etikety, po vyzkoušení dvou keratinů se vždycky vracím k tomu původnímu BK hair go streight, nejlepší výsledky a nejhezčí vlasy jsem po něm měla, spokojenost s paní Monikou Vicenecovou z Ostravy, byla jsem u ní už několikrát. Pokud někdo chcete kontakt tak vlamon.cz

Katka | 31.7.2012 8:52 | ip: 90.181.68.156

Zakoupila jsem si na slevovém portálu voucher na brazilský keratin do Studia Angels (Praha 3), chtěla bych říct, že jsem byla mile překvapená z příjemného prostředí, z velice milé a šikovné kadeřnice Denisi. Doba trvání hodina a půl (mám vlasy 1/2 lopatek). Odcházela jsem s jemnými, hladkými a hlavně rovnými vlasy. Jsem velice spokojená. :-)

Petra z Kladna | 3.8.2012 7:31 | ip: 195.47.24.114

Zdravím, chtěla bych si objednat BK přes internet, myslím že je to 50 ml za cca 260 Kč+ nějaký šampon, který je nezbytný. Četla jsem ale že výsledkem jsou buď vlnité nebo uplně rovné vlasy. Já mam vlasy vlnité, žehlím si je a lakuji a stejně se mi většinou zkroutí, takže bych potřebovala poradit s postupem a říct jestli výsledkem budou opravdu ty rovné vlasy (i bez žehlení). Děkuji:)

Šárka | 13.8.2012 20:16 | ip: 82.202.75.35

Zdravim,mam dotaz tykajici se BK…mam doma keratin znacky QOD GOLD .Chci se zeptat,jestli je nutne pouzivat cistici sampon a kondicioner stejne znacky,nebo muzu pouzit i jinou znacku .Mam doma cistici sampon od firmy CHOCOCHOCO ,tak by me zajimalo ,jestli je mi to k necemu:)…Bylo mi receno,ze muzu pouzivat jakykoliv sampon,ktery odstrani vsechny necistoty napr. obycejny brezovy sampon…Moc tomu neverim,tak budu rada za nejake informace…dekuji:)

Verca | 17.8.2012 15:55 | ip: 93.99.70.46

Zdravím, mám vlasy strašně krepaté a jemné, jediná možnost, jak vypadají trochu slušně je vyfoukat je do rovna, bohužel dlouho to nevydrží, a navíc se fénováním ničí.. uvažuji proto o BK.
můžete prosím někdo doporučit nějaký salon v BRNĚ??? máte nějaké pozitivní zkušenosti? :)
děkuji, m.

maja | 23.8.2012 8:36 | ip: 85.115.58.180

Zdravím, měla bych dotaz na autorku příspěvku Katku, která se zmiňovala se zkušenostmi BK v Ostravě. BK vám aplikovala přímo pí. Vicenecová nebo jiná kadeřnice. Mohla by jste mi napsat na email: tomsickova.michaela@seznam.cz. Děkuji, M. :-)

Michaela | 6.9.2012 11:19 | ip: 78.45.225.124

Ahoj.
Už dlouho jsem přemýšlela o brazilském keratinu. Moc jsem o něm nevěděla, jen tak zhruba co to je. Minulý týden v úterý jsem se rozhodla, že si ho nechám udělat, ale radši jsem si před „zákrokem“ o BK chtěla přečíst, co to ve skutečnosti je. Našla jsem tedy tuhle stránku. To co jsem se tu dočetla, mě šokovalo a začala jsem pochybovat. Přes to jsem ještě ten den zašla do kadeřnictví IDENTITY v Ostrově nad Ohří. Paní kadeřnice mi vše vysvětlila a tak jsem si řekla, že horší vlasy než opravdu mám, už snad mít nemůžu. Hned druhý den jsem tedy BK podstoupila. „Zákrok“ trval 5 hodin, ale stálo to opravdu za to. Vlasy jsou úžasné. Jsou jemné. Jsou zdravé. Dříve mi úprava vlasů (mytí, foukání, žehlení) trvalo hodinu a půl. Teď? ZA 30 MINUT HOTOVO! Paní kadeřnice mi nabídla i šampon a kondicionér, pro dlouhotrvající výsledek. Výrobky jsou značky BEOX a tímto všem doporučuji.

Zuzka | 11.9.2012 12:18 | ip: 178.23.236.68

Holky nebojte se toho,brazilský keratin je to nejlepší,co jsem kdy měla.Dokonce jsem ho zvládla i sama a jsem nadmíru spokojená.Když budete nad tím jen přemýšlet,jen si oddalujete ten úžasný požitek z toho,že si nemusíte pořád dokola žehlit vlasy a cákat na ně moře laku. :-)

Julka | 11.9.2012 13:31 | ip: 95.85.236.9

ahojky Rada Pro VLNKY
zkus si koupit: mimibazar.cz/ba­zar.php?album=950857 koukni na to je to super a ucine :) ja mam sampon, kondicioner a masku vse cokoladove a jsem s tim spokojena

Kačka | 11.9.2012 15:50 | ip: 89.103.100.167

Ahojky holky, jsem ze severu čech, nevíte některá, kde by se u nás dělal keratin na vlasy?? Děkuji moc

Ivča | 11.9.2012 17:12 | ip: 88.102.209.28

Byla jsem včera na brazilském keratinu a vlasy mám mnohem lepší, jak na dotek tak na pohled:)kadeřnice si dala záležet, opravdu doporučuju:)

Markéta | 19.9.2012 10:50 | ip: 89.103.166.86

Pro Julku: Jaký keratin jsi na vlásky použila. A kolikrát jsi přežehlovala. Uvažuji taky udělat si ho doma sama. Ještě nejsem úplně rozhodnutá. Děkuji za odpověď.

Petulla | 21.9.2012 11:41 | ip: 89.102.149.117

Dotaz pro Markét: a kde sis ho nechávala dělat?

lenusa | 25.9.2012 14:37 | ip: 94.113.196.32

Ahoj, já jsem také dlouhou dobu uvažovala, jak zkrotit ty své divné vlny. Až mi kadeřnice doporučila alternativu BK, je to narovnávač od firmy Lisap a super! Ta aplikace je sice zdlouhavější, ale vlasy mi odrůstají rovné. Znovu jdu na narovnání, ale už jen odrostů. Tak se zkuste poptat. :)

Natálie | 3.10.2012 14:13 | ip: 89.103.110.115

Ahoj, s Brazilským keratinem mám zkušenost. A byla jsem velmi spokojená výsledky byly opravdu viditelné:) Jen mi je divné, že Nikola nabízí keratin 100 ml za 800kč, když já měla 1 litr keratinu za 3000kč. Takže mi ta cena nepřijde výhodná.

Maruška | 7.10.2012 20:06 | ip: 178.77.216.228

Ahojky, nemáte někdo zkušenosti s BK Beauty ? V návodu je psán postup, kdy po nanesení přípravku se urč. čas nechá působit , pak se částečně vlasy vysuší…i s pří­pravkem…a pak se žehlí.....ALE…jak začnete žehlit, objeví se neskutečný čmoud , smrad a vlasy jsou šíleně slepené.....vlastně už při tom vysoušení jsou slepené a ani nejdou rozčesat…Já si myslím, jestli není tento postup špatný.....ne­poradíte mi někdo, jak s tím??? Mám ještě skoro půl litru......Díky a snad se mi někdo oozvete. :-)

Jitka | 21.10.2012 16:56 | ip: 89.103.139.150

Dobrý den potřebovala bych prosím poradit.Po domácí trvalé jsem si zničila totálně vlasy.V mokrém stavu jsou doslova bláto po celodením schnutí zas chemlon .Tyto vlasy jsou opravdu na odpis ,bohužel jsou v celé délce tak nemá cenu je již ani zastříhávat .Musím nosit vlasy v drdůlku /mám mikádo/.Peněz už to stálo velmi mnoho za masky ,pěny,olejíčky­.Nevím jestli je pro mě vhodný keratin.Bojím se že vlasy další procedůru již nevydrží.Můžete mi někdo prosím poradit.

Olga | 31.10.2012 9:49 | ip: 195.113.79.10

Ahojte dost mě překvapují negativní zkušenosti s BK, já sama jsem na něm byla u kadeřnice a vlasy jsem měla krásně rovné a hladké minimálně měsíc, byla jsem tady prodluzko.cz

tana | 24.1.2013 10:51 | ip: 212.80.76.63

keratinu se bát nemusíte. Já si keratin objednávám přes internet, na vlasech jsem ho měla už 4krát a teď budu dělat zas. Je to závislost :D Vlasy jsou krásný, rovný, hladký a rychleji rostou…aspoň mně…za posledních pár let délka mých vlasů nepřekročila hranici délky po ramena (odbarvování, žehlení). Mám s ním jenom dobré zkušenosti. Ke kadeřnici bych nešla, každý říká, že buď tahá nebo žehlí velké prameny, aby si usnadnila práci. Já si vždy upravím vlasy podle návodu, kamarádka mi nanese keratin a vlasy vyžehlí. To žehlení je nejdůležitější fáze, takže vždy žehlíme tenké pramínky, přejíždíme tak 10krát a postupně, abychom nevynechaly ani jeden pramen. Stojí mě to ve finále 400 kč, keratin vydrží 4–5 měsíců a já jsem spokojená :) můžete vyzkoušet také, na aplikaci není nic těžkého a člověk ví, že když mu s tím pomáhá někdo známý, bude se snažit odvést co nejlepší práci a ne jako kadeřnice, která už vidí ty 2000 Kč ve své peněžence.

Missa | 27.1.2013 18:19 | ip: 77.236.218.23

keratinu se bát nemusíte. Já si keratin objednávám přes internet, na vlasech jsem ho měla už 4krát a teď budu dělat zas. Je to závislost :D Vlasy jsou krásný, rovný, hladký a rychleji rostou…aspoň mně…za posledních pár let délka mých vlasů nepřekročila hranici délky po ramena (odbarvování, žehlení). Mám s ním jenom dobré zkušenosti. Ke kadeřnici bych nešla, každý říká, že buď tahá nebo žehlí velké prameny, aby si usnadnila práci. Já si vždy upravím vlasy podle návodu, kamarádka mi nanese keratin a vlasy vyžehlí. To žehlení je nejdůležitější fáze, takže vždy žehlíme tenké pramínky, přejíždíme tak 10krát a postupně, abychom nevynechaly ani jeden pramen. Stojí mě to ve finále 400 kč, keratin vydrží 4–5 měsíců a já jsem spokojená :) můžete vyzkoušet také, na aplikaci není nic těžkého a člověk ví, že když mu s tím pomáhá někdo známý, bude se snažit odvést co nejlepší práci a ne jako kadeřnice, která už vidí ty 2000 Kč ve své peněžence.

Missa | 27.1.2013 18:19 | ip: 77.236.218.23

Ahoj viete mi niekto poradit? Mam dlhe huste vlasy, po rozcesani su v podstate rovne ale urcite nie hladke. Krutia sa mi okolo hlavy a posledna tretina vlasov je dost ponicena drsnaa sucha (nechcem si dat tak vela ostrihat).inak pri hlave mam vlasy ako tak hladke (tiez to nie je uplne idealne). Odporucili by ste mi BK? Chcela by som aby tie vlasy boli zdrave a leskle ale pri hlave sa mi celkom rychlo mastia (umyvam kazdy 3. den). diki za radu

bea | 3.2.2013 6:19 | ip: 85.216.186.64

Ahoj viete mi niekto poradit? Mam dlhe huste vlasy, po rozcesani su v podstate rovne ale urcite nie hladke. Krutia sa mi okolo hlavy a posledna tretina vlasov je dost ponicena drsnaa sucha (nechcem si dat tak vela ostrihat).inak pri hlave mam vlasy ako tak hladke (tiez to nie je uplne idealne). Odporucili by ste mi BK? Chcela by som aby tie vlasy boli zdrave a leskle ale pri hlave sa mi celkom rychlo mastia (umyvam kazdy 3. den). diki za radu

bea | 3.2.2013 6:19 | ip: 85.216.186.64

Dobrý den, nemáte někdo prosím dobrou zkušenost s brazilským keratinem v nějakém kadeřnickém salonu ve Znojmě?
Plánuji si ho poprvé nechat udělat, ale nevím na koho se tady obrátit. Kadeřnictví tu máme hodně, ale není nad osobní zkušenosti zákazníků.
Kdyby někdo věděl, budu moc ráda za nějaký dobrý tip.
Předem děkuji…:o)

Majka | 16.2.2013 20:56 | ip: 193.165.146.74

Já jsem byla na braz.keratinu v salonu Vixens,měla jsem starch jestli to nebudou zbytečně vyhozené peníze,protože mámresp.jsem měla vlasy fakt zničené, ale hodně mile mě to překvapilo. Mám je krásně lesklé a hladké takové heboučké na dotek, uvidíme jak dlouho to vydrží.

tatana | 3.3.2013 12:29 | ip: 87.251.48.16

Keratin mi dělal můj přítel, podotýkám, že je to normální chlap, kterej se zajímá spíš o auta a počítače než o módu a vlasy :-D sice brblal, ale nakonec to zvládnul úplně v pohodě, takže mě překvapují komentáře, kde někdo píše, že to zkazila kadeřnice s certifikátem, to by musela být fakt úplný vemeno a nenechala bych si od ní ani zastřihnout ofinu. Vlasy mám hladký a rovný i po umytí, super ;-)

Bayka | 7.3.2013 16:06 | ip: 90.179.124.44

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.