Zpět na Narovnávaní vlasů – co funguje?

Brazilský keratin (strana 2)

Máte někdo dobrou zkušenost s nějakým kadeřnictvím v Praze, kde se brazilský keratin oprvdu povedl? Četla jsem různé názory, tak se trochu bojím výsledku… Díky.

Pavla | 10.8.2011 11:31 | ip: 217.77.161.25

Andre v Pruhonicich

Blanka | 10.8.2011 15:24 | ip: 85.70.83.85

Ahoj holky já byla taky na BK v Hodoníně u kadeřnice měla jsem z toho trochu i strach jak to dopadne po přečtení některých článků! mám taky dost zničené vlásky barvením melírem.a krepaté tak jsem si řekla,že to vyzkouším a výsledek super :-P vlásky mě připadly hned vyživené zpevněné,nelámou se a hlavně se mi nekrepatí nepotřebuju ani moc lakovat vlásky fakt držíí za mě můžu jen doporučit a kadeřnice Peťka byla moc šikovná :-D

Monika | 11.8.2011 17:59 | ip: 212.4.139.248

Ahoj,chci se zeptat, zda se k aplikaci BK dá pouzit i teflonova zehlicka. Dekuji :-D

katka | 6.9.2011 12:00 | ip: 46.135.24.12

Ahoj všem, nemáte někdo dobré zkušenosti s kadeřnictvím, které by aplikovalo brazilský keratin v Plzni? Původně jsem byla rozhodnuta, že to zkusím, ale po přečtení příspěvků, už si tak jistá nejsem, když hlavní faktor pro hezké vlasy je zkušená kadeřnice…Díky za odpovědi.

Monika | 15.9.2011 22:15 | ip: 81.201.60.145

Měla jsem hodně zničené,krepaté a kudrnaté vlasy.Každý den jsem žehlila.Byla jsem na brazilském keratinu.Nečekala jsem žádné zázraky,protože jsem fakt měla děsný afro.Výsledkem jsou ale jemné a lesklé vlasy.Musím sice po umytí lehce přežehlit,ale vydrží mi to do dalšího mytí.Doba úpravy vlasů se zkrátila asi na třetinu.Jsem moc spokojená a mohu jen doporučit.Dělala mi to kadeřnice ( na dotaz můžu poslat kontakt),tak nevím jak by to vypadalo,kdybych si ho dělala doma sama.To nemůžu posoudit.Ale za ty peníze to stálo a paní kadeřnice si je rozhodně zaslouží.

Marcela | 16.9.2011 19:30 | ip: 217.29.8.13

Ahoj.. prosím Moniku o info ve kterém byla salonu v Hodoníně.. díky ;-)

Katka | 20.9.2011 18:03 | ip: 85.207.29.39

Ahoj holky, máte některá dobrou zkušenost s BK v nějakém kadeřnictví v Brně?? Díky moc

Andrea Indráčková (arculinda@centrum.cz) | 27.9.2011 12:41 | ip: 81.19.10.200

Také bych poprosila slečnu Moniku o kontakt na kadeřniciv Hodoníně. Ptám se i ostatních, holky nevíte někdě o kadeřnictví, kde to udělají opravdu dobře, a pořád a nejsou předražení? Okolí Kyjova, Hodonína??Děkuju moc a pište na mailik.Jana

Jana (janickarihakova@seznam.cz) | 16.10.2011 19:13 | ip: 90.181.105.84

Za sebe musím říct, že Cocochoco keratin je výborná věc. Jsem samouk, na kadeřnici a ty pálky tam bych neměla. Objednala jsem si z našeho aukčního portálu 100 ml z pětistovku. Na poprvé jsme udělala celou hlavu (mám vlasy zničené od domácího barvení a jemné). Výsledkem byly zplihlejší vlasy, ale ZDRAVÉ, HURÁ. Při další aplikaci jsem si udělala jen délky a konečky a u mě ohromná spokojenost. U hlavy se o výživu starají ještě vlasové cibulky a maz z pokožky hlavy, na zbytek dávám tedy keratin. A v životě mi nerostly vlasy tak rychle, asi se mi vždy dřív zlomily, než vyrostly =) Za mne ANO, žehličku mám výhřevnou na 200 stupňů a pochybuju, že by moje jemné blond vlasy víc snesly =)
Přeju pěkný den a nevyhazujte peníze z okna, vždyť kadeřnice jsou ženy jako my a ne žádní bohové s rukama chirirga, abysme nezvládly to co ony =) A navíc ony to dělají pro peníze, ale my s láskou :-D

Kate W. | 29.10.2011 22:33 | ip: 82.144.130.244

Ahoj holky. Prosím, poraďte blondýně :-) Mám nakoupeé vlasy (20 pramenů tape in – 40 cm) a brazilský keratin od Coco. Příští týden jdu na barvu a chci se zeptat, jak mám dále postupovat. Potřebovala bych říct, co a jak. Tady jsem si tak vydedukovala, že ideální je jako první barva, po barvení prodlužko. To nechat cca 48 hodin „odležet“, aby se spoje usadili a pak aplikovat brazilský keratin na mé i umělé vlasy? Je to tak lepší? Nepoškodí se tím ty prodloužené vlasy? A bude mi stačit na 40 cm délky vlasů 100 ml keratinu? Moc děkuji za rychlou pomoc, všude po netu to hledám..

Petra V. | 21.11.2011 19:35 | ip: 88.102.59.90

Ahoj,
přidávám také svojí zkušenost s BK. Jsem již po druhé aplikaci, první aplikaci jsem měla v srpnu, další po cca 4 měsících. Mám velmi jemné vlasy (a bohužel jim mám hrozně málo :/ ), konce jsem měla vždy hodně zničené, vlasy nerostly – vždy tak k ramenům, s tím že posledních 5–10 čísel byly jen zničené, roztřepené „rousy“.. Po keratinu se mi vlasy lesknou, vypadají silnější, méně se zacuchávají a jsou rozhodně rovnější (i když svoje vlasy mám taky vcelku rovné, spíš se jen kroutily). Nyní, po druhé aplikaci mám vlasy dorostlé cca k lopatkám a vypadají zdravě. Negativní zkušenosti dle mého jsou způsobeny kadeřnicemi – byla jsem v Andre studiu na keratinu Hair Go Straight – prvně v průhonicích – kadeřnice při žehlení za vlasy hrozně tahala, dost mi jich vytrhla a zpřethla, nyní v radotíně – tahání sice žádné, ale žehlila po velkých pramenech, takže třeba spodní vlasy nejsou zas tak „ozdravené“.. Nicméně keratin opravdu funguje, mohu jen doporučit!!

anolik22 | 8.12.2011 15:21 | ip: 90.181.122.159

Ahoj, na keratin nedám dopustit. Byla jsem již 3× cca po třech měsících ve studiu André v Průhonicích u kadeřnice Hanky. Vlasy mám jak nikdy předtím. Perfektně se upravují, lesklé, hladké.
Kadeřnice je pečlivá, už se těším, za dva měsíce půjdu znova. Na keratinu jsem závislá. Vlasy bez keratinu jsem měla cuchavé, bez lesku, nedaly se upravit!!!

dáša malá | 15.12.2011 18:58 | ip: 80.188.163.61

Dobrý den,

je zde někdo, kdo si nechával dělat BK v Brně a má dobré zkušenosti? Pokud ano, napiště mi, prosím, v jakém to bylo salonu a kdyby bylo možné přidat i fotku před a po – byla bych vděčná…

Děkuji.

Jana | 26.12.2011 13:21 | ip: 88.101.107.87

Také bych se ráda podělila se zkušeností s aplikací brazilského keratinu. Již 2× jsem byla v Ostravě v kadeřnictví u Slunečnice, kde mi keratin dělala paní Vicenecová, kromě toho že brazilský keratin školí je moc šikovná a s aplikací jsem moc spokojená. Vlasy mám prodlužované a můžu říct, že jsem ani nepočítala, že je někdy někdo dá dokupy, protože jsem se dotazovala jedné kadeřnice jestli mi na nich keratin udělá, ta mně tzv. slušně odmítla – asi se s nimi nechtěla „babrat“. Vlasy mám dlouhé až po zadek a v salonu mi je udělali velmi pečlivě a jsou nádherné a krásně ozdravené. Jsem opravdu nadšená a určitě si půjdu nakeratinovat znovu. Mohu vřele doporučit paní Vicenecovou. :-)

Katka | 30.12.2011 17:57 | ip: 90.181.68.156

Kontakt na paní Vicenecovou 607 665 758 – vlamon.cz Ostrava :-)

Katka | 30.12.2011 17:59 | ip: 90.181.68.156

Ja by som sa chcela takisto podeliť so svojimi skúsenostiami s brazílskym keratínom. Mám, resp. mala som veľmi jemné, melírované, zdravé vlasy. Po prvej aplikácii b. keratínu som bola veľmi spokojná, vlásky boli pekne uhladené, zdravé. Po 4 mesiacoch som sa už tešila na druhý keratín. Po jeho aplikácii som už tak spokojná nebola, čo sa ukázalo asi po 5 umytiach. Vlasy po umytí boli zrazu veľmi zamotané, nedali sa mi vôbec rozčesať, po vyschnutí boli na pohmat drsné, stráááášne suché, nepodajné, skrepované, po bokoch hlavy spálené. Musela som ich stále prižehĺovať, aby som ako tak vyzerala. Spočiatku som si to nevedela vysvetliť, ale teraz som presvedčená, že práca kaderníčky bola odfláknutá. Samozrejme, že kaderníčka si to nepriznala, ale keď čitam tieto príspevky, som viac, než presvedčená, že páve ona zlyhala. Stále mi nešlo do hlavy, či tak jemné vlasy, keď každý prameń prejde žehličkou 220 st. C, 8 – 10×, „prežijú“ taký drasťák bez ujmy. Neprežili. Skrepovateli, vyschli a zdrsli. Žiadne masky, či domáce, či profesionálne /drahé/ nepomáhajú. Som z toho nešťastná. A čo je najhoršie, od jeho aplikácie už prešiel takmer rok, a vlasy sú stále rovnaké, proste mi už také rastú. Neviem, čo mám robiť. Vedel by mi niekto odborne vysvetliť, prečo mi nerastú zdravé vlasy ako kedysi ? Veď keď sa vlasy zničia či už trvalou alebo melírovaním odrastú, poškodené sa ostrihajú, ale rastú zdravé. Čo sa mohlo stať, že vlas rastie drsný, suchý, skrepovaný, ťažko upraviteľný? Proste to už nie sú moje vlasy.

Jana | 11.1.2012 21:57 | ip: 195.91.108.118

Dobrý den, mám zkušenost s Global keratinem což je nový produkt keratinu který mi doporucil muj kadeřník, jelikož mam zníčené vlasy, v předchozích salonech mi delali porád dokola na celé vlasy melír což prý nebylo nutné jak sem se pozdeji od nového kadeřníka dozvedel, nabídl mi global keratin stím že vlasy dokonale oživí, nechal sem si poradit a vysledek me ohromil, sice je dlouhá doba procesu cca 2 hodiny ale stojí to za to, obzvlást když výsledek vydrží až 5 mesícu, doporucil mi i specialní peci a vlasy po necelých 4 mesicich jsou hebké, leské no proste super…

Petr Novotný | 23.1.2012 23:38 | ip: 81.201.60.140

jinak jak sem cetl v komentárích vím že keratin a global keratin je rozdíl, ten druhý je novinka a obsahuje nejaké užasné nové složky které nejsou v žádných jiných prípravcích. Byl sem doporucen kamarádkou ke kadeřníkovi Michalu Šveci který pusobí v Plzni a myslím že už jinam nepujdu je videt že ví o čem v tomhle ohledu ví o cem mluví a zajíma se o svou práci což mi v jiných salonech neprijde, poradil mi hodne nových vecí takže doporucuji navstívit, mimo jiné práve od nej mam doporucený Global keratin, pokud vím v Plzni to moc lidi ani nedelá

Petr Novotný | 23.1.2012 23:43 | ip: 81.201.60.140

Ahojte vsichni.chtela bych cas upozornit na salon profybeauty v korunni v Praze ! Sla jsem na brazilsky keratin a vysledek jsou kompletne spalene vlasy od hlavy !!!! Katastrofa ! Brazilsky keratin jsem mela poprve v usa a bylo to perfektni a v cr tak akorad k placi !!!

Simona | 28.1.2012 15:46 | ip: 88.246.66.143

Dobrý den. Aplikuji Brazilský keratin již delší dobu a nusím říci, že úspěšně. Zákaznice se na keratin opakovaně vracejí a jsou spokojené…
Chtěla bych, ale říci všem, že po aplikaci v kadeřnictví musí být vyditelný výsledek. Pokud tomu tak není doporučuji službu nezaplatit. Pokud po umytí vlasů jsou vlasy spálené, krepaté nebo opět zvlněné doporučuji tuto službu reklamovat s tím, že si necháte udělat písemnou konzultaci s jiným kadeřníkem, a pak žádejte vrácení peněz. Jsem velmi naštvaná na všechny kadeřnice, které keratinu kazí pověst nesprávnou aplikací, pochybným materiálem a nesprávnou diagnostikou vlasů…svou lechkovážností dělají špatné jméno keratinu a je jen škoda, že není nějaký cech kadeřníků aby jim udělil penalizaci! Jsou bohužel mezi námi kadeřnice, které touží po zisku a péče o zákaznici jim nic neříká! Brazilský keratin si nechte aplikovat pouze tam, kde Vám ho někdo doporučí, kdo ho již měl a byl s ním spokojený…bohužel jinak jsou to většinou vyhozené peníze.

Hana Jendřišáková (jen.hana@centrum.cz) | 29.1.2012 8:56 | ip: 78.157.161.15

poprosim mi poslat kontakt na kadernicku v meste Hodonin od pani Moniky , IP: 212.4.139.248 ..Dakujem

veronika | 30.1.2012 20:48 | ip: 78.98.179.142

Tahle diskuze mi přijde nějaká komerční. Píšou sem snad jen kadeřnice, co dělaj s Hair go straight a Tahe? To snad ani keratin není, výsledky žádné, jen vyhozené prachy. Jen je hrůza, že holky, co naletěj, odsouděj, že keratin je na nic. Já málem taky. Teď jsem vyzkoušela Coco´s a to je rozdíl. Jde znát kvalita a ne tyhle napodobeniny.

Edlen | 6.2.2012 19:25 | ip: 83.208.190.115

Brazilský keratin mi doporučila moje kadeřnice na oživení a lepší tvarování mých barvených ale rovných vlasů. Pro zvýraznění tvaru střihu a „pohybu“ vlasů. Máte někdo zkušenost s aplikací keratinu na rovné barvené vlasy pro získání „ostrých“ zvýrazněných konečků ve střihu? Mělo by to zabránit tvorbě takového toho nevýrazného vatovitého vzhledu konečků hlavně po efilování. Připadně zda je možné aplikovat keratin jen od půlky délky vlasů spíše ke konečkům? Má to nějaký efekt?
Uvítala vych také doporučení salonu v Praze podle 100% dobré zkušenosti s názvem produktu, který se zde používá.
Děkuji velice ;-)

Ivana | 9.2.2012 18:51 | ip: 217.30.64.82

Chtěla jsem si také dát Brazilský keratin, ale jak to tady čtu. Raději ne. Asi je málo odbornic a hodně „umělců“. Musí se to umět. Jinak pro středně vlnité vlasy je alespoň malá naděje na narovnání samotočící kulma např. Roventa. Vlasy narovná lépe než žehlička a jsou lesklé, nemasté. Nad keratinem si nechám zajít chuť. Jestli znáte kde to umějí v Hradci Králové tak písněte. Dík Jana

Janina | 26.2.2012 20:27 | ip: 89.248.248.132

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.