Zpět na Nehtová studia

Perfektní nehtové studio (strana 1)

Pokud mohu z osobní zkušenosti doporučit, tak Lenku z Prahy 4 – Chodov, lenka-nehty, chodím k ní už asi 2 roky a je to fajn, je šikovná a zdobí jak kdo chce a má spoustu možností jak nazdobit, ale nehty mi drží a bez odchlipů i 4 týdny – a ceny má super – doporučila mi jí kolegyně v práci a ta k ní chodí už asi 5 let a to samé – nehty drží a je spokojená! Je v malém studiu, kde dělá jen nehty a je tam pohoda, pokud chcete vyzkoušet tady je její číslo 603 535 040, akorát je třeba se objednat dopředu – má hodně plno, takže to berte jako radu pokud hledáte spolehlivost a kvalitu ;-)

Veronika K. | 4.10.2009 21:08 | ip: 89.24.119.109

Jojo, to má Veronika pravdu, chodím k ní skoro 3 roky a teď to má fajn, že je tam klid a příjemno, to hodně ženskejch ocení. Hlavně když mají nějakej problém s nehtama. A ona je taková hodně diskrétní a milá, klidně jí volejte i když pracuje má na uchu Bloototh. Občas můžete mít i štěstíčko, že někdo vypadne,onemoc­ní,omluví senebo nestihne. Někdy přemýšlím jak to dělá, že kdykoliv s někým mluví face to face nebo telefonem je vždycky fajn-Já bych byla opak. Tak se tam třeba i potkáme. Ahoooj!

Katka Karkula | 4.10.2009 22:36 | ip: 78.136.174.239

Před chvílí jsem tady dávala téma studio bez bezbariéry – těď pročítám tuhle diskuzi, a ráda bych se zeptala, jestli u té paní Lenky je možný přístup bez schodů, schůdků a hlavně, jestli se tam dá v blízkosti zaparkovat -to je taky v Praze strašný problém-bohužel i pro důležitá a mnohdy rozhodující.

Valeria | 12.10.2009 21:49 | ip: 78.136.146.22

Ahoj Valerie, u Lenky je to skoro bezbariéra, alespoň od chodníku je to bez problémů, a u vstupu je takový menší plynulý sjezd, dveře do studia jsou 80 cm – tak pokud máš třeba vozík, neměl by to být vůbec problém- uvnitř je to naprosto rovné a prostorné. Klidně se objednej, Lenka je velmi ochotná a jistě Ti při jakémkoliv problému pomůže a nehtíky Ti udělá perfektně.
Jestli se Ti to podaří, dej vědět. Hodně štěstí :-)

Veronika K. | 18.10.2009 20:11 | ip: 78.136.163.52

Veroniko dík moc za radu, už jsem se domluvila telefonicky, snad to konečně klapne uvidím, je to i docela blízko od mé kadeřnice, tak bych to měla skoro pohromadě.Jestli mě dá do pořádku ty moje drápky, budu mít velkou radost a tak se zatím jen těším. Jdu až v listopadu-ale já si klidne počkám. Díky a ahoj.

Valeria | 26.10.2009 10:00 | ip: 85.93.104.50

Jsem ráda, že jsem našla tuhle diskuzi . byla jsem u paní Lenky a musím poděkovat za doporučení, je to nejen moc šikovná a citlivá nehtařka, ale je to současně i velmi milá a inteligentní mladá dáma. I na vozíčku jsem mohla bez problémů – přímo do studia . jedním slovem nic nebyl problém. Kéž by bylo víc takových vzdělaných, příjemných a vysoce profesionálních poskytovanelů služeb. Cena, kterou jsem za bezvadné akrygelové nehty platila byla ani ne polovina toho, co jsem zaplatila v nedalekém nehtovém salonu v Obchodním centru. A to čekání mi stálo za to !!!!

Valeria | 6.12.2009 21:25 | ip: 94.241.88.99

Mrs Lenka=beautiful nails, perfect work,best material, nice, pleasant,inte­lligent woman,lady in the true sens of the word. I can only recommend. Happy New Year – Cathe

Catherine Willemsonns | 29.12.2009 20:58 | ip: 94.241.68.30

Ahoj mám jeden problém a potřebuji poradit,používám akrygel,jsem s ním velice spokojená,ale nevím jak mám používat třpytky aniž by se mi dostaly do gelu,může mi někdo poradit jak mám třpytky správně používat díky

daniela | 2.1.2010 12:58 | ip: 195.39.100.66

Já jsem si vždycky myslela, že tady se jen něco, nějak propaguje a že to všechno budou takové pochvalné výlevy – no myslela jsem si to do Silvestra 2009, kdy došla moje kamarádka s nově udělanými nehty. Asi tak před rokem nosívala gelovky, docela příšerky, pak to sundala a řekla, že už nikam na nehty nepůjde, protože nemá náladu na blbé a vulgární kecy.Teď jsem teda zírala, jakou nádheru měla na rukou – nic dlouhatánského, nic drápovitého, bylo to jemné, vypadalo to naprosto přirozeně a dá se říct ůžasně – řekla, že čekala dost dlouho, ale že se jí to vyplatilo a kromě toho ještě poznala suprovou a milou ženskou – doporučení si prý našla tady v diskuzi.Asi si taky počkám.

Barča | 3.1.2010 16:15 | ip: 78.136.161.129

Já mám už asi 7let šikovnou nehtařku a ted už je i ve svém, takže i pohoda atmosféra a klid – dělá na Praze 4 – Chodově, takové malé studio, ale je to super, nehtíky drží a i se zdobením cena do 55O,– a je to ručně malované…ráda vám určo poradí – má tedy (aspon podle me hodně plno – no nedivím se – opravdu to drží a nežloutne apod…a ani odchlipy nemám) má lenka-nehty.cz
Přeji všem at najdete a jste spokojené jako já – nemením už hodně let :-)

Ewka | 3.1.2010 22:18 | ip: 89.24.235.209

Jak tu píše Ewka, tak to je ta kočka, co dělala nehty mojí kámošce – tak se hned zítra objednávám, protože všechny ty rychloprofesionálky mě už fakt přestaly bavit. Byly sice o 50tku levnější, ale dál to bylo pouťové a tuctové-vidím to zřetelně až teď,když mám možnost srovnání s kvalitou, estetikou i cenou. Jestli uspěju,písnu všem-Tak ahoj!!

Barča | 6.1.2010 20:45 | ip: 94.241.70.14

Tak jsem to tam jela trochu okouknout – takový nenápadný ale příjemný čisťounký a prostor a moře různých hodně nevšedních vzorů a kombinací na výběr. objednala se a jdu dotoho 26.ledna – tak dám poctivě vědět jestli to bude Tak ahoj.

Barča | 10.1.2010 21:41 | ip: 78.136.157.212

Chci se zeptat jestli ta paní dělá také originál nailart pro svatební zdobení. Já skoro všude narazila na obyčejné malůvky, obtisky, kamínky, třpytky a to se mě nelíbí, někdy to má do vkusu hodně daleko a hlavně je to seriové a bez invence. Chtěla bych svatební nehty krásně jemně modelované s originální malbou ve stylu svatební kytice. Myslíte, že by se sní o tomhle dalo mluvit ??

Vlaďka | 13.1.2010 20:59 | ip: 78.136.181.122

Dala jsem se jednou jedinkrát zlákat nabídkou jedné mé kamárádky, že její známá dělá nehty a že mi je za 300 udělá úplně nové, krásné atd. No dělala to doma, byla jsem zaprášená jako mlynář,nadýchaná zápachu z materiálů, trvalo to skoro 3 hodiny a výsledek tedy byl docela tristní, navíc korunovaný tím, že zdobení – teda nějaké čárky, jsem měla na pravé ruce jinak než na levé. Za týden se mi pod to dostala plíseň. Do pořádku mě to dala právě Lenka Techlovská a já ji za to dodneška vděčím a už nikdy bych ssi nenechala hrábnout do nehtů amatérským a laickým způsobem. Vidím, že se tady slečna ptá na svatební nehty – no dělá je taky, a opravdu stojí za to se s ní na takové akci domluvit. Vím že umí originální ornamenty pro výjímečné příležitosti. Nedám na ní dopustit.

Suzanne | 14.1.2010 22:24 | ip: 78.136.187.57

Přesně to, o čem píše Suzann se mi taky stalo, přesně před Novým rokem, teď mám problém co s tím a tak jsem ráda za tuhle diskuzi.Nejřív jsem ale hledala webstránky té její nehtařky. jsou tam dvoje a ale jen lenka-nehty-cz jsou ty její. když to napíšete jako lenkanehty, dostanete se někam do Týniště nad Orlicí. Tak se zkusím objednat, snad to dopadne.

Juliska | 15.1.2010 15:41 | ip: 85.93.104.50

Díky všem za doporučení na paní Lenku,nehty drží a konečně mě zbavila doslova bambulkových vlnitých nehtů co mi udělali vietnamci a od Lenky to nežloutne a vypadá přirozene a drží mi to, jinak se mi vždy odchlipovalo u lůžka!! přeji všem spokojenost! její web je lenka-nehty.cz tam najdete kontakt a vše co potřebujete.

Jitka S. | 17.1.2010 20:00 | ip: 89.24.78.206

Před Vánoci jsem si nechala udělat nehty u Vietnamců, na Štěpána mi 2 praskly, na Silvestra už jich bylo odchlíplých 8 a pod palcem nazelenalá skvrna.Nálada pod psa,vztek a lítost. pak několik večerů na internetových poradnách a diskuzích a z toho vyplynulo jediné: asijskou práci nikdy víc(ovšem jsou i zákaznice, které na to nedají dopustit, jejich nehty to prostě snesnou. Vsadila jsem na paní nebo slečnu EWKU z téhle diskuze-i na názory a doporučení, webovky a zavolala paní Lenku hned 4.1. Asi věděla co se stalo, vzala mě hned druhý den i když v nekřesťansky časnou ranní hodinu – díky Bohu, a když mě dělala tak jsem si v každé vteřině srovnávala v hlavě ten obrovský rozdíl v kvalitě práce, čistotě provedení, hygieně a vstřícné a odborné domluvě. Tak jsem chtěla tady jen poděkovat Ewce i ostatním, že mě osvobodily od experimentů, hledání a zkoušení. Dík moc. :-D

Ingrid | 20.1.2010 20:39 | ip: 78.136.136.159

Vlaďko, Lenka dělá svatební nehty – právě před Vánocema dělala moje a měla jsem na ní doporučení od kamarádky, která se vdávala na podzim. Jde o to, aby ses s ní včas domluvila a aby sis vybrala co a jak chceš, podle celkového typu svatby, šatů, kytice atd. Já měla a ještě mám nádhernou glittrovou modeláž s ornamentem orchideje. Teď jdu na doplnění tak mi poradí, co dál, aby to bylo jemné a půvabné – svatební zdobení je přece jen pro vyjímečné dny. Tak hodně štěstí ve všem :-) :-)

Olga | 22.1.2010 21:29 | ip: 94.241.74.103

Slíbila jsem že dám poctivě vědět jaké to tam bylo – musím uznat že mimořádné, příjemné a rychlé, mám nehtíky, že když na ně koukám, tak mi to dělá dobrý pocit uspokojení. Taky mi dělá dobře, že jsem konečně odbourala zkoušení a testování nehtařek, které vedly akorát ke zničeným rukám. Je to balzám na sebevědomí. :-) :-) :-)

Barča | 27.1.2010 22:05 | ip: 78.136.176.164

Neznáte někdo takovéhle dobré studio v ´Nymburku nebo okolí ??
Zatím tam jsou jen asijci a výsledky jejich práce jsou „bolavé“ jinak se to nedá nazvat. A ani to není levné – třeba někdo poradíte – Děkuju dopředu.

Nelinka | 3.2.2010 20:15 | ip: 78.136.183.143

Nazdárek holky, také jsem vyzkoušela několik nehtařek (i na doporučení) a nikde jsem nebyla tak spokojena, jak u paní Jany v Kobylisích. Dělá gelové nehty na rukou i nohou a hedvábné, které se nedají vůbec do lampy. Tak s těmito jsem absolutně nejvíce spokojená. Hlavně paní Jana bezvadně zdobí nehty. Zkuste studio Zdravíčko, opravdu jsem spokojená.
Lea

Lea | 4.3.2010 20:12 | ip: 90.177.66.125

Já už bych do gelovek nešla, pár let jsem je nosila, pak jsem měla akryl, ten byl sice dobrý, nic nepadalo, ale od té doby co je ta bezvadná kombinace akrylogelu tak už bych si nic jiného nedala. Jenže ten zas tak moc nehtařek nedělá i když je to fakt senzační materiál. Úžasné u Lenky bylo, že celá modeláž i s nádherným ručním zdobením trvá tak hodinku a ty nehtíky jsou nádherně jemné, přirozené a vydrží mi skoro 4 týdny.
Taky jsem si teď nechala udělat to jarní zdobení v trendových odstínech-podobné jako měla na rukou ona, její jsou něco jako nehtový bilbord.Ona nic nekopíruje, ona prostě stále tvoří a je to vidět.

Dagmara | 4.3.2010 22:15 | ip: 78.136.182.245

Zkuste nehtovou pohotovost. Dnes jsem u nich byla a mohu doporučit. Díky Bohu po dlouhé době kvalitní nehty :-)

dita | 5.3.2010 22:09 | ip: 88.103.70.86

V novembri sem byla u vietnameců, nehty mi rozryli do krve, jsem na umělé nehty zvyklá a vydržela jsem do zahojení a minulý týden jsem byla na nových u téhle paní Techlovské – konečně se mi podařilo mít nezničené, nádherné nehétky – radost podívat..Měly/i jste pravdu -Doporučuju – je to po tych zážitkoy s kývajúcími vietnamci cosi ako wellness rúky.

Marika Böckész | 15.3.2010 10:02 | ip: 78.136.139.165

Chcela bych sa objednáť k tej paní, ale keď otvorím lenkanehty.cz je to Týniste nad Orlicou a ja veĺmi nalehavo potrebujem spoĺahlivú nehtárku tuna v Prahe- prosím pokial možno dajťe mi jej telefón alebo prízvisko, abysom si to mohla najisť Googelom. ďakujem – Tera

Terézianka | 19.3.2010 21:22 | ip: 94.241.93.240

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.