Zpět na Nehtová studia

Perfektní nehtové studio (strana 2)

já chodím na Chodov, k paní Lence, její lenka-nehty.cz asi je to ten kontakt co tu Terézianka hledá:) Je to malé studio a příjemná atmosféra a vždy jsem tam v pohodě!

Katka | 21.3.2010 19:16 | ip: 89.24.110.103

Tereziánka – Lenka na Chodově v Leopoldově ul.se jmenuje Techlovská – a má lenka-nehty.cz (ta pomlčka Ti tam asi chyběla – já k ní chodím už 2 roky a jsem hodně spokojená jak s kvalitou, tak s cenou A taky S tím, že ona má stálé ceny – a oproti jiným NEZDRAŽILA ani o korunu a je tam perfektní poměr kvalita práce/cena. Doporučujz.

Angelika | 22.3.2010 21:01 | ip: 78.136.161.168

Ahoj, můžete mi někdo poradit, kde v Ústí dělaj hezký malovaný nehty do 600kč? Nemáte někdo zkušenost s Kleopatrou v Krásném Březně, pak s vietnamcema – Nails American pod Poliklinikou a nehtovým studiu Alexandra pod Poliklinikou v ulici Stará. E-mail: alena.dvorakova-ul@seznam.cz
Díky moc.

alena | 23.3.2010 9:02 | ip: 188.92.11.11

Tak teda milé dámy máte pravdu, Lenka je skvělá, zahojila mi nehty od Vietnamců a hlavně má v tom svém prostoru klid, diskretno a bezbariéru, takže se tam dostanu klidně s mým Mišulkou v kočárku a ten tu potřebnou hodinku v klidu spokojeně prospí. Fandím jí i za to, že myslí na nás mámy s miminy, vozíčkáře a ty, kteří mají problém s chůzí.. Střídají se tam klientky od 15 do 70, které chtějí mít klid a soukromí, nebo řeší nějaké problémy ze zlozvyky. Je fajn že vychází vstříc normálním ženám, maminám i postiženým lidem a dělá krásnou, pečlivou a hygienickou modeláž, která vydrží.

Pavlína a mimi Mišulka | 26.4.2010 19:34 | ip: 94.241.64.226

Já bych v Praze už nikdy jinam než k Lence nešla – vyzkoušela jsem nehtařek hodně, ale u ní jsem zůstala – rozhodla kvalitní práce, výborný materiál, šikovnost, kreativita a v dnešní době i cena. Takových profi by mělo být víc a ne aby je klientky hledaly stylem pokus omyl. Moji ji jen a jen doporučit :-)

Angelika | 19.5.2010 22:23 | ip: 78.136.159.81

Zdravím.
Já doporučuji nehtařku Markétu, nyní pracuje na Praze 6. Musím jedině chválit, perfektní nehtíky a zdobení výborné. Dokonce i ceny má skvělé.

Katka | 16.6.2010 9:14 | ip: 77.78.83.115

AHOJKY, JÁ CHODÍM K NIKOL DO MARIÁNEK VEDLE CASINA KARTAČ. JE FAKT SUPER.

TITI | 1.7.2010 22:14 | ip: 217.77.165.53

Malé skvělé studio na starém Chodově v Praze , vedle Alberta pod Domovem seniorů – byla jsem nadšená – nehtíky drží, jsou nádherné, nic nebolí a všichni je obdivují.Paní se jmenuje Lenka a je to přesně tak, jak se tu píše, praxe a pečlivost . dobrá cena kvalitní materiál – a stále něco nového.
Poznala jsem, že se stále učí a jde v oboru dál než ostatní a tomu fandím.
Mohu jen doporučit :-)

Karolina Jakšová | 2.10.2010 20:50 | ip: 78.136.187.144

Ahoj holky, nemá někdo kontakt na nějakou slečnu či paní v Praze, která potahuje přírodní nehty gelem? Klidně to může být i na někoho kdo dělá gelové nehty + manikůru atd. atd. doma, to bych ocenila možná i více z toho důvodu že to bývá levnější. Gelové nehty jsem měla, ale protože mám ty svoje celkem dlouhé a mám i pěkný tvar, tak bych si je nechala jen zpevnit, tudíž potáhnout gelem. Budu ráda za jakkýkoliv tip. Hlavně aby byla z Prahy a za rozumnou cenu. Pište na mail ash18@centrum.cz. Děkuju předem

Ash | 21.10.2010 19:49 | ip: 84.42.252.146

Teda jednu věc musím uznat-Lenka mně a dvěma dalším kámoškám dělala nehty na maturák – byly originál a ve stylu našich plesovek(šatů). Obdivovali je všechny holky i když měly nehty taky modelované a zdobené – ale když si to můžete porovnat přímo v reálu a v takovém množství rukou – tak je to tedy hodně velký rozdíl a je hlavně o profesionalitě. Ale jinak ať si každý chodí kam chce a nechává si na rukách dělat cokoliv od kohokoliv – je to věc vkusu.

Wendy | 12.1.2011 23:11 | ip: 78.136.153.19

Ano souhlasím at si jde každý kde mu to vyhovuje já chodim k Vietnamcům už 3/4 roku A jsem spokojená i když se to českým nehtařkám nelibí.Nehty jsou pěkný přirozený už mi je 2 cizí ženský nezávisle na sobě chválily i tchýně se ptala jestli mám umělí nehty.
Je pravda že tam nechodím kvůli ceně.ALE co čtu ty některé komentáře
českých nehtařek které jsou zlé až nenávistné proti Vietnamcům tak se ani nedivím že berou jim berou zakaznice.Pardon ale některé české nehtařky by se od Vietnamců mohly učit vstřícnosti a ochodě.

Martina | 30.1.2011 11:15 | ip: 90.178.229.234

Zdravím Vás všechny. Jsem z Ostravy a chtěla bych Vás poprosit jestli neznáte nějakou skvělou a osvědšenou nechtařku. Nejlépe s Poruby a okolí. Moc děkuji za rady.

Marsalli | 18.4.2011 10:09 | ip: 94.242.121.54

Ahojte ja chodim na nehty do brna, je to tam paradni, perfektne poradi a nejde jim o to dat ti ty nejdrahsi veci. proste salon jak ma byt. pracuji tam s americkou znackou essie takze i ty co maji rady laky si prijdou na sve…maji hromadu barvicek, jen je potreba se objednat. fakt zkuste je to tam supr. je to na orli 17 brno a cislo 725 417 006. mela jsem problemy s nehtama a ted? no nemuzu si stezovat, mam svoje dlouhy a krasny. takze holky, jen doporucuji

Ivana | 28.4.2011 9:45 | ip: 83.208.92.6

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila o radu. Nevíte někdo o kvalitním nehtovém salónu na Praze 3, se kterým máte dobré zkušenosti??? Už jsem vyzkoušela tři nehtařky v Praze a bohužel se pořád nemůžu trefit. :-( Pokud máte někdo nějaký tip, budu moc ráda, když mi poradíte.

Díky moc… ;-)

Veronika | 26.5.2011 19:08 | ip: 213.220.242.45

Znám super studio, ale je to na Praze 4, poblíž metra Budějovická – erastudio.cz, chodím k nim asi půl roku a nehtíky skvělé, doporučuji!

Lucka | 26.5.2011 20:40 | ip: 78.45.28.32

Já jsem po mnoha zklamáních opravdu maximálně spokojená na Chodově v Praze 4 už skoro rok – nehtíky snad nejlepší co jsem kdy měla (a že jsem jich od různých nehtařek a salonů měla fakt dost) lenka-nehty.cz skvělé provedení, materiál i cena

Katarina | 31.5.2011 23:00 | ip: 78.136.183.209

Ahojte doporučuji salon Posh na Orlí 17 v Brně. Chodím tam na manikůru a kosmetiku. Teď jsem se nechala i ostříhat a jsem tam moc spokojená. Takže dámy nebojte se :-)

Kamilka75 | 1.6.2011 10:18 | ip: 90.176.176.112

Hlavně hledejte salon, ve kterém používají kvalitní skleněné pilníky (např.antibak­teriální – Antibactif). Ve většině salonů vám totiž nehty tak maximálně poničí papírovými pilníky ;)

Janča | 5.12.2011 19:58 | ip: 89.111.69.62

Autorská škola Ekateriny Miroshnichenko nabízí bezplatný seminář na téma “Nehtový design” a to každé pondělí od 10:00 do 12:00hod. Plus k tomu, radi vám nabizíme pravidelné školení v Praze. Rozvrh a seznam kurzu můžete najít na strankách emischool.com. Přihlásit se můžete po telefonu:+420 773 2­08 276

Alina Liasun | 16.11.2012 12:34 | ip: 85.70.228.140

Holky,pokud hledáte opravdu dobrou nehtařku v Přerově,tak vám můžu vřele doporučit paní Zálešákovou Ilonu,chodím k ní už 7let a jsem stále spokojená.Ceny jsou super.A dělá nově i Shellac a Gellak.Má i stránky,podle jména si ji vyhledáte a můžete se podívat i na fotky její práce ;-)

Jana | 3.12.2012 12:56 | ip: 82.114.220.167

Předchozí

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.