Zpět na Nehtová studia

Jak najít a poznat kvalitní, zkušenou nehtařku (strana 2)

Ja se taky divim tem, co chodi na nehty k vietnamcum. Ja chodim uz dlouho na Praze 9 a holka dela doplneni i se zdobenim za 450,– a dela opravdu moc hezky.

Kristinka | 7.11.2010 21:08 | ip: 84.42.172.159

tak se přeci jedna rybka na udičku chytla :-D

martina kalová | 7.11.2010 23:55 | ip: 90.178.229.234

Jo a ještě mě napadla jedna tato diskuse je jak poznat kvalitní nehtařku a ne si zde udělat reklamu.Asi nehtařky které nemají moc zakaznic tak si zde dělají reklamu pokud mají zakaznic dost tak to nemají zapotřebí.
Podle mě dobrým vodítkem jak poznat dobrou nehtařku je taky si všímat kolik nehtařka nebo studio má zákaznic nebo objednávky dlouho dopředu a pokud tam nemají nihoho nebo velmi často prázdo tak to mluví samo za sebe.Ale tot můj názor který nikomu nevnucuju.

martina kalová | 8.11.2010 11:09 | ip: 90.178.229.234

Zkuste kdo je z Brna a hledá dobrou nehtařku nehtycilka.cz
Dělá to už dlouho a je fakt dobrá. Nehty se nelámou a fakt vydrží.

Petra | 10.11.2010 11:40 | ip: 88.102.252.163

Dobrý večer, včera jsem byla u fantastické nehtařky na Praze 4, blízko budějovické, vřele doporučuji! Je to salon Era. Gelové nehty mám díky ní překrásné a taky jsme si hezky popovídaly!

Luci | 14.11.2010 21:25 | ip: 78.45.28.51

najdete si tu mezi salonama Mystic Nails , salon na Praze 9 u metra Cerny most. ;-) jsou tu i fotky, i odkaz na webovky.Prace hezka a ceny totez

erika | 24.11.2010 20:22 | ip: 84.42.172.159

Mohu doporučit Natalku z Řičan, chodím k ní už 3 roky je šikovná a má spoustu možností jak nazdobit, nehtiky drží a bez odchlipů 4 týdny, cena 500 Kč, její číslo 608 058 332. Jsem spokojena a doporučuji.

Petra (petra87ruzkova@seznam.cz) | 7.1.2011 17:04 | ip: 84.244.92.50

Zdravím, tak jsem si tu pročítala diskusi a musím se ozvat. Kdosi tu pronesl, že akrylové nehty jsou ve Francii zakázané…to jsem teda fakt nikde neslyšela a nevidím důvod proč. Akryl prožívá velký návrat a mohu vám říct,že jsem viděla více zničených nehtů po gelu, než po akrylu. Navíc pro každý nehet je vhodný jiný materiál, je to individuální, tak jako zaměstnání klientky, ke kterému se musí též přihlédnout.
Další reakce, co mě zaujala, byla o reklamě, také mi to tu zavání reklamou sama sobě …některé nemají ani galerii, po které bych pátrala jako první. Prý proti kopírování…no to by pak mistři v nehtařském oboru nemohli dát vůbec nic na net. Takže opět zamyšlení.
Další poznámku si dovolím o přilnavosti materiálu a jeho držení…může se stát, že první modeláž nedrží, nemusí totiž sedět materiál. Klientka také mohla mít před modeláží vymáčené, nebo namazané ruce velmi mastným krémem…je mnoho faktorů a je třeba toto probrat před modeláží s klientkou. Proto neodsuzujte jinak šikovné nehtařky, vždyť i stress dokáže dokonalou modeláž pustit. Vše je o komunikaci.
Důležitým faktorem je i důvěra…svěřujete své ručky jinému a každý člověk si je podvědomě chrání.
Takže…dívejte se kolem sebe, nestyďte se zeptat, když uvidíte pěkně udělané nehtíky. Proklikejte si webové stránky, tam, kde jsou nehtíky v několika odborných tvarech a i extravagantní znamená, že nehtařka něco umí a zná ze svého oboru. Všímejte si rozličného zdobení. To neznamená,že když tam bude mnoho barevnosti proti vašemu gustu, že vám nehtařinka nevyhoví střídmostí.
Hledejte tam, kde se pracuje s více materiály, akryl,gel,akrygel.
Zavolejte, nebojte se vyptat na to, co vás zajímá. Také se nebojte otočit při první návštěvě čelem vzad, když se nebudete cítit dobře, či vzájemné sympatie budou na bodu mrazu.
Jsme lidi přece a tak komunikujme.
Také nejsem pro pomlouvání ostatních nehtařinek…to, co jsem tu psala by vás mělo trknout, že né pokaždé si aktéři sednou ;-)
Sama za sebe musím podotknout, že ze všech nehtařek, které potkávám, či s nimi spolupracuji, mi neseděla jedna jediná a byl to pouze jen můj osobní tichý pocit. Proto jí přeci nebudu pomlouvat a osočovat.
Přeji vám, hledajícím, dobrou nehtařinku a velkou spokojenost ;-)

Simča | 2.8.2011 0:35 | ip: 217.28.82.254

prosim o dobrou nehtarku v Jicine nebo v Mlade Boleslavi jeste jsem nemela gelove nehty a proto bych chtela doporuceni o kvalite.

Marie | 2.8.2011 22:53 | ip: 217.29.14.5

gelovenehty.i­place.cz :-) bydlím v Kouřimi na Kolínsku salon mám v Zásmukách ale můžu přijet i k vám domu mám hodně maminek s maminkami a vím že ty využívají tuto službu hojně :-)

Kristýna Doležalová (julie.dolezalova@seznam.cz) | 11.10.2011 14:38 | ip: 90.179.136.205

gelovenehty.i­place.cz :-) bydlí v Kouřimi na Kolínsku, salon má v Zásmukách, ale může přijet i k vám domu. má hodně maminek s maminkami a vím, že ty využívají tuto službu hojně :-) je šikovná a má fantazii.

Alča (J.hanykyr@seznam.cz) | 11.10.2011 14:40 | ip: 90.179.136.205

Dobrý večer všem .Chtěla bych velmi poděkovat Simče .Konečně někdo kdo ví jak to je .Pracuji v oboru několik let a je mnoho lidí ktreří řeknou chyba nehtařky .Však nezmíní vše co je nutné vědět zdravotní potíže , zájmy př koně nebo to že nedbají pokynů manikérky po modeláži. Základem je vždy dobrá konzultace a to že o nehty, ruce se
musí starat i po modeláži.Hodně štěstí všem.

Jitka | 16.10.2011 20:56 | ip: 84.244.92.50

K Lence Techlovské jsem taky chodila cca půl roku, ale spokojená jsem nebyla, není kreativní – jak se dělá a ani sympatická – jak všichni píšou – mi teda nebyla :-(((

mira | 1.6.2012 22:08 | ip: 84.42.139.116

Výborný salon v Plzni – salon-susanna.webnode.cz. Služby super, slečna moc příjemná, ceny normální. nemám si na co stěžovat a neměnila bych

anitka | 28.6.2012 20:52 | ip: 77.48.187.12

Pro Míru: Lenka Techlovská je zde po diskuzích stále chválena nejen za kreativitu, ale i za milé vystupování (galerie na webovkách chybí,prý proti kopírování). Není to tak trošku podezřelé? Musím se tomu smát, protože bylo poukázáno, že chvála a doporučení je ze stejné IP adresy. Tak slečna nelenila a naučila se měnit adresu přes proxy ;oD to jí ovšem pracovat dobře nenaučí, protože by jinak měla dávno stopstav a neblbla by tady se slovíčkama, jak je výborná )))
Sice jsem psala zde, že né pokaždé si nehtařinka a klient sednou, ale asi Lenka bude výjimkou a nezbývá jí, než hledat a hledat.

Simča | 22.7.2012 14:33 | ip: 217.28.82.254

Holky,kdo jste z Prahy a hledate sikovnou nehtarku tak mohu vrele doporucit pani Ivetu.Chodim k ni uz 5let a jsem strasne spokojena,je mila,pecliva,cenove dostupna a hlavne sikovna :-) Ma salon na Praze 5,pisnu vam jeji webovky…studi­oefekt.cz Komu jsem ji doporucila tak uz u ni zustal!Hodne stesti pri vyberu ;-)

Iva | 29.7.2012 0:32 | ip: 89.233.151.184

Dobrý den,
Pokud hledáte opravdu, opravdu dobrou nehtařku za dá se říct příjemné ceny tak doporučuji paní Dagmar Maruchničovou. Je to veliká schoda náhod je ze severní moravy, kde jsem k ní chdila na nehty asi pět let odstěhovala jsem se do Prahy a ona se tam nyní stěhuje za dcerou a vnučkou taky. Tato paní nehtařka měla v salonu narváno a asi po měsici co jej zavedla už nemohla brát nové zákaznice, protože má praxi z nehty 13 let co vím a má jí z ČR i USA. V září rozjíždí studio v Praze a sem za to hrozně ráda,protože budu mít zase super nehtíky. Dělá akrylové, akrygelové i gelové fakt super doporučuji.
Její stránky jsou nehty-dagmar.estranky.cz a myslím, že na těch stránkách má už i pár komentářů. Nehty dělá dlouho dává si na nich záležet a vyhoví všemu co chcete a hlavně faaakt držíí. :-))

Hezký den a fakt doporučuji zkušená příjemná ženská

Katka | 30.7.2012 15:13 | ip: 83.208.60.165

Já chodím k slečně Eve a doporučila bych ji všem, má nejen krásnou práci ale nehty opravdu dlouho drží. Chodím k ní 2 roky, je velmi šikovná. Její relaxační manikúra na lehátku nemá chybu, jen si tak ležíte a posloucháte hudbu a záhy máte hedvábné ručky. Najdete si ji na stránce krasne -nehty.cz

Lenka | 25.9.2012 19:20 | ip: 91.148.30.73

Holky,pokud hledáte opravdu dobrou nehtařku v Přerově,tak vám můžu vřele doporučit paní Zálešákovou Ilonu,chodím k ní už 7let a jsem stále spokojená.Ceny jsou super.A dělá nově i Shellac a Gellak.Má i stránky,podle jména si ji vyhledáte a můžete se podívat i na fotky její práce ;-).

Jana | 3.12.2012 12:53 | ip: 82.114.220.167

Dobrý den,čtu tady vaše reakce a diskuze,ráda bych se připojila a možná poradila.Dělám nehty šest let a za tu dobu jsem poznala,že nejlepší reklama je na doporučení,dávala jsem mnoho letáků,inzerátů a všeho možného,zákaznice přišli ale už se nevrátili.Potom mi mé stálé zákaznice začli doporučovat své kolegině a kamarádky a ty zůstávají.Já si jich vážím a oni mé práce.Zkusila jsem dát akce na slevové portály,koupili to různé zákaznice,ale i ty co hledali nehtařku a nebáli se přijít,byli spokojené a už ke mě chodí dva roky..Samozřejmě ne každé slečně nebo paní nesedne má práce,a tak jde zkusit štěstí jinam.Proto si myslím že doprošování a inzeráty o zákaznice nemají cenu,a nejlepší reklamu mi dělají mé zákaznice.NIkoho nepřemlouvám a jen jsem chtěla napsat svůj názor.Krásný den Přeje Adéla. ;-)

Adéla Růžičková (adelaruzickova@centrum.cz) | 11.12.2012 11:03 | ip: 89.177.6.24

Dobry den,byla jsem vcera na pedikure na praze 8,velmi dobre dela pedikur a manikur?ted maji slevu 70%!!!manikur 290– pedikur 350–

Petra | 11.9.2014 0:01 | ip: 90.182.18.192

Předchozí

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.