Zpět na Nehtová studia

Akrylove nehty doma

Ahoj, pro ty, co si delaji akrylove nehty samy – cim to brousite pro doplneni? Chela bych to taky zkusit, ale nechce se mi davat tolik penez za brusku, lampu na zaverecny gel atd. kdyz mi to pak treba nepujde.. Byla jsem u manikerky a pozorovala ji, jak se to dela, a pri doplneni mi akryl uplne zbrousi ze tam zustane tak 1 mm vrstvicka a dalsi dela nanovo jakoby od zacatku. Mam svoje nehty, ne nalepene a bojim se, ze si ten nehet tou bruskou probrousim. Taky kdyz mi to brousi ona, tak to nekdy trochu pali (ne tim, ze by mi probrousila nehet ale jak se ten material od brusky zahreje). Jak si tedy akryl odstranujete doma pred doplnenim? Diky

katrin | 17.8.2009 14:19 | ip: 82.99.163.195

začala sem dělat akrylové nehty .. typ nedrži , nehty se hodně lámou a dělají se tam bulinky vůbec nevím do dělám špatně :(

michaela | 30.10.2009 20:50 | ip: 88.101.116.31

používám akrygel a po nanesení se mi vytvoří taková námraza na nehtu,kde dělám chybu prosím poraďte díky

daniela | 3.1.2010 17:29 | ip: 195.39.100.66

pro katrin: brusku si radsi neporizuj, je zbytecne draha a je velka pravdepodobnost, ze by sis probrousila i svoje nehty. bude ti to trvat trosku dyl, ale pouzij obycejny pilnik.

pro michaela: zalezi na tom, jake tipy pouzivas. to, ze se na nehtech delaji bublinky znamena, ze nanasis moc materialu nebo si s nim dlouho „hrajes“

pro daniela: co myslis tou „namrazou“? po vytvrzeni gelu na nehtech zustava takova tekutina, vypotky, ktere se musi setrit spesl cisticem nehtu

Ivet | 18.2.2010 13:54 | ip: 78.110.208.203

Dobry den delam si akrylove nehty sama doma. Hlavne z casovych duvodu. No a mam mensi problem kdyz si nehty udelam tak jsou uplne perfektni mam znich radost, ale po par dnech se mi zacnou delat dole na luzku odchlipy a nevim jak se toho mam zbavit. Pouzivam Primer a stale nic. Take se chci zeptat jestli jiny Liguit by to treba nedelal a jestli se da sehnat i bez zapachu. Moc dekuji

Pavlina Urbanová | 4.3.2010 13:40 | ip: 88.102.205.1

Ahoj.
. Chtěla bych se Vás zeptat na návod, jak se dělají akrylové nehty a od jaké firmy je používáte a i ten návod na ně.. Zkoušela jsem to a vůbec mi to nešlo… Kdyby jste mi mohly poradit, byla bych moc ráda.. Děkuji Petra..

Ps. tenhle mejlík píše můj švagr, tak mi odpověď prosím pošlete jemu..

Petra (paja.pajka@seznam.cz) | 6.3.2010 14:19 | ip: 79.98.156.190

Potřebuju poradit, kamarádka mi udělala akrylové nehty, ale já bych chtěla radši gelové…mohla bych tak za 2 týdny až půjdu na doplnění si je nechat doplnit gelem??? Jako gelové nehty?

Miška | 3.4.2010 14:10 | ip: 90.180.108.54

Dobry vecer chtela bych se zeptat jaky je rozdil mezi akrylovimi a gelovimi nehty dekuji za odpoved …

tereza (piskot.19@seznam.cz) | 9.4.2010 20:55 | ip: 88.102.192.197

Chtěla bych vás poprosit o radu.Dělám si doma gelové nehty a ty mi moc nedrží,a proto bych chtěla zkusit modeláž akrylem.Chtěla bych se tedy zeptat,do čeho akryl zamícháváte.Dáváte ho jenom do uv gelu?Děkuji za opodvěď
Prosím,odpovězte mi na mail,děkuji

Peťulka (paperka@seznam.cz) | 13.4.2010 13:32 | ip: 77.95.42.142

Pro Terezu – prosím především si zopakuj českou gramatiku, ty hrubky taky umí mluvit. A pak si zadej do Googlu svoji otázku a určitě tam najdeš odpověď – rozdílů je mnoho chemické složení, zpracování, přilnavost, doba vytvrzení, stav nehtů, a hlavně způsob nanášení, rychlost a přesnost.
Nebo se jdi podívat na veletrh World of Beauty od pátku 23.4. v Praze!

Alena Janochová | 21.4.2010 23:19 | ip: 78.136.139.212

Ahoj, chtěla jsem se zeptat někoho, kdo má zkušenosti s nanášením akrylu… konečně jsem se k tomu odhodlala a vyzkoušela jsem to na své nehty, no ale výsledek děs a hrůza :( Mám to na některých nehtech křivé, jedny jsou leské, jiné matné, takže nechápu čím to je, že je každý jiný, jestli tím, že jsem na některý piplala déle. Navíc pilníkem mi to hezky zpilovat nejde, akryl drží a drží. A na bocích jde vidět přechod a vytváří se tam žlutá skvrnka a pod ní bublina. Takže si asi budu muset koupit odstraňovač a hned v pondělí se toho zbavit. Nevíte někdo, jak na to, aby to bylo pěkné?

Lucka | 30.4.2010 14:42 | ip: 193.165.245.73

pro Lucku -
umět perfektní akryl není moc jednoduché – chce to cit a praxi – ale na diskuzích se to nenaučíš. Najdi di si takový ten krátký kurz speciálně pro akrylovou modeláž, ale pokud to chceš jen pro své nehty tak si najdi nehtařku, která to umí – určitě je to levnější a hlavně bezpečnější než se mordovat doma.Taková je moje zkušenost.

Stefania | 1.5.2010 22:22 | ip: 94.241.76.117

Jednou jsem byla na akrylových nehtech a paní mi lepila na špičku nehtu tipy z velmi tenkého materiálu, takže vypadaly dost přirozeně a navíc už nemusela malovat bílou francii. Kdyby někdo věděl, o jaký typ tipů se jedná, napište prosím. Díky

Jana | 8.5.2010 21:40 | ip: 90.180.157.58

Odpověď pro Jana nehtařka vám lepila French tipy.
Pro všechny, které si chtějí dělat akryl, uv-gel nehty doma. Holky dám vám užitečnou radu NIKDY NEDĚLEJTE modeláž, pokud jste nebyby na velmi kvalitním školení!!! Zničíte si nehty a pokud to děláte na ,,černo" kamarádkám a vy jim zničíte nehty, tak vás může obvinit a posléze hnát před soud, přála bych to všem co nehty dělají pokoutně doma,aby konečně na ně došlo. Zamyslete se nad tím, proč studia/nehtařky co dělají ofivciálně poctivou práci, proč mají takové ceny? Protože musí zaplatit nájmy, zdravotní, sociální, telefony, zaměstnance, zboží na prodej, materiál na práci, dezinfekce…aj. Tyto starosti zákaznice nevidí, co mají majitelé studií nebo nehtařky. Určitě se zamyslete nad tím, jestli se Vám pořizovací investice do těchto nehtů někdy vrátí? Nezapomínejte na to, pokud si zničíte sama vaše nehty, tak vám je v salonu nemusí dát do pořádku. Pro nehtařky pokud dojde žena a dělá si nehty doma, tak určitě ji odmítněte, protože ze zkušenosti vím, že bude pomlouvat vás i když si sama zničila nehty, tuto okolnost nepřizná.

Jana | 10.5.2010 14:28 | ip: 85.132.143.40

Ahoj holky co uvažujete nad koupi gelové či akrylové sady, urcite si ji poridte, koupite ji okolo 2000, a brzo se vám penízky vráti pokud spočítáte, kolik jste dali za nehtíky v salonu. Nebyla jsem na žádnem kurzu, a brzo jsem se to naučila, díky internetu a také jsem postup trochu znala díky me nehtarky. Nehty znicene nemám, nevím jak by se znicit dali pokud si svuj nehet pilníkem nebudete brousit dve hodiny…Pokud máte trpelivost urco do toho jdete:) 8-)

Mia | 1.6.2010 16:21 | ip: 89.176.94.30

Ahoj, muze me nekdo poradit delam akrylove nehty potom je nalakuji lakem (francii) a pretru uv-gelem, ale po vyjmuti nehtu z uv-lampy a otreni specialni vodickou na odstraneni nezatvrdleho gelu zustanou bile spicky nehtu bez gelu. Pripada me ze jako ten gel stahne vzdy tak 2milimetry od okraje. PROC? dekuji za kazdou radu a uz jsem vyzkousela jak drahy gely tak i ty nejlevnejsi gely tak v kvalite to nebude a technika to nevim ale gel pretahuji az pres spicky nehtu tak jak se to ma. diky

Misa (MiskaSy@seznam.cz) | 30.6.2010 19:24 | ip: 80.188.42.114

Dobrý den mohu se zeptam děláte gelové nehty ? a kolik by asi stali jako prvnníí ? děkuju odepište na email

Niikola (Nikita106@seznam.cz) | 30.6.2010 21:30 | ip: 80.188.34.44

Dobrý den. Mám dotaz, mám udělané akrylové nehty a mám to docela dálku na doplnění a nejsem ,,samo kutil´´ Jen chci vědět jestli jdou nějak odstranit doma, mám je dost odrostlé. Děkuji

Alča | 9.7.2010 14:45 | ip: 90.178.54.154

Ahoj. Mám akrylové nehty-chodim k nehtařce. Akrylové nehty mi připadají pevnější než gelové, ale zase když se nehet náhodou urazí, bolí to jak „prase“. Stalo se mi to jednou, můj nehet pod tipem se mi cely odchylpnul od masa. Děs dděs.. =D Ale stejně akrylovky doporučuju.=))

Andrea | 12.7.2010 17:55 | ip: 88.146.189.250

Dobrý den hledám paní která dělá akrylové nehty a bydlí v okolí Opavy jsem z Velkých Heraltic. Děkuji Růžičková

Hana Růžičková | 31.7.2010 15:21 | ip: 213.192.34.18

Měla jsem akryl jen jednou, ale připadal mi dost tvrdý a nějak mohutný-vrátila jsem se pak ke gelovkám-ale mě kámošky doporučily akrylgel. Mám ho už 3 měsíce a mohu jen a jen chválit . je to nejlepší, co jsem kdy měla-i když si na něj jezdím do Prahy k opravdu senza nehtařce.Nove nehty mi trvaly i se zdobením cca hodinku, doplňko tak 4o-45 min. Ale faktje, že to dělají jen opravdu top nehtařky, ono se to totiž musí umět. A když už chci mít perfektní nehty, tak k nim vždycky musím mít nehtařku, na kterouje spoleh jak v materiálu,tak v kvalitě práce a která neruinuje moje finance.
O asijcích už nechci ani slyšet mám za stejnou cenu perfektní, kvalitní a nádherné nepoškozené nehtíky, které miluji.

Radka Mašková | 5.8.2010 23:41 | ip: 78.136.188.16

nehty stejně dorostou a budou takové jaké byly. Vše záleží na lidské stravě.

Jaja | 18.5.2011 0:51 | ip: 78.102.53.69

Dobrý den, chtěla bych poprosit zkušenější – chodím na nehty k asijatům, zatím super, drží, neodchlipují se, ale chtěla bych si je dělat doma sama, z časových a později, půjdu na MD, i z finančních důvodů. Neporadíte, prosím, co bych vše měla zakoupit, abych mohla začít? Nemám gelovky, nezapékají se v UV lampě, jen na konci, když už jsou všechny nehty hotové, my je přelakují lakem, který se pak na chvilku dá zapéct a nehty jsou pak lesklé, jakoby stále nalakované. Jsou to akryly nebo akrygely? Moc děkuji

Martina (tracygray@seznam.cz) | 18.8.2011 16:26 | ip: 85.13.106.154

Ahoj, mám obědnané akrylové nehty a chtěla bych se zeptat jak je to s malováním na nehty lakem,jestli se dá malovat až na horní na poslední akryl a nemusí se to už ničím přetírat a jestli se to nesmyje ten lak-bez použití gelu do lampy.A nebo jestli je lepší a dá se i malovat na akryl a na něj další vrstvu akrylu.? A ještě sem se chtěla zeptat jestli bych musela mít nějakou dezinfekci než začnu dávat akryl, a jakou?děkuji za odpověď.

beruska | 13.12.2011 17:16 | ip: 46.33.112.71

Dobrý den!Dělám si doma gelové nehty,ale chtěla bych zkusit akrylové,ale nikde se nemůžu dočíst s čím se ten prášek míchá?S jakou tekutinou,prosím jestli by jste mi někdo mohl napsat konkretní značku.Děkuji :-)

Soňa | 7.2.2012 19:36 | ip: 94.143.232.5

Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.