Skutečně potřebujete recepční? 5 věcí, které online rezervační systém zvládá stejně dobře

Kategorie: Pro odborníky

Mojekrasa

Pověst vašeho salónu krásy se šíří, byznys se rozrůstá a telefony drnčí jako o život. Vy přestáváte stíhat a přemýšlíte nad tím, že najmete novou pracovní sílu, která vám bude k ruce a zastane veškerou administrativu. Počkejte s tím ještě a přečtěte si 5 důvodů, proč místo recepční či asistentky vyzkoušet online rezervační systém.

Plný kalendář

Zapomeňte na telefon a přejděte na online systém objednávek. Jedná se o moderní řešení, které vás zbaví desítek telefonátů a přivede další klienty, kteří se doposud zdráhali vytočit číslo. Anebo volali v době, kdy nejste v salonu. Ani tohle se vám s online rezervacemi nestane, neboť jsou k dispozici ve dne, v noci, o víkendech i v době vaší dovolené. A vám se vesele plní kalendář.

Správa klientů

Lidský faktor často selhává a záhadné zmizení vizitky některého z klientů se čas od času stane. S pečlivým seznamem klientů, jejich telefonních čísel a jiných kontaktních údajů, které jednoduše zanesete do online rezervačního systému, takovým situacím snadno předejdete. Navíc si u klienta můžete zapsat poznámku, když nepřijde na domluvenou schůzku a jeho termín propadne.

Systém má vždy dobrou náladu

Když už mluvíme o lidském faktoru, musíme vypíchnout ještě jedno. Rezervační systém nemá osobní život, který chtě nechtě ovlivňuje jeho pracovní výkon, nemusí vstávat brzy ráno a není proto rozladěný po zbytek dne. Rovněž se nenechá vytočit nepříjemným uživatelem na druhé straně telefonu. Je to dobře fungující software.

Pracuje za tři

Asistent, ekonom, personalista. Reservio pracuje za všechny. Jakožto výkonný asistent připomene vašim klientům, že se blíží čas jejich návštěvy. Jako ekonom sleduje příjmy za jednotlivé služby a vyhodnotí, jak se daří vašemu podnikání. Jako personalista navíc naplánuje směny a dovolené vašim zaměstnancům. Statistiky vám poskytnou důležité informace o produktivitě vašich zaměstnanců.

Online rezervační systém je levný a snáze dostupný

Počet nezaměstnaných u nás dlouhodobě klesá a sehnat adekvátního člověka na danou pozici se v mnoha odvětvích zdá být nemožné. Některé nabídky práce proto společnosti inzerují měsíc, dva a někdy i déle a správný člověk v nedohlednu.

Když už ho najdete a odpovídá vaší představě, musíte mu nabídnout dostatečně zajímavé finanční ohodnocení. Rezervační systém funguje jinak. Snadno jej stáhnete a nainstalujete na web nebo Facebook. Je intuitivní a jednoduchý, takže ho v pohodě ovládají i vaši zaměstnanci. A v případě dotazů vám zákaznická podpora pomůže i s nastavením. Základní balíček je úplně zdarma.

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde