Oxygenoterapie – inhalace kyslíku

Kategorie: Kosmetické salony

Oxygenoterapie, neboli inhalace kyslíku, je moderní a účinná metoda, která pomáhá zlepšit celkovou kondici pokožky a zvýšit její vitalitu. Během ošetření je pacient vystaven proudům čistého kyslíku, který proniká hluboko do pokožky a zlepšuje její prokrvení.

Při ošetření je k dispozici speciální inhalátor, který rozprašuje kyslík a umožňuje jeho pohodlnou inhalaci. Ošetření trvá obvykle 20–30 minut a je naprosto bezbolestné a neinvazivní.

Oxygenoterapie obsahuje také aplikaci speciálních kosmetických přípravků, které jsou vysokokoncentrované a dodávají pokožce potřebné vitamíny, minerály a další důležité látky.

Cena ošetření se pohybuje od 500 do 1500 Kč za jednu aplikaci, v závislosti na salonu a místě.

Oxygenoterapie dokáže účinně řešit celou řadu potíží, jako jsou například akné, jizvy, vrásky, popáleniny, stres, únava, dehydratace a další.

Kontraindikace ošetření jsou velmi omezené a obvykle se jedná pouze o případy těhotenství, akutních onemocnění nebo pokud pacient užívá některé druhy léků.

Oxygenoterapie je velmi příjemná a uvolňující metoda, která okamžitě zlepší vzhled a zdraví pokožky. Doporučujeme ji pro všechny, kteří chtějí zlepšit svůj vzhled a pocit pohody.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 18 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 29 dní