Pánské barvení

Kategorie: Barber shopy (pánská holičství)

Pánské barvení vlasů je stále více oblíbenou službou pro muže, kteří chtějí změnit svůj vzhled a přidat svým vlasům novou barvu. Tato služba umožňuje mužům vybrat si barvu vlasů podle svých představ a vytvořit tak jedinečný vzhled.

Pánské barvení vlasů obsahuje aplikaci barvy na vlasy pomocí štětce nebo hřebene. V salonu vám kadeřníci mohou nabídnout širokou škálu barev vlasů, které jsou speciálně navrženy pro muže. Kromě toho mohou využít různých technik, jako je balayage nebo ombre, aby vytvořili ještě zajímavější efekt.

Mezi nejpopulárnější trendy v pánském barvení vlasů patří přirozené odstíny hnědé, blond a šedé, ale stále více mužů sahá také po výraznějších a živějších barvách, jako jsou modrá, zelená, fialová a další. V salonech jsou kadeřníci vždy připraveni poradit s výběrem barvy vlasů a doporučit nejvhodnější barvu podle vašeho typu pleti a osobnosti.

Cena za pánské barvení vlasů se může lišit v závislosti na konkrétní barvě a technice, ale většinou se pohybuje v rozmezí 600–1500 Kč v České republice. Interval mezi jednotlivými barveními závisí na rychlosti růstu vlasů a preference každého jednotlivce, ale obecně se doporučuje barvit vlasy každých 6–8 týdnů.

V salonech nabízí kvalitní pánské barvení vlasů za přijatelné ceny. Kadeřníci jsou školeni v nejnovějších trendech v pánském barvení vlasů a jsou připraveni pomoci vám vybrat tu nejvhodnější barvu a techniku pro váš nový účes.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 29 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 18 dní