Pánské ošetření pleti

Kategorie: Kosmetické salony

Pánská kosmetika - ošetření pleti určeno výhradně pro muže. V kombinaci s kosmetickými přípravky pro ženy lze použít na různé druhy pleti. Pánské ošetření pleti v kosmetickém salonu je skvělou možností pro muže, kteří chtějí pečovat o svou pleť a vypadat lépe. Tato služba nabízí různé typy ošetření, které jsou přizpůsobené mužské pleti a jejím specifickým potřebám.

Pánské ošetření pleti v kosmetickém salonu je skvělou možností pro muže, kteří chtějí pečovat o svou pleť a vypadat lépe. Tato služba nabízí různé typy ošetření, které jsou přizpůsobené mužské pleti a jejím specifickým potřebám.

Pánské ošetření pleti obvykle začíná konzultací s kosmetičkou, která zhodnotí stav pleti a navrhne vhodné ošetření. Poté následuje očištění pleti, kde se používají speciální výrobky, které pomáhají odstranit nečistoty a zbytky make-upu.

Následuje exfoliace, při které se odstraňují odumřelé kožní buňky, a hydratace, při které se pleť zvlhčuje a hydratuje. Další možnosti ošetření zahrnují například masáže obličeje, aplikaci speciálních sérií a masky pro hydrataci, tonizaci a zklidnění pleti.

Cena za pánské ošetření pleti v kosmetickém salonu se může lišit v závislosti na typu ošetření a na salonu, kde je ošetření prováděno. Nicméně v průměru se cena pohybuje kolem 1500–2500 Kč.

Efekt ošetření může být okamžitě viditelný, když se pleť stane svěžejší, zdravější a hladší. Pravidelné ošetření může pomoci předcházet stárnutí pleti, odstraňovat projevy únavy a zlepšit její celkový vzhled.

Pánské ošetření pleti v kosmetickém salonu může pomoci řešit různé problémy, jako jsou například akné, suchá a podrážděná pleť, zarudnutí a nadměrné mazání pleti. Nicméně, některé kontraindikace zahrnují akutní záněty, infekce a kožní onemocnění. Je tedy důležité konzultovat jakékoliv zdravotní problémy se svým lékařem nebo kosmetičkou před zahájením ošetření.

Čtěte také:

Pánské ošetření pleti Plzeň Pánské ošetření pleti Praha Pánské ošetření pleti Brno Pánské ošetření pleti Ostrava Pánské ošetření pleti Kladno Pánské ošetření pleti České Budějovice Pánské ošetření pleti Olomouc Pánské ošetření pleti Frýdek-Místek Pánské ošetření pleti Liberec Pánské ošetření pleti Kolín Pánské ošetření pleti Jihlava Pánské ošetření pleti Břeclav Pánské ošetření pleti Hradec Králové Pánské ošetření pleti Teplice Pánské ošetření pleti Pardubice Pánské ošetření pleti Karlovy Vary Pánské ošetření pleti Zlín Pánské ošetření pleti Havířov Pánské ošetření pleti Ústí nad Labem Pánské ošetření pleti Opava Pánské ošetření pleti Chomutov Pánské ošetření pleti Most Pánské ošetření pleti Karviná Pánské ošetření pleti Děčín

Slevy v salónech krásy

–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

Studio Fit medica Třebíč, Poliklinika Hájek Jelínkova 991, Třebíč

714 Kč končí za 10 dní
–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 10 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za měsíc
–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

Tantiki-masáže, Hybešova 40, Brno

699 Kč končí za 9 dní