Pánský střih

Kategorie: Barber shopy (pánská holičství)

Pánský střih je základní službou nabízenou v mnoha kadeřnických salonech a barber shopech. Jde o úpravu mužských vlasů, která zahrnuje stříhání a modelování podle přání zákazníka. I pánské účesy podléhají módním trendům. Vybírejte z kadeřnictví či specializovaných barber shopů, kde vaše hříva získá střih a účes, který zaujme.

V současné době jsou velmi populární přirozeně vypadající účesy, které vypadají jako „nenastříhané“. To znamená, že jsou střiženy tak, aby vlasy vypadaly přirozeně a nepůsobily uměle. Kromě toho jsou populární také střihy s krátkou délkou, například tzv. „crop“ nebo „buzz“ cut.

Kromě stříhání mohou kadeřníci nabízet další služby jako je mytí a masáž hlavy, úpravu vousů, či detailní stříhání vlasů kolem uší a krku. Při stříhání se často používají různé strojky, nůžky a další pomůcky, aby byl výsledek co nejpřesnější a uspokojivý.

Cena pánského střihu se může lišit podle konkrétního salonu, zkušenosti kadeřníka a města, kde se salon nachází. Obecně se pohybuje v rozmezí od 300 do 800 Kč. Páni se obvykle stříhají jednou za 4–8 týdnů, v závislosti na rychlosti růstu vlasů a délce, kterou si přejí udržovat.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 21 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 10 dní