Prodlužování řas

Kategorie: Kosmetické salony

Prodlužování řas a zahušťování řas, kamínky swarovski, barevné řasy - hezké a husté permanentní řasy. Jsou to syntetické řasy, které jsou natočeny tak, aby kopírovaly přirozené řasy.

Jak funguje permanentní prodlužování řas

Permanentní prodloužení řas se provádí metodou přilepení jedné umělé řasy na jednu vaši řasu přírodní. Aby tyto řasy dobře držely, používají se k tomuto úkonu speciální vysokovýparová lepidla, která běhen pár sekund velmi pevně zasychají a drží. Výpar se projevuje trochou štiplavosti, proto je třeba mít během celé procedury pevně zavřené oči. V kvalitě lepidla pak tkví základ úspěchu.

Metoda Řasa na řasu – Emporio Lashes

Metoda Řasa na řasu je technika prodlužování řas, kdy je lepena jednotlivá syntetická řasa na jednu vaší přírodní řasu. Používá se pro prodlužování jak vrchních, tak i spodních řas. K této metodě se používají syntetické hedvábné řasy, syntetické norkové řasy a norkový vlas. Metoda nezatěžuje přírodní řasy a zkrášlí váš pohled až na 6 týdnů. Aplikace je podle hustoty asi hodinu a více. Doplnění je nutné po 3 až 5 týdnech, podle rychlosti růstu vašich přírodních řas.

Metoda Řasa na řasu – Xtreme Lashes

Metoda Řasa na řasu bez omezení prvních 48 hodin po aplikaci řas s vylepšeným hypoalergenním adhezivem FlexFusion® Rapid Cure Technology s rychlým schnutím a neviditelnými spoji. Oproti umělým řasám v proužcích nebo trsech nabízí komfort při nošení a přirozený vzhled. Možná vás bude v rámci péče zajímat i Xtreme Lashes® Eye Make-up Remover and Facial Cleanser pro odličovač očí a obličeje s 95 % přírodních látek pro odličování prodloužených řas as kondicionérem pro přírodní řasy. Podpoří růst vlastních řas a obočí. Sérum pro růst řas a obočí AmplifEye má patentovanému složení, speciální nosiče a účinné tri-peptidy, které se umí dostat až ke kořínkům.

Volume Lashes Glamour

Nová technika zhušťování řas vhodná pro nejnáročnější klientky s použitím několikanásobného objemu bez zatížení přírodních řas. Nejedná se pouze o větší množství řas, ale o novou techniku jejich aplikace a nové tvary modelování očí. Řasy Natural jsou jemné a přirozené a vydrží až o 20 % delší čas než u Volume Lashes.

Eyeliner Lashes

Metoda, která vás zbaví nutnosti každodenního malování oční linky. Výsledkem jsou přirozené řasy s oční linkou a lze kombinovat i barevnost nanášených řas. Tedy třeba černé řasy a růžová linka. Můžete vyzkoušet například i svítící řasy a být na večírku královnou parketu.

Prodlužování řas 3D

3D metoda znamená, že se umělé řasy lepí na přírodní řasu, ale navíc se vrství. Na oku je jich tedy 3× více. Na základní prodlouženou řasu se použijí další 1 až 2 slabší a kratší řasy. Tím se docílí 3D efektu. Umělé řasy jsou voděodolné a ultra lehké bez zbytečného zatížení víčka. Jsou bezpečné a i pro ženy s kontaktními čočkami.

Vícerozměrné řasy a Hollywood Volume efekt

Vícerozměrné řasy, to je metoda, kdy se lepí jednotlivě více řas na jednu přírodní řasu. Používají se extrémně jemná přírodní vlákna a řasy nezatěžují ani v případě, kdy se nalepí 4 na jednu vaši řasu. Jemná vlákna imitují přírodní řasy přímo dokonale. Lze vybírat z černých, šedých, černo-šedých i hnědých vláken. Řasy jsou na pohled přirozené, při doteku jemné a měkké. Podle hustoty řas jsou dvourozměrné, trojrozměrné a čtyřrozměrné řasy. Hollywood Volume efekt pak dodá excelentní a luxusní výsledný efekt. Hollywoodské řasy jsou nový fenomén.

Aplikace řas pomocí trsu – Trsová metoda

Asi nejjednodušší, nejrychlejší a nejlevnější způsob prodloužení přírodních řas pro jednorázové použití, jako jsou plesy a podobné události. Je nevhodné je používat dlouhodobě, protože pak přírodní řasy zatěžují a ničí. Při metodě se trs složený z 2 až 3 řas lepí na přírodní řasy. Doplnění je proto nutné po 1 až 2 týdnech.

Aplikace spodních řas

Doplňková metoda k horním řasám metodou Řasa na řasu nebo pomocí Vícerozměrných řas, která patří mezi čím dál častěji používané metody prodlužování řas.

Disco Lashes

Budete středem pozornosti na večírku i na tanečním parketu za pomocí speciálních barevných neonových řas zářící pod UV světlem.

Pánská korekce očí

Pánům se lepí pro přirozený vzhled pomocí rovných popřípadě mírně zatočených řas v odstínu přírodních řas. Metoda je často používaná u herců, zpěváků a modelů. Prodlužování řas zkušenosti, komplikace i výhody a nevýhody prodloužených řas Výhody jsou jasné. Budete mít uhrančivý pohled a odpadne vám nutnost líčení. Perfektně budete vypadat i v sauně, v bazénu a na plovárně. Vyberte si salon, kde mají s lepením řas zkušenosti. Lidské oko potřebuje pro správné fungování permanentní zvlhčení, jinak začne svědit, štípat a řezat. Suché oko se může objevit při špatné aplikaci, kdy se umělými řasami oční víčka nezavírají kompletně. Kvalitní nalepení také zamezí vypadávání přírodních řas. Každé permanentně prodloužené řasy doplnění potřebují. Pokud nosíte kontaktní čočky, vyndejte je před aplikací prodlužování řas a bezprostředně po něm si je nenasazujte.

Řasenka na prodloužené řasy

Dobře provedené řasy se líčit nemusí. Pokud na tom ale trváte, speciální řasenka na prodloužené řasy se dá použít 48 hodin po aplikaci umělých řas. Nepoužívejte voděodolnou řasenku Water-proof ani obyčejnou řasenku na bázi oleje. Lepidlo by se narušilo a řasy by odpadávaly. Speciální řasenka na umělé řasy se odstraňuje pomocí vody a micro kartáčku nebo tampónku bez vláken. Na umytí očních stínů a řas jsou vhodné pleťové mýdlové gely nebo pleťové vody bez oleje, bez použití vatového tampónku nebo vlhčeného ubrousku. Není ani vhodné použití mastných krémů v oblasti očí.

Čtěte také:

Fotografie

Slevy v salónech krásy

–23 %

Prodlužování řas “řasa na řasu 1:1”

Prodloužení řas 1:1

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1000 Kč končí za 29 dní
–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

800 Kč končí za 29 dní
–13 %

Prodlužování řas 3D

Objemová technika prodlužování řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1300 Kč končí za 29 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

Kosmetický institut s.r.o., Mrštíkova 1122, Hradec Králové

končí za 22 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za 29 dní