Program proti stárnutí

Kategorie: Kosmetické salony

Program za účelem zlepšení struktury a kondice pleti a zmírnění vrásek souvisejících se stárnutím. Program proti stárnutí v kosmetickém salonu je ideální pro ženy a muže, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí a udržet svou pokožku zdravou a pružnou. Tento program nabízí řešení pro vrásky, ztrátu elasticity, pigmentové skvrny, suchou a unavenou pokožku, která je náchylná k vypadávání.

V průběhu programu proti stárnutí kosmetička nejprve posoudí stav vaší pokožky a navrhne vám nejlepší možnosti pro řešení vašich konkrétních problémů. Tyto možnosti mohou zahrnovat například chemický peeling, dermabrázi, kyselinové ošetření, nebo speciální hydratační ošetření.

Během ošetření se používají vysoké kvality produktů a moderní technologie, aby se zaručilo, že vaše pokožka dostane to nejlepší a nejúčinnější ošetření. Celý proces se může lišit v závislosti na vašich individuálních potřebách, ale obecně se skládá z několika kroků, včetně čištění, tonizace, aplikace séra, hydratace a ochrany.

Ceny programu proti stárnutí se mohou lišit v závislosti na délce ošetření, počtu potřebných procedur a použitých technologiích. V průměru se cena pohybuje od 2000 do 5000 Kč za jednu proceduru.

Efekt ošetření může být viditelný ihned po první proceduře, ale nejlepší výsledky se dosahují při pravidelných ošetřeních v průběhu několika týdnů a měsíců. Po ošetření bude vaše pokožka zářit, bude mít zdravý vzhled, bude pevnější a pružnější.

Program proti stárnutí řeší mnoho problémů spojených se stárnutím pokožky, jako jsou vrásky, ztráta elasticity, pigmentové skvrny a suchost. Avšak, jako u každého kosmetického ošetření, jsou určité kontraindikace, jako jsou například kožní infekce, akutní onemocnění, zánětlivé kožní stavy nebo těhotenství. Proto je vždy důležité konzultovat ošetření s kosmetičkou, která vám poskytne důkladné informace o kontraindikace.

Čtěte také:

Program proti stárnutí Praha Program proti stárnutí Plzeň Program proti stárnutí Brno Program proti stárnutí Olomouc Program proti stárnutí Kladno Program proti stárnutí Břeclav Program proti stárnutí Ostrava Program proti stárnutí Hradec Králové Program proti stárnutí Pardubice Program proti stárnutí Zlín Program proti stárnutí České Budějovice Program proti stárnutí Frýdek-Místek Program proti stárnutí Liberec Program proti stárnutí Kolín Program proti stárnutí Jihlava Program proti stárnutí Teplice Program proti stárnutí Havířov Program proti stárnutí Most Program proti stárnutí Ústí nad Labem Program proti stárnutí Karlovy Vary Program proti stárnutí Opava Program proti stárnutí Chomutov Program proti stárnutí Děčín Program proti stárnutí Karviná

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za měsíc
–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 5 dní
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

Studio Fit medica Třebíč, Poliklinika Hájek Jelínkova 991, Třebíč

714 Kč končí za 4 dny
–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

Tantiki-masáže, Hybešova 40, Brno

699 Kč končí za 4 dny