ActivSlim

Základní informace

Modelace těla pomocí sroje VacuActiv IQ 10v1 - příznivá síla podtlaku a infračerveného světla ve snaze maximálního zintenzivnění fyzického úsilí a dosažených efektů.

Kontakty

Ulice Bělohorská 187/159
Město Praha
Telefon +420 774 29 55 58
E-mail info@activslim.cz
Web www.activslim.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota 8:00 - 20:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón ActivSlim? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nejnovější technologie – vše na jednom místě! Naše přístroje posílí svaly,rozbourají tukové zásoby a rozproudí lymfatický systém.

Máme dva unikátní přístroje; jeden mějící stepper a druhý běžící pás.

Oba přístroje zlepšují celkovou látkovou výměnu organizmu, přidavají estetický a kosmetický účinek.

Fotoomlazování Co je fotoomlazování a jaký má účinek? Používáním strojů VacuActiv dochází k tzv. Fotoomlazování= celková změna kůže. Zpevňuje kůži v okolí stehen a břicha, zbavuje kůži nevzhledných pigmentových skvrn. VacuActiv 10v1 používá kolagen, který po nahřátí obnovuje kolagenová vlákna čímž způsobuje vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek.

Klinické výzkumy potvrdily že při pravidelném používání stroje dochází k: • zvýšení elastičnosi • zvhlčování pokožky • ustoupení rohovatění a pigmentových skvrn

Infračervené záření Co to je infračervené záření IR a jaký má účinek? Využívaním kombinace vakua s infračerveným zářením dochází k prohřívání svalů a tkání a tím se nám rozšiřujou cévy. Okysličováním krve a prokrvením našeho těla se odstraňujou toxiny z organizmu. Díky tomuto procesu získavá naše pokožka růžovou barvu, což poukazuje na to, že naše tělo získalo okysličenou krev i do těch míst, kde tomu tak dřív nebylo. Při pravidelném cvičení získá naše pokožka svěží a zdravou barvu a na dotek bude jemná.

Vakuum Co to je vakuum a jaký má účinek? Při používaní strojů VakuActiv je na Vaše tělo používán podtlak, čímž dochází kespalování tukové tkáně (tukových buňek). Při cvičení nebo pohybu působící podtlak na tělo prokrvuje kůži v oblasti stehen,boků a břicha a tím způsobuje i prokrvování podkožních buňek v místech kde seukládá tuk. Také dochází ke zlepšení lymfatického oběhu. Výsledkem je vyhlazená a pružná pokožka, které se dočkalo redukce přebytečných centimetrů a kilogramů.

Aromaterapie Co to je aromaterapie a jaký má účinek? Je druh medicíny, využívající esenciální oleje, které fungují jako antiseptikum. Tyto oleje stimulují krevní oběh a jsou jedny z hlavních pomocí v boji proti virovým a dalším infekcím. Příznívě působí na naši psychiku a uklidňuje naše tělo při fyzickénámaze. Pomáhají našemu metabolimusu a zlepšují strukturu a vzhled pokožky. Aromaterapické oleje též uklidňují naše tělo a snižujou hladinu stresu.

Chromoterapie Co je to chromoterapie a jaký má účinek? chromoterapie nebo-li léčení barvami. Světlo a barvy, které využívá VacuActiv napomáhá ke zvýšení a udržení zdravé energie a mysli Vašeho těla. Barevná typologie využívaná v chromoterapii • Červená: dodává energii a elán, používá se při bolestech zad a kostí • Žlutá: používá se při stresu a melancholii (stimuluje krevní oběh) • Oranžová: relaxuje organizmus a dodává pozitivní energii • Modrá: pomáhá při otocích a má chladící efekt při zánětech • Zelená: tlumí a uklidňuje bolesti, ničí bakterie

Elektrostimulace Co je to elektrostimulace a jaký má účinek? Elektrody, které při ovinutí našeho těla povzbudí přesouvání molekul za pomocí elektrického proudu. Molekuly jsou přesouvány z míst, kde je jich nadbytek do míst, kde je jich nedostatek. Stimuluje krevní oběh .

Ionizace Co je to ionizace a jaký má účinek? Je vypouštění zdravotních iontů do ovzduší, což způsobuje:uzavírání potních žláz, zvyšování imunity organizmu, zrychlování regenerace buňek, napomáhájí vzniku hormonu štěstí, zlepšují koncentraci a paměť. Škodlivé ionty, se kterými se stýkáme každý den zvyšujou bolesti hlavy, únavu a deprese.

Lymfatická drenáž Co je to lymfatická drenáž a jaký má účinek? zajišťuje proudění mízy, nebo-li lymfy v těle.

V současné době patří k velice populárním metodám v oblasti hubnutí a zlepšení lymfatického oběhu. Používán také jako prostředek pro odstraňování celulitidy a detoxikaci organizmu. Pomocí tlaku aktivuje lymfu, která odplavuje škodliviny z těla a nečistoty z krve,zlepšení metabolismu a zlepšení fyzické kondice.

Služby, které poskytujeme

Nejbližší slevy

450 Kč
lash-lifting-za-akcni-cenu-450

Lash lifting za akční cenu 450,-

Lash lifting včetně úpravy obočí za akční cenu 450,-

450 Kč končí za 5 dní
–44 %
prodluzovani-ras-za-akcni-cenu-700

Prodlužování řas za akční cenu 500,-

Prodlužování řas metodou řasa na řasu za akční cenu 500,- Kc

500 Kč končí za 5 dní
–29 %

Oxyceutical

NOVINKA! Od 10.9.2018 kosmetické ošetření pleti pomocí…

849 Kč končí za 12 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Kde nás najdete

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde