ActivSlim

Základní informace

Modelace těla pomocí sroje VacuActiv IQ 10v1 - příznivá síla podtlaku a infračerveného světla ve snaze maximálního zintenzivnění fyzického úsilí a dosažených efektů.

Kontakty

Ulice Bělohorská 187/159
Město Praha
Telefon +420 774 29 55 58
E-mail info@activslim.cz
Web www.activslim.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota 8:00 - 20:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón ActivSlim? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nejnovější technologie – vše na jednom místě! Naše přístroje posílí svaly,rozbourají tukové zásoby a rozproudí lymfatický systém.

Máme dva unikátní přístroje; jeden mějící stepper a druhý běžící pás.

Oba přístroje zlepšují celkovou látkovou výměnu organizmu, přidavají estetický a kosmetický účinek.

Fotoomlazování Co je fotoomlazování a jaký má účinek? Používáním strojů VacuActiv dochází k tzv. Fotoomlazování= celková změna kůže. Zpevňuje kůži v okolí stehen a břicha, zbavuje kůži nevzhledných pigmentových skvrn. VacuActiv 10v1 používá kolagen, který po nahřátí obnovuje kolagenová vlákna čímž způsobuje vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek.

Klinické výzkumy potvrdily že při pravidelném používání stroje dochází k: • zvýšení elastičnosi • zvhlčování pokožky • ustoupení rohovatění a pigmentových skvrn

Infračervené záření Co to je infračervené záření IR a jaký má účinek? Využívaním kombinace vakua s infračerveným zářením dochází k prohřívání svalů a tkání a tím se nám rozšiřujou cévy. Okysličováním krve a prokrvením našeho těla se odstraňujou toxiny z organizmu. Díky tomuto procesu získavá naše pokožka růžovou barvu, což poukazuje na to, že naše tělo získalo okysličenou krev i do těch míst, kde tomu tak dřív nebylo. Při pravidelném cvičení získá naše pokožka svěží a zdravou barvu a na dotek bude jemná.

Vakuum Co to je vakuum a jaký má účinek? Při používaní strojů VakuActiv je na Vaše tělo používán podtlak, čímž dochází kespalování tukové tkáně (tukových buňek). Při cvičení nebo pohybu působící podtlak na tělo prokrvuje kůži v oblasti stehen,boků a břicha a tím způsobuje i prokrvování podkožních buňek v místech kde seukládá tuk. Také dochází ke zlepšení lymfatického oběhu. Výsledkem je vyhlazená a pružná pokožka, které se dočkalo redukce přebytečných centimetrů a kilogramů.

Aromaterapie Co to je aromaterapie a jaký má účinek? Je druh medicíny, využívající esenciální oleje, které fungují jako antiseptikum. Tyto oleje stimulují krevní oběh a jsou jedny z hlavních pomocí v boji proti virovým a dalším infekcím. Příznívě působí na naši psychiku a uklidňuje naše tělo při fyzickénámaze. Pomáhají našemu metabolimusu a zlepšují strukturu a vzhled pokožky. Aromaterapické oleje též uklidňují naše tělo a snižujou hladinu stresu.

Chromoterapie Co je to chromoterapie a jaký má účinek? chromoterapie nebo-li léčení barvami. Světlo a barvy, které využívá VacuActiv napomáhá ke zvýšení a udržení zdravé energie a mysli Vašeho těla. Barevná typologie využívaná v chromoterapii • Červená: dodává energii a elán, používá se při bolestech zad a kostí • Žlutá: používá se při stresu a melancholii (stimuluje krevní oběh) • Oranžová: relaxuje organizmus a dodává pozitivní energii • Modrá: pomáhá při otocích a má chladící efekt při zánětech • Zelená: tlumí a uklidňuje bolesti, ničí bakterie

Elektrostimulace Co je to elektrostimulace a jaký má účinek? Elektrody, které při ovinutí našeho těla povzbudí přesouvání molekul za pomocí elektrického proudu. Molekuly jsou přesouvány z míst, kde je jich nadbytek do míst, kde je jich nedostatek. Stimuluje krevní oběh .

Ionizace Co je to ionizace a jaký má účinek? Je vypouštění zdravotních iontů do ovzduší, což způsobuje:uzavírání potních žláz, zvyšování imunity organizmu, zrychlování regenerace buňek, napomáhájí vzniku hormonu štěstí, zlepšují koncentraci a paměť. Škodlivé ionty, se kterými se stýkáme každý den zvyšujou bolesti hlavy, únavu a deprese.

Lymfatická drenáž Co je to lymfatická drenáž a jaký má účinek? zajišťuje proudění mízy, nebo-li lymfy v těle.

V současné době patří k velice populárním metodám v oblasti hubnutí a zlepšení lymfatického oběhu. Používán také jako prostředek pro odstraňování celulitidy a detoxikaci organizmu. Pomocí tlaku aktivuje lymfu, která odplavuje škodliviny z těla a nečistoty z krve,zlepšení metabolismu a zlepšení fyzické kondice.

Služby, které poskytujeme

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 13 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 24 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie