Centrum Glanz

Základní informace

Anti-aging, Fyzioterapie, Pillates na míči, Cvičení při obezitě, Cvičení při bolestech zad, Dancing Fitness, Vlasová analýza, Himalájské masáže, vacupress, barvová typologie, galvanická žehlička, grafologie, psychologické poradenství.

Kontakty

Ulice Mařákova 9
Město Praha
Telefon +420 604 890 335
E-mail info@centrumglanz.cz
Web www.centrumglanz.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Centrum Glanz? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Představujeme Vám nový trend v poskytování wellness služeb. TĚLO, DUŠE, KRÁSA – Anti-aging programy, Fyzioterapie, Pillates na míči, Cvičení při obezitě, Cvičení při bolestech zad, Cvičení s gumovým lanem, Dancing Fitness, Vlasová analýza, Masážní terapie, Himalájské masáže, vacupress, změny image, MARY KAY, barvová typologie, galvanická žehlička, grafologie, talentové a psychologické poradenství.

Proč právě spojení Tělo, Duše a Krása?

Naším záměrem je od samého začátku zajišťovat našim klientům komplexní přístup. Víme, že není důležitá pouze tělesná krása, ale i zdraví a duševní pohoda. Vždy je důležité harmonické spojení těchto dvou aspektů. S naší pomocí můžete docílit spokojenosti s celou Vaší osobností.

Spolupracujeme jen s odborníky a profesionály

Každý člen našeho týmu, který se podílí na péči oVás, je vybírán s pečlivostí a důrazem jak na vzdělání a získané certifikáty, tak na míru profesionálních zkušeností. Kromě našich odborníků uvedených v kontaktech, spolupracujeme s dalšími externisty, kteří vhodně doplňují naši činnost a mají Vám co nabídnout.

Kde nás najdete:

Najdete nás v Praze v krásné lokalitě Dejvic, pouhé 3 minuty chůze od stanice metra a tramvají Hradčanská. Přesnou adresu a mapku naleznete v záložce „Kontakt“. V našich prostorách si můžete i příjemně posedět, občerstvit se či využít free Wi-Fi zónu.

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 14 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 25 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí