Adenium masáže

Základní informace

Nabízím luxusní masáže čokoládové (částečné i celkové), lávové kameny-dárky, které si užijete! Masáže zdravotní: medové, lymfatické, čínské energetické, těhotenské, pro kojící matky. Masáže relaxační: havajské, aromaterapeutické, lávové kameny. Více na www.

Kontakty

Ulice Husova 721
Město Vysoké Mýto
Telefon +420 724 840 150
E-mail majka.sous@centrum.cz
Web www.adenium-masaze.ic.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 21:00
úterý 9:00 - 21:00
středa 9:00 - 21:00
čtvrtek 9:00 - 21:00
pátek 9:00 - 21:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Adenium masáže? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Luxusní masáže

Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Masáž horkou čokoládou si mohou užít všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nashromážděný stres a únavu.

Masáž teplými lávovými kameny (hot stones) je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomoci speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje.Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Masáž výborně působí na problémy svalů zad a páteře. Účinně bojuje s bolestmi šíje a hlavy.

Zdravotní masáže

Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém. Má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny ve tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení zplodin z těla ven.

Medová masáž

Odstraňuje toxiny z těla a aktivuje vnitřní orgány. Speciálními hmaty, tzv. pumpováním, se z organismu odstraňují jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Odplavením toxinů tak posilujeme organismus a předcházíme vzniku různých nemocí. Je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Pomůže při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávicími obtížemi.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie