Beauty And Styling

Základní informace

Naší prioritou je PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ, Vizážistika (líčení svatební, na párty, společenské, ale i denní), účesy svatební, společenské, na párty, Péče o nethy, Make-up poradenství a Styling, Barevná typologie. Nechte se u nás hýčkat!

Kontakty

Ulice Šafaříkova 203/13
Město Praha
Telefon +420 777 272 314
E-mail info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz
Web www.prodluzovani-vlasu-ucesy.cz

Otevírací hodiny

pondělí 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
úterý 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
středa 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
čtvrtek 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
pátek 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
sobota 10:00 - 12:30, 13:30 - 18:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Beauty And Styling? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nabízíme mnoho služeb, které každá žena ráda využije.

1.Prodlužování vlasů

Nejste spokojená s délkou a hustotou svých vlasů? Už jste vyzkoušela všechno možné a výsledek je mizivý? Chcete se už konečně cítit spokojená se svými vlasy? Provádíme prodlužování vlasů a přidání na objemu vlasů. Prodlužování vlasů je v současné době na vzestupu a stává se stále více oblíbeným způsobem, jak dosáhnout vlasů, které vídáme na obálkách časopisů a v televizi.

Nabízíme vám:

•prodlužování vlasů Keratin – pramínková metoda •prodlužování vlasů Tubex – pramínková metoda •prodlužování vlasů Rinex – pramínková metoda •prodlužování vlasů Pu Extension, TapeX, Tape In, Tape Hair – pásová metoda – NOVINKA Pramínková metoda prodlužování vlasů je dnes již skoro minulostí.

2.Vizážistka

Správné nalíčení pro danou příležitost je velmi důležité. Make-up není jen záležitostí našeho dobrého pocitu, ale jedná se též o prvek spadající do oblasti etikety. Některá žena se narodí s uměním líčit se, jiná se o dobré nalíčení bezúspěšně pokouší. Ať tak či tak návštěva vizážistky pro vás může být příjemnou záležitostí, kdy se práce s líčidly a make-upem stane zábavou a radostí. Naučíme Vás pracovat s barvami a jak vyzdvihnout vaše přednosti. Poradíme Vám, jaké líčení zvolit pro denní líčení, večerní formální líčení nebo líčení extravagantní.

•líčení na svatbu •denní líčení •líčení na ples •líčení na večeři •formální líčení •atd. každé líčení má své hranice.

3.Svatební líčení a účesy

Svatební den by měl být tím nejkrásnějším dnem v životě, proto je dobré přenechat starost o vzhled raději profesionálům. Pokud máte šaty a kytici vybrané, doporučím Vám svatební účes a make-up, který by měl ladit s barvami kytice. Při zkoušce make-upu společně vybereme barvy, můžete si vyzkoušet různé styly a intenzitu svatebního líčení tak, abyste byla spokojená a zároveň zůstala sama sebou. Svatební make-up je lepší výraznější, aby vynikl na svatebních fotkách.

Účes se na zkoušce většinou úplně nevypracuje a stylinguje málo, aby šel snadno rozčesat a mohla jste si případně vyzkoušet více typů svatebních účesů. Ve svatební den ho vypracuji a vystylinguji pečlivě, aby vydržel i extrémnější zatížení. Pokud máte méně vlasů, tak pro vytvoření krásného a bohatého svatebního účesu používám také přičesky. Ve svatební den přijedu k Vám domů , aby vše proběhlo v pohodě a klidu, byla jste maximálně spokojená a mohla se plně soustředit na svůj velký den.

4.Společenské účesy

Nabízíme Vám účesy do divadla, na ples, na párty, na večeři a další příležitosti, co jich jen je, pro které chcete vypadat více jak velmi dobře. Každá společenská událost je pro nás příležitostí, jak se tak trochu ukázat společnosti ve své kráse. U nás vytváříme společenské účesy pro každý večírek, ples či večeři, dle vašeho přání.

Tak, jako svatební účesy, se i společenské účesy řídí společenskými pravidly a závisí od typu příležitosti, typu vlasů a vašich šatů. Doporučíme vám ty nejvhodnější společenské účesy, aby právě ta vaše společenská událost byla nezapomenutelným okamžikem, ve kterém jste se cítila báječně.

MÁTE MÁLO ČASU? V TÉTO USPĚCHANÉ DOBĚ JISTĚ KAŽDÁ Z VÁS OCENÍ TUTO NABÍDKU. S RADOSTÍ DOJEDEME K VÁM DOMŮ NEDO KANCELÁŘE. STAČÍ SI JEN DOJEDNAT SCHŮZKU!!!

Dále nabízíme Barevnou typologii, Styling, Make-up poradeství pro jednotlivce i skupiny a prodej Dekorativní kosmetiky a kvalitní kosmetiky Janssen nebo české profesionální kosmetiky na francouzských základech.

Více na www.beautyandstyling.com.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí