Beauty Christy

Základní informace

Jsme kosmetický salón krásy, který se vždy postará o Vaše pohodlí a dobrý pocit. Po návštěvě našeho studia se budete cítit jako znovuzrození. Tak neváhejte a přijďte se nechat hýčkat a rozmazlovat. Komplexní péče o celé tělo je u nás samozřejmostí.

Kontakty

Ulice Blatenská 973
Město Strakonice
Telefon +420 607 966 123
E-mail hanastogerova@centrum.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 18:00
úterý 8:00 - 18:00
středa 8:00 - 18:00
čtvrtek 8:00 - 18:00
pátek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 15:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Beauty Christy? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nabízíme Vám široké spektrum kosmetických služeb jako jsou oční mikromasáže, parafínové zábaly, tělové zábaly, různé typy zeštíhlujících a zpevňujících procedur, prodlužování a zahušťování řas, chemické peelingy, odstraňování vrásek a pigmentových skvrn, řešení problémů aknózní pleti pomocí ultrazvukové špachtle a mnoho dalšího. Přijďte k nám vyzkoušet naše služby a procedury. Pravidelně se vzděláváme, abychom měli nejmodernější ošetření včetně všech novinek na trhu.

Naší prioritou je Váš dobrý pocit a dokonalý vzhled. Neváhejte a využijte naše služby v oblasti kosmetiky a péče o obličej. Uvidíte, že si Vaše okolí pozitivní změny všimne.

Náše profesionální dovednosti jsou tu jen pro Vás a nabízí Vám ty nejkvalitnější služby v oblasti péče o celé tělo. Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Budete se cítit skvěle a Váš vzhled tomu bude odpovídat.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.