Kosmetika Veronika Blatná

Základní informace

Kosmetické služby - celkové ošetření pleti: hluboké čištění, masáž obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, speciální výživa pleti, masky, krémy - úprava obočí - barvení obočí a řas - trvalá na řasy (opticky prodlužuje řasy) - depilace,líčení

Kontakty

Ulice Nad Lomnicí 1110
Město Blatná
Telefon +420 775 990 350
E-mail sebestova-veronika@seznam.cz
Web www.relaxsport.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika Veronika Blatná? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

 • celkové ošetření pleti: hluboké čištění, masáž obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, speciální výživa pleti, masky, krémy
 • úprava obočí
 • barvení obočí a řas
 • trvalá na řasy (opticky prodlužuje řasy)
 • depilace nežádoucího ochlupení
 • líčení pro zvláštní příležitosti
 • poradenské služby
 • prodej luxusní francouzské kosmetiky
 • dárkové poukazy

Mikromasáž očního okolí

 • při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin.

Mikromasáž také posiluje obočí které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, čímž se oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Mikromasáž také napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.

Mikromasáž očního okolí zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Skládá se z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem.

Po této masáži, která je velmi příjemná se budete nejenom cítit báječně odpočinuti, ale i překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit…

Po masáži lze použít speciální otiskovou masku na kontury očí, která zabraňuje otokům a také osvěžuje a vyhlazuje vrásky.

Depilace nežádoucího ochlupení

 • depilace teplým voskem je nejúčinnější a nejznámější metoda odstraňování chloupků na světě. Během pár minut se můžete zbavit ochlupení na jakémkoli místě Vašeho těla, a to za pomoci přírodních vosků, které nedráždí pokožku.

Po depilaci Vám hladká pokožka vydrží 3–4 týdny. Při opakované aplikaci částečně ochabují chloupky a tím dochází k prodlužování doby opětovné depilace.

Trvalá na řasy

 • zvýrazní přirozenou linii řas na dobu 2–3 měsíců a do jisté míry nahradí i řasenku. Rozjasní se Váš pohled a opticky zvětší oči.

Trvalá na řasy je určena pro všechny ženy a dívky, které mají řasy až příliš rovné. To znamená, že nejsou příliš patrné i přesto, že mohou být celkem dlouhé. Trvalá zvýrazní i řasy tzv. krátké – oči jsou výraznější a celkový výraz obličeje je živější.

Je potřeba zdůraznit, že o řasy je potřeba se starat a po trvalé je dobré, pokud se líčíte, používat na odlíčení přípravky, které řasy regenerují.

Další aplikace trvalé na řasy je možná po dvou měsících a nebo až tehdy, kdy již není na řasách patrná.

Barvení obočí a řas

 • jde o dočasné obarvení chloupků obočí a řas, kterým se docílí jejich zvýraznění. Barva se volí dle barevného typu klientky. Na obočí používáme nejčastěji světle, nebo tmavě hnědou barvu. Na řasy nejlépe černou, ale v poslední době se do popředí dostává velmi efektní černo-modrá barva.

Doba obarvení přetrvává přibližně 4–6 týdnů.

Barvení se nedoporučuje, pokud je klientka alergická, u zánětu spojivek a jiných očních onemocnění.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.