Kosmetika Veronika Blatná

Základní informace

Kosmetické služby - celkové ošetření pleti: hluboké čištění, masáž obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, speciální výživa pleti, masky, krémy - úprava obočí - barvení obočí a řas - trvalá na řasy (opticky prodlužuje řasy) - depilace,líčení

Kontakty

Ulice Nad Lomnicí 1110
Město Blatná
Telefon +420 775 990 350
E-mail sebestova-veronika@seznam.cz
Web www.relaxsport.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika Veronika Blatná? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

 • celkové ošetření pleti: hluboké čištění, masáž obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, speciální výživa pleti, masky, krémy
 • úprava obočí
 • barvení obočí a řas
 • trvalá na řasy (opticky prodlužuje řasy)
 • depilace nežádoucího ochlupení
 • líčení pro zvláštní příležitosti
 • poradenské služby
 • prodej luxusní francouzské kosmetiky
 • dárkové poukazy

Mikromasáž očního okolí

 • při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin.

Mikromasáž také posiluje obočí které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, čímž se oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Mikromasáž také napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.

Mikromasáž očního okolí zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Skládá se z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem.

Po této masáži, která je velmi příjemná se budete nejenom cítit báječně odpočinuti, ale i překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit…

Po masáži lze použít speciální otiskovou masku na kontury očí, která zabraňuje otokům a také osvěžuje a vyhlazuje vrásky.

Depilace nežádoucího ochlupení

 • depilace teplým voskem je nejúčinnější a nejznámější metoda odstraňování chloupků na světě. Během pár minut se můžete zbavit ochlupení na jakémkoli místě Vašeho těla, a to za pomoci přírodních vosků, které nedráždí pokožku.

Po depilaci Vám hladká pokožka vydrží 3–4 týdny. Při opakované aplikaci částečně ochabují chloupky a tím dochází k prodlužování doby opětovné depilace.

Trvalá na řasy

 • zvýrazní přirozenou linii řas na dobu 2–3 měsíců a do jisté míry nahradí i řasenku. Rozjasní se Váš pohled a opticky zvětší oči.

Trvalá na řasy je určena pro všechny ženy a dívky, které mají řasy až příliš rovné. To znamená, že nejsou příliš patrné i přesto, že mohou být celkem dlouhé. Trvalá zvýrazní i řasy tzv. krátké – oči jsou výraznější a celkový výraz obličeje je živější.

Je potřeba zdůraznit, že o řasy je potřeba se starat a po trvalé je dobré, pokud se líčíte, používat na odlíčení přípravky, které řasy regenerují.

Další aplikace trvalé na řasy je možná po dvou měsících a nebo až tehdy, kdy již není na řasách patrná.

Barvení obočí a řas

 • jde o dočasné obarvení chloupků obočí a řas, kterým se docílí jejich zvýraznění. Barva se volí dle barevného typu klientky. Na obočí používáme nejčastěji světle, nebo tmavě hnědou barvu. Na řasy nejlépe černou, ale v poslední době se do popředí dostává velmi efektní černo-modrá barva.

Doba obarvení přetrvává přibližně 4–6 týdnů.

Barvení se nedoporučuje, pokud je klientka alergická, u zánětu spojivek a jiných očních onemocnění.

Nejbližší slevy

–44 %

Pudrové obočí - permanentní make up

Pudrové, ombré, stínované obočí - permanentní make up

1950 Kč končí za 15 dní
800 Kč
800 Kč končí za 18 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 18 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.