Beauty Esthetic

Základní informace

KOSMETICKÉ & MASÁŽNÍ STUDIO BEAUTY ESTHETIC. V estetickém studiu „Beauty Esthetic“, dříve „Biostase“, se můžete těšit na velmi příjemné prostředí, bohatou nabídku exkluzivních služeb a luxusních produktů od našeho týmu a úžasnou atmosféru, kterou bychom chtěli podpořit Vaši spokojenost s námi poskytovanými službami.

Kontakty

Ulice Vladimírova 567/11
Město Praha
Telefon michal.sajdl@gmail.com
E-mail michal.sajdl@gmail.com
Web www.beautyesthetic.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Beauty Esthetic? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

NAŠÍ PRIORITOU JE VÁŠ DOBRÝ POCIT A DOKONALÝ VZHLED. NEVÁHEJTE A VYUŽIJTE NAŠE SLUŽBY V OBLASTI KOSMETIKY A PÉČE O OBLIČEJ. UVIDÍTE, ŽE SI VAŠE OKOLÍ POZITIVNÍ ZMĚNY VŠIMNE. KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PRO ŽENY I MUŽE

Kosmetické studio „Beauty Esthetic“ je centrum estetiky nedaleko centra Prahy, které se specializuje na estetické terapie v péči o krásný a zdravý vzhled pleti.

Zárukou kvality práce jsou kromě kvalifikovaného personálu také nejkvalitnější produkty a kosmetika; studio používá výhradně luxusní produkty prestižní japonské značky Forlle'd.

Produkty Forlle’d pro péči o pleť jsou jediné přípravky svého druhu, které používají nejnovější technologie a byly oceněny Nobelovou cenou, aby poskytly to nejlepší a nejefektivnější řešení neinvazivního oddalování foto a chrono stárnutí pleti.

Naše studio exkluzivně spolupracuje i s francouzskou kosmetikou Biostase Paris, kde je každý kosmetický program přizpůsoben na míru a začíná osobním pohovorem a diagnostikou pleti.

Nejbližší slevy

–37 %

10x přístrojová lymfatická masáž

10x lymfatická masáž na přístroji Ballancer Gold, která má…

4999 Kč končí za 18 dní
–29 %
2500 Kč končí za 18 dní

Zaváděcí sleva 20 %

Zaváděcí sleva 20% na vše

končí za 25 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí