Centrum prodlužování řas

Základní informace

Exkluzivní salon zaměřený zejména na prodlužování řas je centrem pro náročné ženy,které vyhledávají kvalitu jak v materiálu tak odvedené práci. Nenabízíme však jen služby klientkám, ale také kvalitní školení.

Kontakty

Ulice Čermákova 16
Město Plzeň
Telefon +420 774 444 711
E-mail Iv.Nadvornikova@seznam.cz
Web www.salonek-krasy.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Centrum prodlužování řas? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V našem salonu naleznete nejen službu prodlužování řas, která je na nesrovnatelné úrovni a v nesrovnatelné kvalitě s tím,co jste zatím mohly vidět, ale nabízíme zároveň školení , které netrvá pouhý den,ale dva dny intenzivního školení plus týdenní praxe, takže odcházíte s opravdovými znalostmi v tomto oboru a se sebevědomím, že můžete začít lepit řasy. Zakládáme si na kvalitě materiálu, jsme zároveň kamenný obchod s materiálem, máme osobní individuální přístup ke každému klientovi, najdete tu i doplňkový sortiment jako odličovače, vše přímo pro prodloužené řasy, děláme, spodní řasy, horní řasy se 3 druhy materiálů na výběr a ze 4 metod na výběr.

Dále je v nabídce parmanentní make up dvěmi metodami, klasika mašinkou, a novinka ve světě, trend v tetování obočí metodou microblading, kdy se dá napodobit přirozený tenký chloupek obočí, nejprve se namaluje tvar,který klientka odsouhlasí a pak se teprve tetuje.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie