Dalio

Základní informace

Náš salon nabízí kosmetické služby, solárium vertikální a horizontální, ultrazvukové ošetření, manikérské služby. Všechny služby nyní za velmi slušné ceny. V nabídce máme novinku na trhu pro přírodní nehty CND Shellac.

Kontakty

Ulice Hasova 3093
Město Praha
Telefon +420 608 020 855
E-mail dptacnikova@centrum.cz
Web www.dalio.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Dalio? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nabízíme kosmetické služby. Máme vertikální solárium Delta500 – nabízíme prodej opalovacích přípravků určených pro solária. Do konce února máme akci – zvýhodněná cena na solárko 5 Kč/1 minutu nebo 6 Kč/minutu podle typu zakoupené permanentky. Podrobnosti na naší webové stránce.

Ultrazvukové ošetření pleti (vyhlazení vrásek, celkové zlepšení stavu pleti, ošetření akné), ošetření těla ultrazvukem – celulitida, hubnutí, vyhlazení pleti.

Probíhají další akce tak neváhejte a zavolejte. Podrobnosti Vám rádi sdělíme.

Dále nabízíme žhavou novinku na trhu CND Shellac. Výborné řešení pro přírodní nehty. Stálost laku 14 dnů, nehty začnou růst a zlepší se jejich kvalita. Bližší informace rády poskytneme u nás v salonu. POZOR AKCE! Do konce června cena Kč 380,– včetně odstranění.

Slyšeli jste o úžasných účincích zlata na naší pleť? Celý červen bude v našem salonu probíhat akce „ZLATÁ MASKA“ za super cenu. Podrobnosti se dočtete na naší webové stránce.

Všechny služby poskytujeme ve vysoké kvalitě, v příjemném prostředí. Na všechny procedury je potřeba se objednat -provoz salonu dle objednávek.

V současné době probíhá v našem salonu mnoho slevových akcí. Pokud chcete některou z procedur vyzkoušet zavolejte nebo napište a my vám sdělíme jakou cenu u nás zaplatíte.

Přijímáme DÁRKOVÉ PASSY – SODEXO, program BENEFIT PLUS.

Nejbližší slevy

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 22 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za 29 dní
–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

800 Kč končí za 29 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí