Donnabella

Základní informace

Kadeřnictví, kosmetika, nehtová modeláž, pedikúra, masáže, solárium, barvová typologie.

Kontakty

Ulice Komunardů 45/1491
Město Praha
Telefon +420 776 819 015
E-mail donna.bella@seznam.cz
Web www.donnabella.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota 8:00 - 20:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Donnabella? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kadeřnictví

Pracujeme s exkluzivní vlasovou kosmetikou Wella. S pravidelností čerpáme zkušenosti s novými metodami barvení, melírování, trvalé, stříhání a úpravy vlasů na stážích, kde jsou naše kadeřnice školeny na nejnovější kadeřnické technologie.

Seznamují se zde s módními novinkami střihů předních světových kadeřníků, které v našem salonu uvádějí do praxe. V oblasti barvení a melírování se rovněž držíme nejmódnějších trendů, přičemž dbáme na potlačení nedostatků v hustotě a kvalitě vlasů a zdůraznění jejich předností.

Ke kompletní péči o vlasy našich zákazníků patří odborné poradenství při výběru střihu i barvy a zároveň doporučení regenerační kosmetiky včetně zábalů, masek a vlasových sér pro různě poškozené vlasy.

Pro domácí péči nabízíme široké spektrum profesionálních produktů od laků, tužidel, gelů, vosků až po speciální přípravky na lupy a padání vlasů.

Kosmetika

Pracujeme s přípravky německé kosmetiky Heitland a Petre a italské kosmetiky Gestil.

Všechny kosmetické výrobky mají značku vysoké kvality a jsou hypoalergenní. Pěstěná pleť na obličeji, krku i dekoltu je vizitkou vzhledu. Poradíme Vám, jak postupovat v péči o Vaši pleť a doporučíme vhodné pěstící prostředky. Při kosmetickém ošetření provedeme odlíčení, změkčení pleti, malé i velké hloubkové čištění, odstranění milií, peeling, ruční masáž obličeje, krku a dekoltu, aplikaci pleťové masky i speciálních ampulí.

Konečná úprava spočívá v ošetření vhodným denním krémem, případně lehkým make-upem. Dle přání provádíme úpravu a modelaci obočí, barvení řas a obočí, depilaci teplým voskem horního rtu, brady, tváří, podpaží, rukou, lýtek a třísel. Líčení provádíme denní, večerní, slavnostní a svatební.

Nehtový design

V oblasti nehtového designu provádíme modeláž umělých nehtů metodou UVGel nebo acryl.

U obou metod provádíme i francouzskou modelaci bílé špičky, doplňování odrostů, výměnu jednotlivých nehtů nebo jejich odstranění.

Úprava nehtů:

  1. malá (lázeň, úprava nehtů, ošetření kůžiček a nehtového valu)
  2. velká (lázeň, úprava nehtů, ošetření kůžiček a nehtového valu, vyleštění nehtů, masáž rukou)
  3. p-shine (japonská úprava nehtů- vleštění výživy do přírodních nehtů)
  4. lakování (jednobarevné, vícebarevné, malování, francouzské lakování, zdobení nehtů, slavnostní-svatební lakování)

Typologie barev

Vzhled a celková image jsou v současné době pro osobní kontakt jak pracovní, tak i mimopracovní, velmi podstatné. Typologie brev se postará o to, aby vaše osobnost působila dokonale ve všech směrech.

Doporučíme nejvhodnější barevnou škálu šatníku i dekorativní kosmetiky, včetně doplňků-barevnost a tvar šperků, kabelek, obuvi,.Navrhneme typ i barevnost účesu. Nalíčíme klientku a naučíme zvládat techniku líčení.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí