Estetické studio Afrodité

Základní informace

Liposukce 3.generace. Provádíme neinvazivní bezbolestnou liposukci, odstranění tuků, vrásek, vypnutí pleti, léčba akné, dermolissage, hloubkové čištění pleti, eliminace strií, jizev, hyperpigmentace.

Kontakty

Ulice Údolní 16
Město Brno
Telefon +420 604 303 054
E-mail afroditestudio@centrum.cz
Web www.afroditelaser-studio.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Estetické studio Afrodité? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Chcete se zbavit tukových zásob bezbolestnou neinvazivní metodou? Provádíme neinvazivní liposukce nejnovějším přístrojiem 3.generace radiofrekvenční metodou SPA RF, kdy se působením této technologie rozbourávají tukové vrstvy do hloubky 1–2 cm a ty se vlastním lymfodrenážním systémem odbourávají zároveň s toxickými látkami ven z zěla.

Taktéž provádíme vypínání a vyhlazení vrásek, kdy se v hloubce cca 3–6 mm regenerují a vypínají touto technologií kolagenová vlákna, čímž se pokožka stává vypnutá pevnější, elastičtější a má mladistvý vzhled. Tímto se i výborně elminuje stav jizev a strií – třeba po porodech apod.

Přístroj Dermolissage jej jedním z nejnovějších na trhu pro hloubkové čištění pleti, léčbu akné, hyperpigmentace, keratinóz, rosacea apod. Působí hloubkově, kdy se v několika nanosec. otvírají kožní buňky a v té chvíli se aplikuje do podkoží léčivý infůzní roztok dle druhu ošetření a zároveň probíhá jemný peeling. Pleť je po ošetření dokonale vyčištěna a vyhlazena.

Všechny metody jsou bezbolestné, bez anestezie a bez nutnosti rekonvalescence. Velmi doporučujeme. Výsledky jsou viditelné ihned.

Nejbližší slevy

–44 %

Pudrové obočí - permanentní make up

Pudrové, ombré, stínované obočí - permanentní make up

1950 Kč končí za 15 dní
800 Kč
800 Kč končí za 18 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 18 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.