Foot spa

Základní informace

Kombinovaná přístrojová pedikúra s lázní, suchá/přístrojová pedikúra, relaxační pedikúra, wellness pedikúra, zábay (parafínové, bahenní, čokoládové), ošetření zaroslých nehtů (rovnátka/špony), částené procedury (ošetření nehtů, plosek), mobilní přístrojová pedikúra v domácím prostředí klienta + manikúra klasická, suchá, P-Shine, zábaly.

Kontakty

Ulice Astronautů 1133/1
Město Havířov
Telefon +420 732 781 174
E-mail feetspa@seznam.cz
Web footspa.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 18:00
úterý 8:00 - 18:00
středa 8:00 - 18:00
čtvrtek 8:00 - 18:00
pátek 8:00 - 18:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Foot spa? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Foot Spa je pedikérský salón a nachází se v Havířově-Městě na adrese Astrounautů 1133/1 v přímé blízkosti nemocnice s poliklinikou Havířov. Je to k nám kousek ze zastávek MHD – Havířov-Nemocnice. V dosahu je také spousta parkování – na veřejném parkovišti u haly Slávie, podél ulice Astronautů, i placené parkování u nemocnice,

Při práci používáme přírodní kosmetické výrobky. Používáme klasické i moderní postupy a podrobujeme se pravidelnému vzdělávání a novinkám v oblasti pedikúry, podologie i podiatrie. Každý zákazník má u nás zvláštní péči, každý je pro nás důležitý. Poskytujeme komplexní služby s využitím nejmodernějších metod ověřených v praxi.

Pro větší požitek a relaxaci při samotné pedikúře máme na výběr ze dvou křesel. Extra pohodlné SPA pedikúrní křeslo s kvalitním čalouněním a zabudovanou vaničkou s bublinkovou masáží. Díky mimořádným funkcím křesla umožňujeme našim zákazníkům jedinečný zážitek – masážní koupel nohou + mechanickou a vzduchotlakovou masáž v opěradle křesla. Druhým křeslem je moderní pedikérské křeslo s elektricky nastavitelnou výškou. Jeho silné polstrování dopřeje klientům pohodlí. Tato kombinace udělá z „obyčejné“ pedikúry relaxační zážitek.

Objednat se k nám můžete jak telefonicky na čísle: +420 732 781 174, tak e-mailem: info@footspa.cz, nebo prostřednictvím našeho objednávkového systému přímo na našem webu – www.footspa.cz. Na tyto 3 způsoby , jak nás můžete kontaktovat, denně reagujeme. Na ostatní formy přijímání dotazů či objednávek (FB, messenger, a kontaktní formulář zde) nejsme schopny kontrolovat a reagovat denně. K dispozici jsme Vám v našem salonu od pondělí do pátku mezi 8. a 18. hodinou. Službu Mobilní Medik si můžete také objednat do pohodlí Vašeho domova.

Těšíme se na Vás.

Dáša & Věra, Tým Foot spa

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí