Franck Provost

Základní informace

Luxusní francouzský kadeřnický salon Franck Provost Slovanský dům nabízí kompletní kadeřnické a kosmetické služby, manikúru, pedikúru. Používáme kosmetiku Franck Provost, L´Oréal Professionnel a Kérastase. Oficiální kadeřnický salon České Miss.

Kontakty

Ulice Na Příkopě 22
Město Praha
Telefon +420 221 451 783
E-mail franckprovostprague@volny.cz
Web www.franckprovost.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 21:00
úterý 9:00 - 21:00
středa 9:00 - 21:00
čtvrtek 9:00 - 21:00
pátek 9:00 - 21:00
sobota 10:00 - 17:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Franck Provost? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Přijd´te a zažijte francouzský šarm v České republice v samém centru Prahy…

V Paříži se jménem Franck Provost pyšní na 60 kadeřnických salonů. Dnes má Franck Provost přes 550 salonů této značky ve 20 zemích světa. Výjimkou není ani Česká republika, kde se jich nachází na velmi prestižních adresách hned 7. Chcete se vnést do atmosféry francouzské elegance a glamouru? Račte vstoupit a nechte se hýčkat našimi odborníky na krásu.

Náš salon nabízí kompletní kadeřnické a kosmetické služby, manikúru, pedikúru. Kvalita a individuální přístup ke každému klientovi stojí samozřejmě na prvním místě. Dvakrát ročně představuje kolekce módních účesů pro muže a ženy podle nejnovějších trendů, a hlavně v duchu přirozené elegance a krásně upravených vlasů.

Salon Franck Provost pracuje s francouzskou vlasovou kosmetikou Franck Provost, L´Oréal Professionnel a Kérastase Paris. Franck Provost je oficiální kadeřnický salon České Miss.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie