HS kosmetika, Hana Olejárová Sterzik

Základní informace

Provádím profesionální, vysoce kvalitní služby v oboru kosmetiky a kosmetických masáží. Pracuji s luxusními značkami francouzských a italských společností, které jsou jedničkami na trhu a zaručí skvělý výsledek již po prvním ošetření.

Kontakty

Ulice Masarykova 427/31
Město Brno
Telefon +420 777 863 717
E-mail hanka.ster@email.cz
Web www.hskosmetika.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 19:00
úterý 9:00 - 19:00
středa 9:00 - 19:00
čtvrtek 9:00 - 19:00
pátek 9:00 - 19:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón HS kosmetika, Hana Olejárová Sterzik? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Velmi kvalitní profesionální kosmetická péče s ohledem na Vaše přání a potřeby, spojená s hlubokou relaxací při ošetření.

Pracuji s luxusními značkami francouzských a italských společností, které jsou jedničkami na trhu a zaručí skvělý výsledek již po prvním ošetření. Mezi tyto značky uvádím např. Diego dalla Palma, Thalac a Phytomer.

Dále používám i přístrojové terapie pro čištění, hydrataci, a zjemnění pleti.

U mne získáte možnost zkrášlit a vylepšit Vaši pleť, abyste se cítila skvěle. Nabízím omlazení pomocí diamantové mikrodermabraze, galvanické- iontové- terapie, čištění pleti ultrazvukem, ošetření problematické pleti ultrazvukem a ozónem, lymfatické masáže proti otokům v oblasti obličeje, mezoterapie Dermapenem, kyselinové AHA peelingy a další procedury.

Záleží mi na Vaší spokojenosti, pomohu Vám s výběrem kosmetického ošetření přímo ušité na míru pro Vás a s možností zakoupit profesionální kosmetiku na domácí péči.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie