Infinity Hair

Základní informace

Prodlužování a zahušťování vlasů patentovanou metodou MINITWIX. Profesionální prodlužování vlasů.

Kontakty

Ulice Strakonická 5
Město Praha
Telefon +420 603 589 142
E-mail info@studiojs.cz
Web www.infinityhair.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Infinity Hair? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Prodlužování a zahušťování vlasů MINITWIX®

Uvádíme na trh prodlužování a zahušťování vlasů novou, patentovým úřadem chráněnou, metodu s názvem MINITWIX®. Tato metoda je vyvinuta i pro velmi náročnou klientelu a byla dlouhodobě testována, aby splňovala požadavky jako je například bezproblémová údržba, snadná a bezkonkurenčně rychlá manipulace při obnově (posunutí pramínků po odrostu). Vysoká životnost pramínků 2 až 5 let a déle, podle toho jak o vlasy pečujete.

Další předností MINITWIXU® je, že pramínky jsou lehké a samotný spoj nepoškozuje vlastní vlasy, neobsahuje žádné plíšky, keratiny a nedělají se na vlastních vlasech uzlíky jako u jiných metod. Princip uchycení spočívá v tom, že se na pramen vlastních vlasů navlékne minitrubička o délce 6mm, přiloží se přidaný pramen opatřený na konci mikrokuličkou, kolem jeho těla se vytvoří smyčka z vlastních vlasů a tento spoj se převlékne již navléknutou minitrubičkou, která se smrští pomocí profesionálního přístroje v úhledný a pevný miniaturní spoj. Spoj je 100% odolný vůči barvení, odbarvování, veškeré vlasové regeneraci, včetně olejových zábalů.

MINITWIX® můžete umývat v jakékoliv poloze, nejen v záklonu. Spoje v žádném případě nesjíždějí a drží na svém místě. Obnova po odrostu (posunutí směrem ke kořínkům) se provádí cca po 2 až 3 měsících. Doba aplikace 100 pramínků trvá cca za 40 minut. Máme rychlý servis pro klienty, takže na nic nečekáte.

MINITWIX® je žhavá novinka ve světě prodlužování a zahušťování vlasů, která Vás nezklame.

Nejbližší slevy

–37 %

10x přístrojová lymfatická masáž

10x lymfatická masáž na přístroji Ballancer Gold, která má…

4999 Kč končí za 18 dní
–29 %
2500 Kč končí za 18 dní

Zaváděcí sleva 20 %

Zaváděcí sleva 20% na vše

končí za 25 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie