James Hair

Základní informace

Zkušení kadeřníci tohoto pražského salónu zdokonalovali své dovednosti v Londýně, New Yorku a v Praze. Pro dámy i pány nabízíme aktuální módní střihy, barvení, melír, proužky, používáme kvalitní vlasovou kosmetiku. Doporučíme vhodný styl.

Kontakty

Ulice Malá Štupartská 9
Město Praha
Telefon +420 224 827 373
E-mail jameshair@jameshair.cz
Web www.jameshair.cz

Otevírací hodiny

pondělí zavřeno
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota 9:00 - 17:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón James Hair? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Profesionální přístup a výjimečná atmosféra

James Hair je jedním z nejvyhledáva­nějších elitních kadeřnických salonů v Praze, jenž nabízí zákazníkům nejen výjimečné služby ale také vřelou a přátelskou atmosféru.

Talentovaný a zkušený tým stylistů přesně ví, co to znamená uspokojit klienta. Kadeřníci se pravidelne účastní školení, seminářů a kadeřnických soutěží v České Republice i v zahraničí, kde získávají cenné zkušenosti.

Naší filozofií je nabídnout zákazníkům střih, který je nejen zajímavý, ale také „nositelný“, tedy ne příliš náročný na úpravu, tak aby si klient dokázal účes upravit i sám v poměrně krátkém čase.

Mezi těmi, kterí již využili služeb salonu James Hair byly manželka premiéra Velké Británie Cherie Blair, Irská prezidentka Mary McAleese, herečka Kirstin Dunst, olympijská vítězka Kateřina Neumanová, divadelní a filmová herečka Dana Morávková, zpěvačka Bára Basiková a další české celebrity.

Yuko System – permanentní narovnání vlasů exklusivně v České Republice pouze v salónu James Hair

Přemýšlíte o permanentním narovnání vlasů, ale bojíte se, že si zničíte vlasy? Mnoho lidi se domnívá, že stylový účes sebou nevyhnutně nese jisté poškození vlasu. Yuko vyvrací tento mýtus a zaručuje, že si budete moci svých úžasných vlasů užívat znovu a znovu bez narušení jejich zdraví.

Tajemství je ve vodě, kterou sice obsahuje až 80 procent všech vlasových produktů, díky použití speciální vody v přípravku však Yuko nabízí tyto výhody:

  • Vysoká prostupnost produktu
  • Přesná chemická reakce
  • Rychlé provedení

Jednotlivé složky přípravku pracují rychle a tím také snižují čas působení produktu na vlas a pokožku. To minimalizuje zátěž na vlas a pokožku, a vlasy proto zůstávají zdravé a krásné.

Tradiční trvalá byla určena primárně k narovnání přirozeně vlnitých vlasů nebo vlasů po trvalé, a zákazníci byli jednoduše nuceni akceptovat určitý stupeň poškození svých vlasů. Se systémem Repair firmy Yuko je to naopak.

Nejenže vlasy narovnává, ale zároveň jim vrací zdraví, lesk a pružnost. Repair je jedinečná technologie vlasové pece, která posiluje poškozené vlasy, zatímco je narovnává. Technologie se zaměřuje nejen na perfektní narovnání vlasů ale také na obnovou a ozdraveni jakéhokoli typu vlasu.

Kombinovaný účinek speciálně připravené vody a originální žehličky Yuko je tajemstvím této moderní, chemicky prověřené metody ošetření vlasů, patentované v Japonsku a dalších zemích.

Repair neničí vlasy jako trvalá. Nejen že vlasy narovnává, ale ozdravuje je a vrací jim lesk a odolnost.

Máte problémy s křepatými vlasy? Vyzkoušejte Repair a získáte krásné hebké rovné vlasy.

Po Repair budou vaše vlasy vypadat tak přirozeně, jako kdyby jste měla rovné vlasy cely život. Narovnání vlasů vydrží dlouhou dobu a každodenní péče je velmi jednoduchá.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.