Royal Jessica salon

Základní informace

Výhradní zástupce značky Jessica pro ČR a SR. Royal Jessica je specialistou v péči o přírodní nehty a hlavním salonem značky Jessica pro ČR a SR. Protože žádné nehty nejsou stejné, zakládá si značka Jessica na péči postavené na míru kondici každého nehtu a to díky nejširšímu spektru podlaků na trhu. Již od roku 1969 se specializuje v manikúře na vývoji produktů na bio a přírodní bázi. Produkty Jessica jsou 7-free a splňují tak nejvyšší zdravotnické nároky. Jessica systém umožňuje všem lidem mít krásné, zdravé a pevné nehty. Ze salonu Royal Jessica odchází zákazníci nejen s krásnými nehty ale také s informacemi, jak se o ně správně postarat a mít je 24 hodin denně dokonalé.

Kontakty

Ulice Vinohradská 44
Město Praha
Telefon +420608814834
E-mail info@krasnenehty.cz
Web www.krasnenehty.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 21:00
úterý 8:00 - 21:00
středa 8:00 - 21:00
čtvrtek 8:00 - 21:00
pátek 8:00 - 21:00
sobota 8:00 - 14:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Royal Jessica salon? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Luxusní manikúra Jessica; 1000 Kč; 75 min;

Nechejte své ruce hýčkat při luxusní manikúře Jessica. Nabízíme komplexní ošetření s analýzou nehtů díky které určíme přesně potřeby vašich nehtů, termálním zábalem s přírodními oleji a krémy Jessica pro lepší účinek výživných látek, masáží, úpravou nehtů a kůžičky po lázni. Manikúra Jessica je zakončena lakováním, které obsahuje 2 vrstvy výživného laku, 2 vrstvy barevného laku a 2 nadlaky, které prodlužují výdrž klasického laku až na 14 dní. Díky kompletnímu obalení nehtů lakem budou navíc vaše nehty zcela chráněné.

Luxusní ZenSpa pedikúra Jessica; 1000 Kč; 90 min;

Luxusní madicinální lázeňská pedikúra ZenSpa. Služba nabízí komplexní ošetření s analýzou nehtů, termální zábal, gomáž a masáž. Přijďte si knám odpočinout a ulevit svým nohám. Pedikúra Jessica je zakončena lakováním, které obsahuje 2 vrstvy výživného laku, 2 vrstvy barevného laku a 2 nadlaky, které prodlužují výdrž klasického laku až na 14 dní. Díky kompletnímu obalení nehtů lakem budou navíc vaše nehty zcela chráněné.

Phénom manikúra s 10 denním lakováním; 1000 Kč; 75 min;

Luxusní manikúra Jessica s rychleschnoucími laky Phénom je to pravé pro všechny, kteří milují klasické laky a komfort rychlého zaschnutí. Phénom je jediným systémem rychleschnoucích laků na trhu, který kromě dlouhé výdrže nabízí také individuální výživu podle vašeho typu nehtu. Procedura obsahuje komplexní ošetření s analýzou nehtů díky které určíme přesně potřeby vašich nehtů, termálním zábalem s přírodními oleji a krémy Jessica pro lepší účinek výživných látek, masáží, úpravou nehtů a kůžičky po lázni. Manikúra je zakončena lakováním podkladovým lakem podle vašeho typu nehtu, 2 vrstvami barevného laku Phénom Vivid Colour a vrstvou nadlaku Phénom Finale Shine. Díky spojení těchto dvou vrstev laky Phénom zasychají kompletně během chvilky a vytváří nádherný gelový efekt. Laky Phénom lze odlakovat klasickým odlakovačem Jessica.

GELeration gellak s manikúrou Jessica; 1000 Kč; 75 min;

Díky spojení ošetřující manikúry Jessica a šetrných gellaků GELeration budete mít krásné a dokonale upravené ruce i 3 týdny. Bez obav o vaše přírodní nehty. Systém gellaků GELeration totiž zahrnuje kromě barevného lakování luxusní manikúru s analýzou nehtů díky které určíme přesně potřeby vašich nehtů, termálním zábalem s přírodními oleji a krémy Jessica pro lepší účinek výživných látek, masáží, úpravou nehtů a kůžičky po lázni. Díky speciálnímu postupu a jedinečné technologii Jessica můžeme hned po takto výživné manikúře lakovat nehty gellaky, které se vytvrdí pod LED lampami aniž bychom narušili jejich výdrž.

Gentlemens Club manikúra pro muže; 1000 Kč; 60 min;

Gentlemens club je unikátní systém pánské manikúry, kterou Jessica vytvořila speciálně pro potřeby mužů. Pánská manikúra se věnuje především zjemnění rukou a to díky speciálnímu peelingu s mořskými řasami Jessica. Součástí ošetření je také masáž s krémy s přírodními oleji a samozřejmě upravení kůžičky a tvaru a délky nehtů po lázni. Manikúra je zakončena nanesením regeneračního kondicionéru na nehty pro podporu jejich správného růstu.

Expres rychlá manikúra/gellak; 700 Kč; 45 min;

Úprava nehtu a kutikuly, lakování nebo gellak.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 6 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.