Kadeřnický salon Střih

Základní informace

Nabídka komplexních kadeřnických služeb a poradenství. Prodej kosmetiky.

Kontakty

Ulice Oborného 477/8
Město Ostrava
Telefon +420 604 998 957
E-mail s3h@seznam.cz
Web www.s3h.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kadeřnický salon Střih? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kadeřnický salon STŘIH vzniká 1.dubna roku 2003. Majitelem a současně jednatelem je fyzická osoba Iveta Jiroutová Pröllová.

Jedním z hlavních podnikatelských cílů a priorit je poskytovat veřejnosti komplexní kadeřnické služby a poradenství. Dalším výhledovým záměrem je sestavování počítačových účesů dle výběru zákazníka z katalogu účesů.

Po dlouhodobém zkoumání všech dostupných vlasových i kosmetických přípravků a produktů jsem zvolila vysoce kvalitní kosmetiku „BES“, která nabízí špičkové vlasové přípravky a je výhradně salonním produktem, což Vám nabízí možnost vyzkoušet její účinky přímo v salonu, kde Vám odborně poradím a vybereme společně přípravek vhodný právě pro Váš typ vlasů.

Vybudování příjemného prostředí, poskytování profesionálních a kvalitních služeb a respektování přání zákazníků – to jsou prvotní priority mé osoby a salonu. Zastávám názor, že masívní reklama nemusí být vždy efektivní a každého oslovit. Nabízím proto všem klientům akční nábídky s dárky zdarma po celý rok.

Pro zpříjemnění času v kadeřnictví si každý zákazník může vychutnat zdarma podáváné nápoje káva, capuccino, čaj, připravované z přírodní pramenité vody.

Nejbližší slevy

–24 %

Mytí+Střih+Foukání

akce na stříhání

349 Kč končí za 8 dní

10 x + 1 zdarma

10 x + 1 zdarma

končí za 10 dní

Tattoo Event 2019 Hradec Králové

Festival tetování v Hradci Králové

končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde