Kadeřnický salon Střih

Základní informace

Nabídka komplexních kadeřnických služeb a poradenství. Prodej kosmetiky.

Kontakty

Ulice Oborného 477/8
Město Ostrava
Telefon +420 604 998 957
E-mail s3h@seznam.cz
Web www.s3h.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kadeřnický salon Střih? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kadeřnický salon STŘIH vzniká 1.dubna roku 2003. Majitelem a současně jednatelem je fyzická osoba Iveta Jiroutová Pröllová.

Jedním z hlavních podnikatelských cílů a priorit je poskytovat veřejnosti komplexní kadeřnické služby a poradenství. Dalším výhledovým záměrem je sestavování počítačových účesů dle výběru zákazníka z katalogu účesů.

Po dlouhodobém zkoumání všech dostupných vlasových i kosmetických přípravků a produktů jsem zvolila vysoce kvalitní kosmetiku „BES“, která nabízí špičkové vlasové přípravky a je výhradně salonním produktem, což Vám nabízí možnost vyzkoušet její účinky přímo v salonu, kde Vám odborně poradím a vybereme společně přípravek vhodný právě pro Váš typ vlasů.

Vybudování příjemného prostředí, poskytování profesionálních a kvalitních služeb a respektování přání zákazníků – to jsou prvotní priority mé osoby a salonu. Zastávám názor, že masívní reklama nemusí být vždy efektivní a každého oslovit. Nabízím proto všem klientům akční nábídky s dárky zdarma po celý rok.

Pro zpříjemnění času v kadeřnictví si každý zákazník může vychutnat zdarma podáváné nápoje káva, capuccino, čaj, připravované z přírodní pramenité vody.

Nejbližší slevy

–20 %
osetreni-dermalogica-proskin-60-min

Ošetření Dermalogica® ProSkin 60 min

Na míru připravené ošetření, přesně podle typu a aktuálního…

1200 Kč končí za 14 dní
–10 %
899 Kč končí za 19 dní
depilace

Depilace

Depilace voskem, cukrovou pastou

končí za 19 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Kde nás najdete

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde