Salon Magic - Kosmetika 4U

Základní informace

Špičkové, vlasové studio pracující s kosmetikou L'Oréal Vám nabízí kvalitní péči o Vaše vlasy. Kosmetické a vizážistické studio pracující s exkluzivní kosmetikou Germaine de Capuccini, dále Keenwell a Ainhoa nabízí mimo jiné i péči o tělo a masáže.

Kontakty

Ulice Řetízková 2
Město Jablonec Nad Nisou
Telefon +420 604 240 523, +420 739 577 078
E-mail spis.gy@seznam.cz
Web 4ucosmetics.wgz.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Magic - Kosmetika 4U? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Navštívíte li Salon Magic, budete mile překvapeni oživením Vaší krásy, Vaše vlasy se rozzáří v rukou špičkových kadeřnic, jejich barva vynikne v rytmu nejnovějších trendů, nebo se můžete nechat inspirovat nesmrtelnou klasikou. Fantazii se meze nekladou a spolu s Vámi dospějí kadeřnice k oslnujícím výsledkům a zdravým vlasům, které mile překvapí nejen Vás, ale i Vaše okolí. Salon Magic – kadeřnictví: Alena Sedláková, tel: 604 240 523.

Pro péči o Váš zevnějšek, Vaši pleť, tělo a nitro nabízí své služby kosmetička a vizážistka. Opusťte každodení stres a starosti a vejděte do světa krásy, klidu, relaxace a pohody. Nechte se hýčkat pomocí kvalitní kosmetiky, exkluzivních ošetření, blahodárných zábalů a masážemi horkými lávovými měšci. Nebojte se probudit Vaší vnitřní i vnější krásu a nechte je splynout v harmonickou jednotu.

Speciální ošetření: Timeexpert White: prevence, korekce a potlačení pigmentových skvrn a barevných nerovností exkluzivní metodou od Germaine de Capuccini.

Tělové ošetření Zlato (Perla – energizující/zklid­ňující zábal, masáž horkými lávovými měšci, manuální masáž. Kosmetika, vizážistika – Martina Květová, tel: 739 577 078.

Těšíme se na Vás a doufáme, že vyhovíme Vaším přáním.

Nejbližší slevy

–41 %

Thai Oil Massage

Thajska Olejova Masaz

699 Kč končí za 6 dní
–40 %
nove-cerne-tetovani-velikosti-10-x-10-cm

Nové černé tetování velikosti 10 × 10 cm

Nové černé tetování velikosti 10 × 10 cm (vlastní motiv…

1200 Kč končí za 6 dní
–29 %

The M spa jarní speciál

Probuďte se ze zimního spánku a přivítejte jaro s energií

3200 Kč končí za 6 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí