Kosmetické studio Belle Rose

Základní informace

Toužíte po místě, kde si můžete odpočinout a zapomenout na starosti všedních dní? Nechte se hýčkat ve studiu Belle Rose, které je tu jen a jen pro Vás. Nabízím kosmetické ošetření, lekce obličejové jógy, depilace, kurzy líčení,..

Kontakty

Ulice Pražská 18
Město Jablonec Nad Nisou
Telefon +420 703 122 982
E-mail kosmetika-jablonec@seznam.cz
Web kosmetika-jablonec.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetické studio Belle Rose? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V kosmetickém studiu Belle Rose se můžete těšit na individuální přístup a služby, díky kterým se Vaše pleť bude cítit jako v bavlnce. Každé ošetření Vám sestavím na míru, vždy dle aktuálních potřeb a stavu Vaší pleti.

Ve studiu používám pouze vysoce kvalitní kosmetické přípravky. Je jen na Vás, zda zvolíte ošetření luxusní francouzskou kosmetikou Sothys nebo českou přírodní aroma-kosmetiku značek Nobilis Tilia a Originál Atok.

K pocitu uvolnění a relaxace Vás ve studiu budou doprovázet vůně exkluzivních éterických olejů. Vůni si můžete zvolit dle vlastních preferencí. Vůně nás doprovází celý náš život, pojí se s našimi vzpomínkami a dokáží pozitivně ovlivnit naše myšlení. Kromě kosmetického ošetření nabízím také individuální a skupinové lekce obličejové jógy, baňkování obličeje, krku a dekoltu. Depilaci těla pomocí šetrného vosku Lycon. Depilaci obličeje cukrovou pastou. Kurzy líčení, kosmetické poradenství a prodej kosmetiky.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí