Karolína Hanzelínová - Masáže A Eshop

Základní informace

Provádíme klasické, relaxační a rekondiční masáže, aroma masáže a skořicové zábaly proti celulitidě. Provozujeme e-shop, kde najdete potřeby pro masáže a maséry, potřeby pro kosmetičky, kosmetiku a potravinové doplňky.

Kontakty

Ulice K pastvinám 1533/14
Město Praha
Telefon +420 732 556 229
E-mail info@masaze-spa-kosmetika.cz
Web www.masaze-spa-kosmetika.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 21:00
úterý 8:00 - 21:00
středa 8:00 - 21:00
čtvrtek 8:00 - 21:00
pátek 8:00 - 21:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Karolína Hanzelínová - Masáže A Eshop? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nabízíme vám tradiční masáže v příjemném prostředí rodinného domu na okraji Prahy 10, kde můžete relaxovat a odpočinout si. V naší nabídce naleznete zejména relaxační masáže a rekondiční procedury. Jako další služby vám nabízíme sportovní masáže a v neposlední řadě velmi příjemné aroma masáže. Jako samostatné masérské úkony zaměřené na jednotlivé části těla nabízíme masáž zad nabo zad a šíje a relaxační masáž dekoltu, obličeje a hlavy. V našem studiu můžete také absolvovat masáž celého těla a proceduru jako je masáž a skořicový zábal proti celulitidě. Naše nabídka je neustále rozšiřována o další procedury a masáže, také doplňky a potřeby po masáži, vše pro vaše tělo a pleť nebo potřeby pro maséry a kosmetičky.

Masáže si u nás můžete objednat telefonicky nebo použijte jeden z našich kontaktů. Po vzájemné dohodě je možnost provádět masáže i ve večerních hodinách a o víkendech.

Kromě masáže si u nás můžete zakoupit potřeby pro masáže a maséry , potřeby pro kosmetičky a další široký sortiment – tělová kosmetika, pleťová kosmetika, kosmetika pro domácí relaxaci, kosmetika pro děti, dále také potravinové doplňky pro děti a dospělé. Výrobky a doplňky pro masáže si můžete objednat přes náš elektronický obchod e-shop a vyzvednout v našem sídle, třeba při absolvování masáže a nebo si je nechat zaslat na vaši adresu. Těšíme se na vaši návštěvu při masáži nabo při vašem nákupu.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.