Kosmetické studio Andrea Kubešková

Základní informace

Naše studio, nabízí a zajišťujeme kompletní kosmetické služby, vizážistiku, barevnou typologii, make-up, foto make-up, svatební líčení. Používáme osvědčenou profesionální německou kosmetikou zn. ROSA GRAF, Fa Heitland & Petre, rok zal. 1926, Tato kosmetika je vhodná pro všechny druhy pleti.

Kontakty

Ulice Žižkova Tř. 309/12
Město České Budějovice
Telefon +420 604 751 912
E-mail kosmetikacb@seznam.cz
Web cb-kosmetika.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetické studio Andrea Kubešková? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nabízíme kompletní ošetření pleti profesionální kosmetikou ROSA GRAF. Filozofií kosmetiky ROSA GRAF je přinášet to nejlepší z přírody, což patří k základnímu principu společnosti dodnes. Žádná kosmetika nedokáže obnovit ztracené mládí, ale může pomoci každé ženě vypadat mnohem lépe. ROSA GRAF je kosmetika nové generace, která díky rostlinným buňkám dává pleti delší mladiství vzhled.

Již ve dvacátých letech vytvořila paní Rosa Graf první kosmetický institut v Německu a na jeho základech je postavena i současná kosmetická firma Heitland a Petre International GmbH v Německu. Jméno Rosa Graf nese i nejobsáhlejší kosmetická řada pro profesionální použití v našem sortimentu. Na začátku osmdesátých let převzali německou firmu pánové Volker Heitland a Laszlo Petre a z této německé kosmetické firmy se stala velmi významná mezinárodní firma se zastoupením v mnoha zemích světa všech kontinentů. Sídlem firmy je překrásné městečko Celle nedaleko Hanoveru.

Paní Rosa Graf, jako jedna z prvních v dvacátých letech minulého století, zúročila své dlouhodobé zkušenosti ve výrobě špičkových kosmetických přípravků na přírodní bázi. Jméno Rosa Graf nesou i námi používané kosmetické přípravky. Její výrobky se používají a prodávají výhradně speciálně proškoleným personálem vybraných kosmetických salonů. Každá pleť má zvláštní nároky a požadavky na speciální péči. Proto byly vytvořeny pěstící řady ROSA GRAF, které dodávají každému typu pleti prostřednictvím přírodních účinných látek biologickou rovnováhu a ochranu při denním i nočním používání. Při výběru Vaší individuální pěstící řady Vám poradí Vaše kosmetička.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie