Miracle Hair Design Studio

Základní informace

profesionální kadeřnictví, střih létajícími nůžkami, vlasová laboratoř REDKEN, manikúra, nehtový design, kosmetické hýčkání, profesionální tým, relaxace, odpočinek, výsledek, Studio Miracle, Miracle, Váš dodavatel krásy, Těšíme se na Vás!

Kontakty

Ulice Náměstí Přemysla Otakara II. čp. 33
Město České Budějovice
Telefon +420 777 281 586
E-mail info@studiomiracle.cz
Web www.studiomiracle.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 18:00
úterý 8:00 - 18:00
středa 8:00 - 18:00
čtvrtek 8:00 - 18:00
pátek 8:00 - 18:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Miracle Hair Design Studio? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Profesionální kadeřnický salon Miracle Hair Design Studio vznikl v Českých Budějovicích v roce 2005 a jeho zakladatelem je profesionální kadeřník a stylista Karel Dražan. Jen u něho v celé ČR najdete způsoby střihu, které Vám jinde nenabínou. Konkrétně se jedná o střih tzv. létajícími nůžkami a nůžkami VERN.

Dlouhodobou vizí studia od počátku bylo postavit a vybudovat špičkový salon, nabízející prvotřídní služby, a nabízet ten nejlepší servis k plné spokojenosti všech návštěvníků. Krátce po svém přestěhování z prvního působiště v Rudolfovské ulici, se Miracle Hair Design Studio stává renomovaným a lukrativním salonem v samém centru Českých Budějovic na Náměstí Přemysla Otakara II. a nedlouho poté také 100% salonem REDKEN. Spolupracujeme jen se špičkovými dodavateli a partnery v oboru, převážně se jedná o značky americké provenience. V roce 2010 jsme navíc zřídili laboratoř REDKEN a působíme jako jedna ze 3 REDKEN vlasových laboratoří v celé ČR.

V současné době působí v našem studiu 6 kadeřníků, kteří Vám vždy rádi nabídnou užitečné rady a odvedou vždy profesionální práci. Nabízíme také služby v oblasti kometiky a modeláže nehtů. Významnou činností studia je PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ, ke kterému jsou používány pouze nejkvalitnější materiály. Vlasy prodlužují jen vyškolení kadeřníci s odpovídající praxí v tomto směru.

Miracle Hair Design Studio je partnerem salonu YES VIP v Praze a k prodlužování používá vlasy značky HAIRDREAMS.

Miracle Hair Design Studio je pro své zákazníky především dodavatelem krásy, o čemž svědčí mnoho spokojených zákaznic a zákazníků, kteří se k nám rádi a často vracejí. Vždy se snažíme nabízet něco navíc a pro své zákaznice připravujeme mnoho soutěží a akcí.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 7 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie