Salon Butterfly

Základní informace

Profesionální ošetření pomocí kosmetiky MATIS Paris, Payot, Artdeco, manikúra, pedikúra, laserové ošetření, permanentní make-up, prodloužení řas.

Kontakty

Ulice Dr. Stejskala 7
Město České Budějovice
Telefon +420 603 761 034
E-mail salonbutterflycb@gmail.com
Web www.salonbutterfly.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Butterfly? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Péče o pleť a celé tělo dá zabrat! Ulehčete si ji a svěřte se do rukou našeho profesionálního kolektivu. I my jsme obyčejné ženy, manželky, přítelkyně, maminky a kamarádky. I my máme spoustu starostí, málo času a i my chceme samozřejmě stále dobře vypadat. Zkrátka víme, co potřebujete, protože to samy dobře známe. Díky tomu Vám můžeme nabídnou péči, kterou si zasloužíte a můžeme Vám dopřát vše co budete potřebovat. V kosmetické branži se pohybujeme řadu let a máme již mnoho zkušeností, které Vám ve spojení s kvalitní a inovativní kosmetikou můžeme nabídnout za přiměřenou cenu. I kosmetika se vyvíjí, a proto se neustále snažíme zdokonalovat účastí na intenzivních školeních. Jenom tak jsme si jisté, že Vám nabídneme vždy vhodné ošetření a péči.

V salonu pracujeme především s francouzskými kosmetickými značkami Payot a MATIS Paris a jako doplněk používáme německou kosmetiku značky Artdeco. Vždy se snažíme udržovat prostředí a design salonu tak, aby na Váš při každé návštěvě čekalo příjemné klima a atmosféra.

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 10 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 21 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.